دوستان عزیز، سلام

در زمینه ASP.NET و تولید نرم افزارهای تحت وب تازه کار هستم. با Visual Studio 2008 شروع کرده ام.تجربه زیادی در زمینه Desktop application ها دارم ولی در Web Application ها هنوز راه نیفتاده ام.
برای طراحی صفحات وب و اینترفیس های مورد نیاز برنامه ها خیلی با محیط VS راحت نیستم. مثلا تهیه منوها، ایجاد مستر پیج، تهیه CSS ها و از این جور کارها که بیشتر هم با قابلیتهای HTML سر و کار داره. در بخش برنامه نویسی با محیط vs هیچ مشکلی ندارم.

میخواستم بدانم که برنامه نویسان حرفه ای ASP.NET معمولا چه روشی را برای طراحی ظاهر سایت در پیش میگیرند؟ (البته NotePad و راههای ابتدایی و سخت منظورم نیست) آیا با همین VS از ابتدا کار میکنندو یا از ابزارهای دیگری استفاده میکنند. یا اینکه CSS ها را بنا بر سلیقه از ابتدا تهیه میکنند و یا اینکه ار قالبهایی آماده استفاده میکنند؟

درخواست دارم که ابزار یا روشی کاربردی را به من معرفی کنید که بتوانم طراحی ظاهرا سایت را بصورت راحت تر و بر اساس برخی قالبهای آماده و همچنین ترکیبهای CSS آماده در یک محیط WYSIWYG انجام دهم. سپس کد HTML آنرا به VS منتقل نمایم و کارهای کد نویسی را انجام دهم. ممنون میشوم از عزیزانی که تجربه در این زمینه دارند راهنمایی کنند.

با تشکر فراوان