نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: مشکل در ایجاد شبکه دامین بین ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008 نصب شده روی VMWare workstation

مشکل در ایجاد شبکه دامین بین ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008 نصب شده روی VMWare workstation

سلام
    در ابتدا باید بگم که توی شبکه تازه کارم.اگه در سوالم ایرادی دیده می شه دیگه ببخشید.
    روی سیستمم ویندوز 7 نصبه . vmware و روی اون ویندوز سرور 2008 نصب کردم . اکتیو دایرکتوری هم نصب کردم . بعد از ری استارت شدن توی server manager چک کردم . اکتیو دایرکتوری و DNS هر دو اجرا شدن ولی با warning
    حالا می خوام از توی ویندوز 7 عضو دامین بشم . ولی گزینه networkID توی قسمت computer name غیر فعاله . اینو هم بگه که به صورت دستی توی ویندوز سرور ip وارد کردم . حقیقتش دیگه گیج و سردرگم شدم. اگه ممکنه منو راهنمایی کنید . چند تا مقاله هم خوندم که فقط بیشتر سردرگم شدم.

کاربر دائمی آواتار farazjalili
    محل زندگی
    ویژوال استدیو

نقل قول: مشکل در ایجاد شبکه دامین بین ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008 نصب شده روی VMWare workstation

سلام عزیز به نوع ویندوزتون اشاره نکردین اگه Windows 7 home premium هست قابلیت join to domain رو نداره

نقل قول: مشکل در ایجاد شبکه دامین بین ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008 نصب شده روی VMWare workstation

سلام
    با عرض معذرت.ویندوز ultimate

کاربر دائمی آواتار razeghi_loved
    محل زندگی
    تهران

ببین گزینه مورد نظر در عکس روشن هستش اگر آره از این هم تست کن
    اگر خاموش هست به احتمال خیلی زیاد مشکل از ویندوزهات هستش
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (57.4 کیلوبایت, 117 دیدار)

کاربر دائمی آواتار farazjalili
    محل زندگی
    ویژوال استدیو

محل زندگی
    تهران

لینک این دوستمون هم به چیز جالبی اشاره کرده
    اما موضوع اینه وقتی ویندوزی تازه ریخته می شه هیچ دلیلی نداره که سرویس ورک استیشن آن استوپ یا غیر فعال شده باشه یا ویندوز مشکل داره یا ویروس داره

دوست عزیز توی VMWare شما باید توی تنظیمات شبکه گزینه مناسب رو انتخاب کنید.
    bridge : تو این حالت ماشینه های مجازی می تونن با کل شبکه خارجی ارتباط برقرار کنن
    hostonly : در این حالت ماشین های مجازی فقط با همدیگه می تونن ارتباط برقرار کنن و با شبکه خارجی هیچ ارتباطی ندارن
    nat: تو این حالت هم ارتباط با شبکه خارجی قطع هست ولی تفاوتش با hostonly اینه که بصورت اتوماتیک در صورت وجود اینترنت تو شبکه خارجی ماشین های مجازی هم به اینترنت وصل میشن

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط moshaver71 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز توی VMWare شما باید توی تنظیمات شبکه گزینه مناسب رو انتخاب کنید.
    bridge : تو این حالت ماشینه های مجازی می تونن با کل شبکه خارجی ارتباط برقرار کنن
    hostonly : در این حالت ماشین های مجازی فقط با همدیگه می تونن ارتباط برقرار کنن و با شبکه خارجی هیچ ارتباطی ندارن
    nat: تو این حالت هم ارتباط با شبکه خارجی قطع هست ولی تفاوتش با hostonly اینه که بصورت اتوماتیک در صورت وجود اینترنت تو شبکه خارجی ماشین های مجازی هم به اینترنت وصل میشن
    قبل از جواب دادن حتماً کامل متن پست ارسال شده بخوانید
    این بنده خدا اصلا کاری با vm نداره مگه ویندوز داخل vm قسمت جوین شدن به دامینش خاموش می باشه

آقا می شه یه عکس از همان صفحه برای ما ارسال کنید

من مشکل این دوستمونو ندارم یه دامین داریم ویندوز سور 2008 داره
    و همه سیسم های شبکه ایکس پی هستند
    اما من سیستمتمو سون ریختم امروز که به دامین جوینش کردم یه خطا داد ولی جوین شد ولی نکته مهم اینه حالا که بالا اومده وقتی میخام وارد دامین بشم با یوزر و پسورد ادمین نمیذاره و میگه اشتباهه
    مشکل چیه بنظرتون

کمک.....................

محل زندگی
    تهران

روی سرور نمی تونی بالا بیای یا روی کلاینت ؟
    روی سرور نمی تونی با رمز کلاینت بالا بیایی

نقل قول نوشته شده توسط mehdiomnia مشاهده تاپیک
    من مشکل این دوستمونو ندارم یه دامین داریم ویندوز سور 2008 داره
    و همه سیسم های شبکه ایکس پی هستند
    اما من سیستمتمو سون ریختم امروز که به دامین جوینش کردم یه خطا داد ولی جوین شد ولی نکته مهم اینه حالا که بالا اومده وقتی میخام وارد دامین بشم با یوزر و پسورد ادمین نمیذاره و میگه اشتباهه
    مشکل چیه بنظرتون
    نکته اول اینه که در ویندوز سون حتما باید ساعتش با سرور یکی باشه وگرنه موقع جوین کردن ارور میده و بعدشم لاگ نمیکنه
    این مشکل یا به طور دستی ساعتشو باید ست کنیم یا با نصب یک افزونه خودش ست میشه

نقل قول نوشته شده توسط razeghi_loved مشاهده تاپیک
    روی سرور نمی تونی بالا بیای یا روی کلاینت ؟
    روی سرور نمی تونی با رمز کلاینت بالا بیایی
    دومین نکته ای که متوجه شدم که جواب دوستمون که استارتر تایپیک هست میشه
    برخلاف ویندوز ایکس پی که بعد از جوین شدن میتونی انتخاب کنی که وارد لوکال بشی یا دامین در ویندوز سون بعد از جوین شدن در دامین انتخابی وجود نداره و کلا در دامین هستیم
    برای ورود به اکانت ادمین سرور باید در قسمت نام کاربری به این صورت وارد شد
    administrator\نام دامنه
    بعد از ورود به دسکتاپ ادمین براحتی از مسیر زیر کام÷یوتر مجددا از دامین خارج و وارد ورک گروپ میکنیم
    my computer > propertise > computer name > change
    بعد از ریستارت به دسکتاپ لوکال مجددا دسترسی داریم

تاپیک های مشابه

1. مشکل در ایجاد شبکه مجازی با VirtualBox
    نوشته شده توسط hellboy13 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 28 بهمن 1390, 23:01 عصر
  2. مشکل در ایجاد دیتابیس جدید sql server2000 در ویندوز 7
    نوشته شده توسط ali190 در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 00:38 صبح
  3. مبتدی: مشکل با ایجاد دیتا بیس در SQL در ویندوز 7؟
    نوشته شده توسط mostafa_shoakry در بخش SQL Server
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 16 شهریور 1389, 16:46 عصر
  4. سوال: مشکل در ایجاد شبکه بوسیله vmware
    نوشته شده توسط karbar_22 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 21
    آخرین پست: یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 19:12 عصر
  5. مشکل در ایجاد شبکه بین لینوکس و ماشین مجازی
    نوشته شده توسط tux-world در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 10
    آخرین پست: جمعه 07 دی 1386, 16:09 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار