نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: مشکل با خالی بودن بانک اظلاعاتی

مشکل با خالی بودن بانک اظلاعاتی

با سلام خدمت دوستان یه مشکل عجیب برام پیش اومده , یکی از کاربرای برنامه ام وقتی از بانک اطلاعاتی برنامه کپی میگیره و بهم میفرسته میبینم خالیه و هیچی توش نیست به غیر از اطلاعاتی که خودم پیش فرض گذاشتم , مشکل فکر کنم از ویندوز سون باشه , چون یکی دیگه از کاربرا ها تا حالا بارها کپی از بانک اطلاعاتیش توی ویندوز ایکس پی گرفته و درست به دستم رسیده اما این نمیدونم چیرا خالیه
    دوستان کسی این مشکل و داشته ؟
    امروز خودمم رفتم پشت سیستم , وقتی فایل های جدید و جایگزین قبلی میکنم میبینم هیچی عوض نشده و داره همون اطلاعات قبلی و نمیدونم از کجا میاره نشون میده
    سیستم خودمم ویندوز سون هستش ولی اصلا اینجوری نیست , دوستان فوری هستش
    با تشکر

نقل قول: مشکل با خالی بودن بانک اظلاعاتی

سلام
    بيشتر توضيح بده. كپي از بانك اطلاعاتي يعني چي ؟ Backup مي گيري ؟ يا فايل هاي mdf , ldf رو جابجا مي كني ؟
    برنامه بصورت اتوماتيك Backup مي گيره مي فرسته ؟
    برنامه ات تحت وبه ؟

نه دوست عزیز , فایل های mdf و ldf جدید و جایگزین قبلی میکنم یعنی همونجا کپیشون میکنم میبینم داره همون اطلاعات بانک قبلی و میاره از کجا نمیدونم , برنامه اپلیکیشن هستش , بکاپ گیر هم گذاشتم که فایل ها رو کپی میگیره و جایی ذخیره میکنه اما اونها هم خالی هستن, یعنی بانک و کپی میگیری , اطلاعات داخلش کپی نمیشن و فقط خود بانک خالی هستش
    باتشکر

این مشکل رو سیستم من که ویندوز سون داره نیست نمیدونم چجور رو اون سیستم این مشکل بوجود اومده , تو ویندوز ایکس پی این مشکل نیست , مثل اینکه یه چیز اجازه نمیده فایل بانک کامل کپی بشه

سلام
    وقتی دیتابیس در حال استفاده باشه نمیتوانید فایل MDF,LDF رو روی سیستم مقصد کپی کنید.اگر کپی شد ، یعنی فایلهای اصلی دردیتابیس در مسیر دیگه ای هست که کاری با این فایلها نداره.
    برای اینکه متوجه بشید در کدوم بخش هست میتوانید از جدول Sysdatabases در دیتابیس Master یک Query بگیرید و مسیر فایل MDF رو ببینید.

ممنون دوست عزیز , برای بکاپ گیری برنامه بسته میشه چون اگه باز باشه اجازه نمیده , الان باید روی اون سیستم sql server نصب کنم تا ببینم کجا اطلاعات واقعی و نگه میداره؟ اگه پروسس sqlserver رو غیر فعال کنم بعد کپی بگیرم به نظر شما درست میشه ؟
    با تشکر

اصلا شما نباید اینکارو بکنید.
    برای Backup گیری نیازی نیست از نرم افزار خارج بشید. به راحتی با Backup Database باید بتونید Backupتهیه کنید.

منظورتون تو برنامه sql server هست درسته ؟

بله.از طریق خود Visual Studio با ارسال دستورات SQL Server نیز میتوانید اینکارو انجام بدید.
    درسایت جستجو کنید .

با تشکر از شما فقط یه سوال : مگه وقتی از یک بانک کپی میگیریم نباید با تمام اطلاعات داخلش کپی بشه, من همین کار و میکنم مشکلی ندارم روی سیستم هام ,فقط روی این سیستم اینجوری شده

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل با خالی بودن تاریخ
    نوشته شده توسط nikarad در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 28 خرداد 1391, 12:36 عصر
  2. مشکل خالی بودن نتیجه فرم گزارشگیری
    نوشته شده توسط sara.pazhrang در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 08 اسفند 1387, 16:43 عصر
  3. سوال: خالی بودن بانک
    نوشته شده توسط shadidayan در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3