نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: غیر قابل تغییر کردن فرم about تغییر desktop تو vb

غیر قابل تغییر کردن فرم about تغییر desktop تو vb

سلام حتما دیدید بعضی ها با برنامه هایی مثل hex editor, resource hacker,Resource Tuner قسمت about برنامه هارو تغییر میدن و برنامه رو به اسم خودشون میکنن
    حالا چه طور میشه با روشى غیر Encrypt , Descript از فرم about محافظت کرد تا برنامه هامون دزدیده نشن مثلا میشه قسمت about رو در photoshop طراحی کرد و بعد به عنوان عکس به فرم about اضافه کرد تا کسی نتونه اطلاعات این فرم رو تغییر بده؟ یا اگه روش دیگه ای است توضیح بدید ممنون میشم.
    یه سوال ساده دیگه چه طور میشه فولدرهای hidden رو تو dirlistbox دید یا اگه این کار امکان پذیر نیست آیا روشی هست که بشه فولدرهای hidden رو تو vb دید؟
    سوال آخر چه طور میشه background با ویبی عوض کرد البته با این فرض که برنامه تو سیستم کس دیگه اجرا بشه ولی من میخوام یه عکس به خصوص که خودم تعیینش کنم بیفته تو دسکتاپ یعنی تو هر سیستمی اجرا شه همون عکس بیفته تو دسکتاپ فکر کنم عکس رو باید بچپونم تو برنامه این رو هم توضیح بدید که چه طور امکانش هست
    با تشکر

ببینید اگه بتونید تو کد بنویسید به فلان لیبل مقدار بده مثلا بنویسه گروه نرم افزاریه پردیس خیلی سخت تر میتونن عوض کنن تا توی Caption بنویسن

حالا در مورد سوال سوم هم یه سورس اینجا می زام که فکر میکنم توی ویندوز 98 جواب میده
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

در مورد سوال یک منظورم این بود که مقدار دهی در زمان اجرا انجام بشه تا در زمان طراحی

نقل قول نوشته شده توسط sohrab o
    ببینید اگه بتونید تو کد بنویسید به فلان لیبل مقدار بده مثلا بنویسه گروه نرم افزاریه پردیس خیلی سخت تر میتونن عوض کنن تا توی Caption بنویسن
    این روش رو بلد بودم ولی مطمن نیست یه روش مطمن میخوام که کسی نتونه برنامرو بدزده اون بکگراند رو هم واسه xp میخوام نه 98

کاربر دائمی آواتار perfeshnal
    محل زندگی
    ایران
    البته اگر به صورت عکس هم طراحی کنید باز میشه اونه دستکاریش کرد

کاربر دائمی آواتار perfeshnal
    محل زندگی
    ایران
    یک راه دیگه هم هست که شما در چند جا خودتون رو معرفی کنید

کاربر دائمی آواتار mahdi_farhani
    محل زندگی
    فولادشهر - اصفهان
    دوست عزیز کسی که بخواهد برنامه شما رو بدزده آخرش میدزده . چون کرک برنامه هیچ کاری نداری . عکس هم بزاری خوب دیگه اصلاٌ کارش راحتر میشه . میره خودش یه عکس طراحی میکنه میزارتش به جای اون . حتی شما فایل عکستونم هم به برنامه انتقال نده (منظورم اینه که فایلشو تو لیست فایلهات نذار فقط موقعه طراحی تو فرم یا Picture بزار و کد نویسی Load نکن ) دیگه احتیاج به فایل عکس نداری یا حتی داخل فایل Res هم بزاری بازم میشه پیداش کرد و عوضش کرد .
    در مورد سوال دوم شما باید تحقیق کنم .
    در مورد سوال سوم هم بالا یه نکته اشاره کردم اونم اینه که عکسی رو که داخل یک Picture یا Image می زاری داخل برنامه با کد نویسی دیگه Laod نکن . اون عکس همینطوری میمونه و هیچ مشکلی هم پیدا نمیکنه . شما با توابع Api میتونید Background رو عوض کنی .

این سوال رو من چند ماه پیش مطرح کردم. جوابمم تا حدودی گرفتم.
    البته روش مطمن که برای حفظ برنامه پیدا نکردم. به هر حال برنامه کرک میشه. پس بهتره زیاد سخت نگیریم.
    راستی بکگراند رو نمیدونم با کدوم API عوض کنم.

تاپیک های مشابه

1. تغییر مکان پنجره messagebox در desktop
    نوشته شده توسط Himalaya در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 14 بهمن 1386, 09:49 صبح
  2. تغییر اندازه ارتفاع QRShape با تغییر ارتفاع DetailBand
    نوشته شده توسط mojtaba_z در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 07 تیر 1386, 07:49 صبح
  3. تغییر تصویر Desktop
    نوشته شده توسط Saeid59_m در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 7