نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مخفی کردن برچسب ها از دید بازدیدکنندگان

مخفی کردن برچسب ها از دید بازدیدکنندگان

سلام
    من برای افزایش بازدیدکنندگان، برای هر مطلب از برچسب ها استفاده میکنم. ولی متاسفانه برای بعضی سایت ها برچسب گذاری (نمایش آنها) مناسب نیست به همین دلیل من visibility:hidden میکنم تا قسمت برچسب نمایش داده نشود ولی در سورس سایت وجود داشته باشد.
    تا جایی که من اطلاع دارم موتورهای جستجو در سورس های سایت ها به دنبال برچسب ها میگردند پس با این کار من مشکلی نخواهم داشت. آیا درست است؟

نقل قول: مخفی کردن برچسب ها از دید بازدیدکنندگان

نقل قول نوشته شده توسط maktab مشاهده تاپیک
    سلام
    من برای افزایش بازدیدکنندگان، برای هر مطلب از برچسب ها استفاده میکنم. ولی متاسفانه برای بعضی سایت ها برچسب گذاری (نمایش آنها) مناسب نیست به همین دلیل من visibility:hidden میکنم تا قسمت برچسب نمایش داده نشود ولی در سورس سایت وجود داشته باشد.
    تا جایی که من اطلاع دارم موتورهای جستجو در سورس های سایت ها به دنبال برچسب ها میگردند پس با این کار من مشکلی نخواهم داشت. آیا درست است؟
    نخیر مشکلی نداره

کاربر دائمی آواتار anvar
    محل زندگی
    Burbank, California

نقل قول: مخفی کردن برچسب ها از دید بازدیدکنندگان

100 مشکل داره

بهتره مسئله رو بصورت واقع بینانه تر بررسی کنیم.

فرض می کنیم شما در یک صفحه 10 کلمه کلیدی قابل نمایش برای کاربران خودتون دارید - این 10 کلمه توسط موتور جستجو نیز دیده می شوند - تا اینجا مشکلی نیست - حالا تعداد کلمات کلیدی رو 3 برابر بیشتر کنید - مثلا 40 عدد که فقط 10 عدد از آنها توسط کاربران قابل مشاهده اند - اما موتور جستجو چون وظیفه اش خواندن ساختار سایت شما اعم از متون Visible و Hidden است - پس موتور جستجو 40 کلمه کلیدی را در صفحه ردیابی می کند - به نظر شما صفحه ای با 40 کلمه کلیدی برای یک موتور جستجو اسپم محسوب می شود یا نه ؟ و مهمتر از همه چرا باید 30 کلمه برای کاربر مخفی باشند اما برای موتور جستو نه؟ ایا این موضوع موجب حساسیت بیشتر الگوریتم گوگل نمی شود؟ تقریبا جواب برای همه سوالات بله است - چند سال قبل شاید این تعداد کلمه برای سئوی بهتر مفید بودند اما امروز نه - در حال حاضر الگوریتم گوگل فوق العاده باهوش شده و مثل سالهای قبل بی خیال نیست!

البته ممکنه روشی که شما برای مخفی سازی استفاده می کنید دارای تاثیرات متفاوت باشه اما در مجموع این روش ها قابل ردگیری توسط الگوریتم گوگل و تشخیص بعنوان اسپم هستند

مقاله زیر احتمالا دانش شما رو در این زمینه گسترده تر خواهد کرد

http://www.seochat.com/c/a/search-en...t-in-websites/

تاپیک های مشابه

1. مبتدی: مخفی کردن صفحات از دید عموم
    نوشته شده توسط میلاد قاضی پور در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 02 شهریور 1389, 15:18 عصر
  2. سوال: مخفی کردن بعضی فرم ها از دید بعضی از کاربران
    نوشته شده توسط saba106 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 22 بهمن 1388, 08:39 صبح
  3. مخفی کردن منو از دید سایرین
    نوشته شده توسط دانش آموز در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 12 آبان 1388, 18:15 عصر
  4. مخفی کردن فایل های اطلاعاتی از دید کاربر؟؟؟
    نوشته شده توسط drhadi_20 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 26
    آخرین پست: پنج شنبه 25 مرداد 1386, 22:24 عصر
  5. مخفی کردن برنامه از دید task manager
    نوشته شده توسط american_iran2006 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 21 بهمن 1385, 14:20 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید