نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: درباره نرم افزار Redelphi

درباره نرم افزار Redelphi

با سلام
    آیا کسی از دوستان درباره نرم افزاری به نام Redelphi که ظاهراً سورس برنامه Exe را میدهد اطلاعاتی دارد؟ با تشکر

کاربر دائمی آواتار Delphi_Developer
    محل زندگی
    شیراز

جواب

یه چیزی هست که میگه : گشتم نبود نگرد نیست !!!
    من قبلنا حدود 6 ماه شب و روز عمرم رو به پای Crack کردن و این جور کارا گذاشتم اما هیچ چیز توش نبود جز خوردن به سنگ و این که یهو چشمام رو باز کردم و دیدم 6 ماه از عمرم رو به پای یه کار الکی گذاشتم که زیاد برام نمیتونه مهم باشه یعنی اون جورام بد نبود نمیگم بد هست خوبه اما به اندازش و در حد یه آشنایی اونم برا استفاده از اون توی برنامه نویسی نه این که بخوای وقت شب و روزت رو برا این صرف کنی که یه برنامه رو Crack کنی بعدش چی ؟ میبینی تو خودت رو کشتی نشستی یه برنامه رو Crack کزدی بعد یکی دیگه میاد ازش کیف میکنه و کوچکترین چیز هم به جنابعالی نمیرسه ===> اینا رو برا اطلاع گفتم و اما جواب سوالت در مورد ReDelphi که اگه اشتباه نکرده باشم منظورت همون Decompiler برای دلفی هست اما من حدود یک سال دنبال Decompiler ها برای هر زبونی بودم اما چیزی دستم رو نگرفت و همشون فقط فرمهای برنامه رو به همراه کدهای اونا به زبان اسمبلی بر میگردونه تازه اگه خیلی حرفه ای باشه و بعضی هاشون هم میان مینویسن باید برنامه رو بخری تا Source اصلی رو برگردونه اما نه این طوری نیست و همش تبلیغه و کشک => ضمنا برای دلفی اسمش ReDelphi نیست اسمش DelphiDecompiler یا به اصطلاحا DeDe بهش میگن که فکر میکنم آخرین ورژنش هم 3.50 بود که من ازش استفاده می کردم که من برای Crack کردن استفاده میکردم . البته مال زبانهای دیگه رو هم داشتم مثل VB & ... اما همشون تنها استفادشون برا Crack کردن هست و هیچ استفاده های دیگه ای نداره .

موفق باشی .

Smile

از پاسخ شما ممنونم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •