نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل در براند کردن فایلها با ریفاکس

مشکل در براند کردن فایلها با ریفاکس

با سلام
    من با استفاده از نسخه 10:00:05 برنامه ریفاکس فایلهای اجرایی برنامه خود را براند می کنم
    (جهت جلوگیری از برداشتن سورس) سوالی که داشتم این بود که در قسمت براند این برنامه
    سه حالت I,I+,II وجود دارد که در حالت I,I+ وقتی اینکار انجام می شود مجددا فایل خروجی قابلیت رؤیت هست (توسط خود ریفاکس) و حالت سوم II می باشد که درخواست فایل DLL می کند که درصورت IGNORE کردن رد می شود و آنگاه فایل خروجی به هیچ عنوان به عنوان یک فایل اجرایی فاکس (از دید ریفاکس) شناخته نشده و در حقیقت یعنی براند شده
    ولی همواره فایل DLL مربوطه (VFP9R.DLL) را بعد از نصب برنامه کنار اصل برنامه باید قرار دهید (البته این با فایل همنام موجود در خود ویژوال فاکس متفاوت است)
    حال سؤال من این است که من برنامه های از سایتهایی که دوستان معرفی کردند گرفتم بصورت APP ولیکن توسط برنامه ریفاکس قابل دیدن نبود و پسورد درخواست می کرد
    می خواستم ببینم این فایل چگونه براند شده و ....
    این نسخه از برنامه را با توجه به معرفی های دوستان در این فروم بدست آوردم (به گفته یکی از دوستان آخرین نسخه است)
    ولی در ABOUT آن ذکر کرده که برای سال 2003 می باشد آیا نسخه ایی بعد از آن نیامده
    و در مورد براند شدن برنامه ها (خروجی های فاکس) چه راه حلی پیشنهاد می کنید

(ودر پایان اگر دوستان برنامه FRX2ANY و یا FRX2PDF را بصورت رایگان دارند (نه آزمایشی) ممنون میشم کمکی کنند)
    با تشکر

یعنی دوستان تاحالا از قسمت BRAND برنامه ریفاکس استفاده نکرده اند؟
    (و یا اینکه از ابزار دیگری جهت محافظت از سورس برنامه هایشان استفاده می کنند؟)

من آحرین بار این مشکل را با fox 2.6 داشتم و دارم برای refox کردن یک فایل براند شده. مسخره تامین اجتماعی که با صضد تا بدبختی بالا خره یخکار دیگخ کردم

البته برای نسخه های قدیمی تحت داس همان نسخه های قدیمی ریفاکس (فکر کنم نسخه 7 و 8 بود) کفایت می کرد و البته براند آن هم واقعا کار می کرد
    ولی من از دوستان شنیدم که نسخه های بالاتر براند نسخه های قبلی را باز می کنند
    در رابطه با برنامه تامین اجتماعی هم فکر کنم شما بدنبال تهیه خروجی گزارش در برنامه خودتان به عنوان لیست بیمه شدگان و به فرمت موردنیاز جدول تامین اجتماعی هستید که برای این کار نیازی به ریفاکس کردن برنامه نیست و کافی است جدول موردنیاز را ببینید و خروجی مشابه اون جدول ایجاد کنید (نهایتا اگر باهاش هنوز مشکل دارید من جدول خروجی و نحوه بدست آوردن جدول خروجی از روی جدول اصلی برنامه را دارم بهتون بدم)

دوستان ....... !!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •