نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: راهنمايي در مورد نرم افزار حسابداري فروشگاهی

راهنمايي در مورد نرم افزار حسابداري فروشگاهی

با سلام،‌ من می‌خوام يه نرم‌افزار حسابداري با استفاده از C#‎ و SQL server بنويسم. برنامه‌ی من يك برنامه‌ی فروشگاهی خواهد بود كه حتماً بايد بتونه از باركدخوان قيمت‌ها رو بخونه و صورتحساب براي مشتري چاپ كنه. اگه كسي لينك كمكي داره كه نمونه‌های ساده رو توش توضيح داده ممنون می‌شم جواب بده. رشته‌ی من حسابداری نيست به خاطر همين خيلي به اين جور برنامه‌ها و اصطلاحاتشون وارد نيستم. در ضمن برای باركدخوان بايد كامپوننتي چيزي دانلود كنم؟ براي فيش‌پرينتر هم؟ مرسي!

نقل قول: راهنمايي در مورد نرم افزار حسابداري فروشگاهی

سلام
    فکر کنم در ایم مورد تو خد این سایت پروژه های زیادی وجود داره
    جستجو کنی بهتر به نتیجه میرسی

سلام دوست عزیز
    همانطور که دوستمون(r_s1389@yahoo.com)گفتند توی سایت جستجو کنی تا دلت بخواد در موردشون بحث شده
    و در مورد بارکدخوان هم بگم که بارکد خوان نیاز به هیچ کامپوننتی نداره واگه فکوس روی تکست باکس باشه وقتی که کد را بخونه اون کد وارد تکست باکس میشه

موفق باشی

نقل قول نوشته شده توسط sgh_programer مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    همانطور که دوستمون(r_s1389@yahoo.com)گفتند توی سایت جستجو کنی تا دلت بخواد در موردشون بحث شده
    و در مورد بارکدخوان هم بگم که بارکد خوان نیاز به هیچ کامپوننتی نداره واگه فکوس روی تکست باکس باشه وقتی که کد را بخونه اون کد وارد تکست باکس میشه

موفق باشی
    ممنون از راهنماييت دوست من. اون خروجی كه می‌خونه خودش همون قيمته؟ يا كدي هست كه بايد تبديل به قيمت بشه؟ ماركي كه تو فروشگاهها معمولاً استفاده مي‌شه كدومه؟ چون مشتريم هنوز باركدخوان نخريده و راهنمايي مي‌خواد.

ماركي كه تو فروشگاهها معمولاً استفاده مي‌شه كدومه؟ چون مشتريم هنوز باركدخوان نخريده و راهنمايي مي‌خواد.
    والا منم زیاد به مارکش توجه نکردم فقط اینو یادت باشه که بارکد خوانت usb باشه چون غیر از این ممکنه نیاز به درایور داشته باشه اما usb نیاز به درایور نداره

ممنون از راهنماييت دوست من. اون خروجی كه می‌خونه خودش همون قيمته؟ يا كدي هست كه بايد تبديل به قيمت بشه؟
    بارکدی که روی کالا هست کد اون کالا است نه قیمتش شما باید هنگام ثبت کالاهات در انبار یه فیلد به عنوان کدکالا(از نوع nvarchar برای ذخیره بارکد کالا) درنظر بگیری بعد هنگام فروش هم اطلاعات کالایی که این کد را داره فراخوانی کنی
    مثلا وقتی که بارکد خوان اطلاعات رو درون تکس باکس کد کالا ریخت برنامه جستجو کنه که قیمت این کالا چنده
    البته شما میتونید یه قسمت از برنامتونو اختصاص به تولید بارکد بدید یعنی برای اون دسته از کالاهایی که بارکد ندارن بارکد تولید بشه

موفق باشی

اگه می‌شه در مورد هزينه‌ی پروژه هم نظر بديد. برنامه‌ی من يه برنامه است با اين امكانات مشخص: تعريف كالاها، تعريف انبار (تعداد موجود در انبار از هر كالا، تعداد فروش از هر كالا)، صدور فاكتور برای مشتری هنگام خريد، امكان استفاده از باركدخوان. (هيچ‌گونه گزارش‌گيری از من نخواستند به جز همون موجودی انبار)

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 11
    آخرین پست: دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 20:53 عصر
  2. درخواست يه راهنمايي براي انتخاب نرم افزار و ورژن آن براي برنامه نويسي!!!
    نوشته شده توسط oghab در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 21:00 عصر
  3. سوال در مورد نرم افزار سایت
    نوشته شده توسط mehdi_moosavi در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 05 شهریور 1385, 14:51 عصر
  4. راهنمائی در مورد نرم افزار مدیریت شبکه ؟
    نوشته شده توسط mkalone در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 30 بهمن 1383, 01:28 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •