نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: توابع فارسی

Question توابع فارسی

با سلام
    من تازه با FOX 2.6 آشنا شدم . اگر دوستان لطف کنند توابع فارسی آنرا اگر دارند ، اینجا قرار دهند . از لطف تان بی نهایت متشکریم .

فکر کنم منظورتون توابع شرکت نفت باشد (توابعی جهت دریافت عبارت فارسی یا تاریخ فارسی یا ....) که برای محیط داس بودند
    اگر سرچ کنید تو همین سایت می تونید پیدا کنید
    (در ضمن در سایت آقای حسین زاده (کاربر بی نیاز) نیز می تونید اون رو پیدا کنید
    (البته اگر خواستید برنامه مشابه برای دریافت فارسی شرکت نفت را نیز دارم با قابلیت تغییر آرایش حروف بر روی صفحه کلید را نیز دارم برایتان آپلود کنم)

سلام
    من این توابع دارم ولی باید بگردم تو سی دیاام دنبالشوون بگردم الانم شانس شما
    سی دی رام هم ندارم
    اگه تا فردا پسفردا نزاشتم تو اینجا بهم ایمیل بزن برات میفرستم قربانت
    mojtabco@yahoo.com
    http://www.mojtabco.persianblog.com

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    قسمت دانلود سایت بی نیاز
    www.binyazprograms.com
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

با سلام !
    از لطف دوستان ممنون هستیم ، اما ما که نتونستیم از سایت بی نیاز ، چیزی دانلو کنیم
    No shared folders are available
    در صورت امکان ،‌ اگر لطف کنید ، این توابع را اینجا بگذارید ، سپاسگزار خواهیم بود . با زهم از لطف دوستان متشکریم .

قسمت دانلود به زودی درست خواهد شد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

جناب آقای بی نیاز !
    از توجه و لطف تان بسیار ممنون هستم . در ارتباط با نحوه اجرای چنین توابعی اگر مشکلی داشتم ، مطرح خواهم کرد . انشاءا... که دوستان راهنمائی خواهند نمود .

با سلام !
    با اجرای فایل های دریافتی ، متاسفانه نتوانستم فونت ها را فارسی کنم البته فونت ها شبیه علامت ؟ برعکس یا شبیه این در میآید . من مراحل ذیل را اجرا کردم :
    -Compile فایل های با پسوند prg.* توسط فاکس و تبدیل فایل مورد نظر با پسوند fxp.*
    -اجرای فایل VEGAF در محیط داس
    -بارگذاری فایل FCHR در حافظه
    با وجود این فونت ها فارسی نشد ( البته انگلیسی هم نیست ) . ضمنا محیط کار من win xp است .
    لطفا راهنمائی ام کنید .
    متشکرم

نقل قول نوشته شده توسط nasimnastaran
    با سلام !
    با اجرای فایل های دریافتی ، متاسفانه نتوانستم فونت ها را فارسی کنم البته فونت ها شبیه علامت ؟ برعکس یا شبیه این در میآید . من مراحل ذیل را اجرا کردم :
    -Compile فایل های با پسوند prg.* توسط فاکس و تبدیل فایل مورد نظر با پسوند fxp.*
    -اجرای فایل VEGAF در محیط داس
    -بارگذاری فایل FCHR در حافظه
    با وجود این فونت ها فارسی نشد ( البته انگلیسی هم نیست ) . ضمنا محیط کار من win xp است .
    لطفا راهنمائی ام کنید .
    متشکرم
    آیا محیط داس را برای خود شبیه سازی کرده ای
    آیا در پروپرتیس صفحه نمایش را فول و از گزینه layuot مقدار قاب صفحه 80*24 تنظیم کرده ای
    اگر نکرده ای زود دست بکار شو
    رهرو

با تشکر از پاسختان !
    صفحه نمایش هنگام اجرا فول می باشد ، اما برای بقیه موارد میشه کمی بیشتر توضیح دهید ؟
    با تشکر

درسته صفحه نمایش فوله ولی ویندوز داره از حالت گرافیگ هنوز استفاده میکنه
    شما ابتدا گزینه command prompt کن
    کلید فی ما بین کلید alt و crtl ( کلید رابط ویندوز - پنجره) را انتخاب کن
    در صفحه taskbar بر روی گزینه command propmt راست کیلک کن و به properties ان برو
    از پنجره باز شده به قسمت layout برو باید در گزینه screen buffer size و window size در هر دو حالت width مساوی با 80 و height مساوی با 24 باشد
    حال تغییرات را ذخیره کن
    از اینجا میتوانی به شاخه مورد نظرت بروی و فاکس پرو را اجرا کنی
    بهتره تنظمیات فایلهای autoexec.bat رو برای path وسایر موارد مورد نیازت تنظیم کنی
    رهرو
    آخرین ویرایش به وسیله rahro : سه شنبه 11 بهمن 1384 در 09:20 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •