نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: این نرم افزار هنگام کلیک بر روی دکمه چه Command ای را به پورت ارسال میکند؟

Question این نرم افزار هنگام کلیک بر روی دکمه چه Command ای را به پورت ارسال میکند؟

سلام دوستان خسته نباشید.
    من یه نرم افزار دارم که به پورت Com یه سری دستورات رشته ای ارسال میکنه و اطلاعات دریافت میکنه.
    من میخوام بدونم که وقتی روی دکمه کلیک میکنم چه دستورات و AT Command ای ارسال میکنه.
    یک عکس از قسمتی که میخوام کدش رو بدونم پیوست کردم.
    روی دکمه USSD کلیک کنید.
    من میخوام بدونم وقتی کد رو وارد میکنم و Send رو میزنم چه اتفاقی میوفته و چه دستوراتی ارسال میشه به پورت همین.
    اگه کسی میتونه کمکم کنه با OllyDbg چطور اینکارو کنم ممنون میشه.یک ماهه که کارم گیره.
    در اصل من میخوام یه نرم افزار بنویسم که USSD به مودمم ارسال کنم ولی دستوراتی که من مینویسم کار نمیکنه ولی این نرم افزار میدونه چی ارسال کنه و کدش کار میکنه.میخوام بدونم چی ارسال میکنه که منم از همون کدها به پورت ارسال کنم و جواب بگیرم.
    این لینک نرم افزار:
    http://hamishebaharp30world.persiang...PA%20Modem.rar
    :66:
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه  

کاربر دائمی آواتار Delphi Coder
    محل زندگی
    c:\windows\system32

نقل قول: این نرم افزار هنگام کلیک بر روی دکمه چه Command ای را به پورت ارسال میکند؟

این باید بتونه کمکتون کنه.
    http://www.serialmon.com/

نقل قول: این نرم افزار هنگام کلیک بر روی دکمه چه Command ای را به پورت ارسال میکند؟

سلام بزرگوار ممنونم.
    من این نرم افزار رو دانلود کردم ولی اون کدی که میخواستم رو نشون نداد.
    یعنی فقط چیزایی که نرم افزار دریافت میکرد رو نشون میداد و متوجه نشدم چیزی که میفرستم at command اش چی هست.

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

دوست عزیز ممکنن است کدی که ارسال می کنه بصورت معمولی مشخص نباشه و کد شده باشه و یا به هر طریقی نامفهوم به نظر برسه .
    شما به صورت معمولی کدهای مربوط به USSD را که ارسال می کنید به مودتان چه اتفاقی می افته و یا چه خطایی می دهد ؟
    مدل مودم را هم بفرمایید .

سلام ممنون بزرگوار.
    همه کدها درسته.اس ام اس میتونم بفرستم و زنگ میتونم بزنم.
    منتهی این USSD نمیدونم چرا کار نمیکنه برای همین میخوام ببیسنم این نرم افزار چی میفرسته که کار میکنه.
    مدل مودم هم Asus HSDPA هست.

محل زندگی
    اصفهان

معمولاً باید از یک at command استانداردی برای ارتباط استفاده کنند . شما این مرجع at command را دانلود کن شاید یه چیزایی پیدا کنید (page 120) البته سوالتون را در stackoverflow دیدم که به نتیجه ای نرسیده بود .
    البته شایدم مشکل از نحوه ی ارسال شما باشه . شما با hyper ارسال می کنید ؟
    برای USSD کد زیر عموماً استفاده میشه :
    CUSD=1,"USSD-Command"

AT+CUSD=1,"*100#"

AT+CUSD=1,"*100#",15

سلام بزرگوار.
    ممنون از پاسحتون.من این کدها رو تست کردم همه شو و همه فنشو منتها کار نمیکنه و باز هم Error بر میگردونه هم با hyper و هم با برنامه نویسی.
    اما همین کد بالا رو به گوشی نوکیا فرستادم کار کرد.
    ولی خود نرم افزاری که مخصوص مودم هست و در بالا لینکشو گذاشتم میدونه چطوری بفرسته و اطلاعات دریافت کنه.
    نمیدونم مشکل کجاست!

محل زندگی
    اصفهان

حتی دستورات زیر هم برای تشخیص وضعیت USSD مودم ، هم جواب نمی دهد :
    AT+CUSD?

AT+CUSD=?
    آخرین ویرایش به وسیله hamid-nic : دوشنبه 29 آبان 1391 در 13:33 عصر

سلام.
    چرا بزرگوار کار میکنه و پاسخ میده.
    من این دستور رو میفرستم ERROR نمیده:
    at+cusd=1,1,15
    و OK برمیگردونه!!!

محل زندگی
    اصفهان

شما سعی کن کدهای مختلفی بفرستی مثلاً #123* که برای جیرینگ یا مثلاً فقط #* را وارد کن بدون عدد تا بالاخره بتونی جواب اپراتور را بگیری حالا چه درست و یا چه غلط و برات بفرسته یه نکته ی دیگه ای هم هست اینکه این کاراکتر ها را که میفرستی ممکن دقیقاً اون چیزی که ما می بینیم و می فرستی نباشه یعنی اگر شما عدد 1 فارسی را یکبار بفرستی و عدد 1 انگلیسی را هم یکبار بفرستی نتایج مختلفی را می گیری اگر می شد دقیقاً کد اسکی شون را وارد می کردی هم بد نبود شاید جواب بده و در آخر اینکه ان شاء اله مشکلت حل بشه .

تاپیک های مشابه

1. قیمت گذاری روی این نرم افزار
    نوشته شده توسط hdhamedmail در بخش ارزیابی نرم افزار
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 26 مهر 1391, 16:20 عصر
  2. مشکل هنگام کلیک بر روی یک دکمه درون GridView
    نوشته شده توسط maxpayn2 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 13 آذر 1386, 09:47 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید