نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: NO Import or export

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

NO Import or export

سلام
    چه راهی وجود داره که در عین حالی که پروژه من MDB است ، از اینپرت یا اکسپورت اون جلوگیری کنم؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد
    سلام دوست عزیز
    میتوانی یک WIFجدید درست کنی و برای کاربر پسورد بذاری و مجوزهای admin را لغو کنی
    ابته اگر خواستی اینکار را بکنی کمی پیچ و خم دارد که من از دوستان یاد گرفته ام. در صورت نیاز بگو تا توضیح دهم.

کاربر دائمی آواتار انگوران
    محل زندگی
    كرج
    میتوانی یک WIFجدید درست کنی و برای کاربر پسورد بذاری و مجوزهای admin را لغو کنی
    ابته اگر خواستی اینکار را بکنی کمی پیچ و خم دارد که من از دوستان یاد گرفته ام. در صورت نیاز بگو تا توضیح دهم.
    در صورت امکان اگر دوستان لطف کنن و توضیحی تکمیلی در این مورد بدن ممنون میشم .

کاربر دائمی آواتار mohammadgij
    محل زندگی
    ایران-اهواز-شهرک نفت
    این فایل رو ببین از لینک زیر

https://barnamenevis.org/showpo...7&postcount=82

کاملا در مورد WorkGroup توضیح داده

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد
    نقل قول نوشته شده توسط mohammadgij
    کاملا در مورد WorkGroup توضیح داده
    اونجا فقط یه اشاره کرده اصلا توضیحی در مورد نحوه کارش نداده ....
    لطفا اگه کسی توضیح کاملی در این مورد داره یا اگه کسی از این روش استفاده کرده کاملتر توضیح بده . من یه کم قبلا روش کار کردم ولی به نتیجه درستی نرسیدم .

کاربر دائمی آواتار mohammadgij
    محل زندگی
    ایران-اهواز-شهرک نفت
    کجای فایل غیر قابل فهمه؟
    در صفحه 5 ساخت ورک گروپ رو نشون میده
    پس از ساختن WorkGroup بهتر اینه که از منوی Tools گزینه Security به قسمت User And Group Accounts بری و در Tab سوم قسمت Change logon password پسورد Admin رو تغییر بدی چون در خالت اول که شما بدون Userبالا اومدی Admin پسوورد نداره و منطقی اینه که همینجا پسوردش رو عوض کنی
    پس از اون در Tab اول و دوم به ترتیب User و Group هایی رو که میخوایی تعریف می کنی و تمام User ها هم بدون پسورد تعریف میشوند و فقط یه Id از شما میگیره.
    بعد از تعریف Group ها، به User ها بنا به اختیاراتی که بعدا برای هر Group تعریف میشه، Group هاشو Add میکنی.
    از این قسمت خارج میشی و از منوی Tools گزینه Security به قسمت User And Group Permissions میری . در Tab دوم اون میتونی Owner تمام Object ها رو مشخص کنی که یا همون Adminمیمونه یا به یه Userو یا Group دیگه داده میشه . دقت کن که به هر کسی که Owner ها داده بشه پس از کمپایل، فقط میتونی با همون User یا کاربری که در Group مربوط به Owner هستش میتونه تغییر بده و یا Design کنه.
    در Tab اول هم دسترسی هر کاربر و یا گروه رو میتونی مشخص کنی که مثلا فقط تا سطح ReadOnly باشه یا حتی اونم نبینه و ..............................
    پس از طی کلیه مراحل Encrypt/Decrypt Database میکنید.
    برای اجرا توسط WorkGroup هم قبلا نمونه ShortCut رو یادمه تویه یکی از پستها دیدم.
    این تمام چیزایی بود که من بلد بودم در این رابطه. حالا ممکنه ناقص و یا حتی اشتباه هم باشه.
    سال 80 که کار میداد.
    ولی حتما حتما یک نسخه ار برنامتون رو یه جایی کپی کنید که شرمندتون نشیم.

نقل قول نوشته شده توسط mohammadgij
    کجای فایل غیر قابل فهمه؟
    در صفحه 5 ساخت ورک گروپ رو نشون میده
    پس از ساختن WorkGroup بهتر اینه که از منوی Tools گزینه Security به قسمت User And Group Accounts بری و در Tab سوم قسمت Change logon password پسورد Admin رو تغییر بدی چون در خالت اول که شما بدون Userبالا اومدی Admin پسوورد نداره و منطقی اینه که همینجا پسوردش رو عوض کنی
    پس از اون در Tab اول و دوم به ترتیب User و Group هایی رو که میخوایی تعریف می کنی و تمام User ها هم بدون پسورد تعریف میشوند و فقط یه Id از شما میگیره.
    بعد از تعریف Group ها، به User ها بنا به اختیاراتی که بعدا برای هر Group تعریف میشه، Group هاشو Add میکنی.
    از این قسمت خارج میشی و از منوی Tools گزینه Security به قسمت User And Group Permissions میری . در Tab دوم اون میتونی Owner تمام Object ها رو مشخص کنی که یا همون Adminمیمونه یا به یه Userو یا Group دیگه داده میشه . دقت کن که به هر کسی که Owner ها داده بشه پس از کمپایل، فقط میتونی با همون User یا کاربری که در Group مربوط به Owner هستش میتونه تغییر بده و یا Design کنه.
    در Tab اول هم دسترسی هر کاربر و یا گروه رو میتونی مشخص کنی که مثلا فقط تا سطح ReadOnly باشه یا حتی اونم نبینه و ..............................
    پس از طی کلیه مراحل Encrypt/Decrypt Database میکنید.
    برای اجرا توسط WorkGroup هم قبلا نمونه ShortCut رو یادمه تویه یکی از پستها دیدم.
    این تمام چیزایی بود که من بلد بودم در این رابطه. حالا ممکنه ناقص و یا حتی اشتباه هم باشه.
    سال 80 که کار میداد.
    ولی حتما حتما یک نسخه ار برنامتون رو یه جایی کپی کنید که شرمندتون نشیم.
    طبق همین توضیحات جنابعالی قبلاً Permissions روی db انجام میدادم اما فرمایش کامل شما در جواب به موضوع این تایپیک (no import or export) برایم تازگی داشت وتصمیم گرفتم روی یه دی بی بعد از Permissions شدن اختیارات کامل به Admin و اختیارات محدود به یه user (مثلاً karbar) اونو روی دستگاههای دیگه امتحان کنم.ضمناً کل اختیارات گروپها(Admins,users) رو بدون تیک کرده و اجرا شد ولی:
    بار اول نه از karbar خبری بود و نه از no import & export
    باردوم اختیارات Admin و karbar رو جابجا کردم (چون هرسیستم یوزردفالتش Adminهست) باز هم no import&export نشد
    باتوجه به تاکید جنابعالی در جواب این تایپیک که حتماً تجربه کاربردش رو دارین : آیا کارهای دیگه ای باید انجام بشه؟ تویPermissions option>table/query>Run نباید تغییرکنه؟ اصلاً کارهام درست انجام شده؟ممنون و متشکر

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها
    فرض بر این میگذاریم که ما راه حلی پیدا کردیم و به یک طریقی از import & export جلوگیری کردیم . حالا سوال اینجاست
    اگر بانک اطلاعاتی ما به هر دلیلی خراب شد اونوقت بایستی با جداول که اطلاعات مهمی هم دارند چیکار کنیم؟
    چطور اونها رو بازیابی کنیم؟

تاپیک های مشابه

1. export/import
    نوشته شده توسط mary81 در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 24 مرداد 1386, 14:20 عصر
  2. export/import
    نوشته شده توسط mary81 در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 02 مرداد 1386, 16:32 عصر
  3. export/import
    نوشته شده توسط mary81 در بخش MySQL