نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: قرار دادن tag در وب سایت

قرار دادن tag در وب سایت

با سلام خدمت دوستان
    من وقتی دنبال کالایی در گوگل هستم مثلا نرم افزار فتوشاپ و جستجو می کنم لینکی مثل لینک زیر میاد که در آن صفحه فقط نرم افزار فتوشاپ برای دانلود است
    ]http://www.downloadha.com/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%DA%A9%D9%85-%D8%AD%D8%AC%D9%85/[/URL]

برای من اینجا مهم اون کلمه tag هستش که بعد از آدرس سایت اومده اکثر مواقع که من کالایی را در گوگل سرچ می کنم سایتهایی هستند که اینطور نمایش می دهند یعنی آن کالای مورد نظر را در صفحه ای جدا برای نمایش قرار داده و در فولدر مخصوصی با نام tag قرار می دهند من هم می خواهم همین کار را برای کالاهای موجود در سایتم انجام دهم یعنی وقتی کسی کالایی در گوگل سرچ کرد اگه در سایت من موجود بود اون کالا مثل لینک بالا نمایش داده بشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با سپاس

نقل قول: قرار دادن tag در وب سایت

نقل قول نوشته شده توسط neda_91 مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    من وقتی دنبال کالایی در گوگل هستم مثلا نرم افزار فتوشاپ و جستجو می کنم لینکی مثل لینک زیر میاد که در آن صفحه فقط نرم افزار فتوشاپ برای دانلود است
    ]http://www.downloadha.com/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%DA%A9%D9%85-%D8%AD%D8%AC%D9%85/[/URL]

برای من اینجا مهم اون کلمه tag هستش که بعد از آدرس سایت اومده اکثر مواقع که من کالایی را در گوگل سرچ می کنم سایتهایی هستند که اینطور نمایش می دهند یعنی آن کالای مورد نظر را در صفحه ای جدا برای نمایش قرار داده و در فولدر مخصوصی با نام tag قرار می دهند من هم می خواهم همین کار را برای کالاهای موجود در سایتم انجام دهم یعنی وقتی کسی کالایی در گوگل سرچ کرد اگه در سایت من موجود بود اون کالا مثل لینک بالا نمایش داده بشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با سپاس
    سلام
    اون tag حتما یک فولدر نیست می شه با url routing هم همچین آدرس هایی را درست کرد .

خوب url routing را می دونم اما وقتی که وارد سایت www.downloadha.com می شویم و می خواهیم نرم افزاری را دانلود کنیم مثلا همون فتوشاپ را رو لینکش که کلیک می کنم این آدرس رو تو url میزنه http://www.downloadha.com/1388/07 اما وقتی همون نرم افزار فتوشاپ رو تو گوگل سرچ می کنم همون فایل فتوشاپه اما با این آدرس http://www.downloadha.com/tag چرا؟
    من چند تا سایت با این روش دیدم این tag چیه؟

کاربر دائمی آواتار AmirGhasemi
    محل زندگی
    تهران

خب اصلا به چه دردي مي خوره اين روش؟ اول مزيتش بعد راه حلش؟

خوب به نظر میرسه تو این روش کالا ها رو دسته بندی می کنی که مثلا اگر کاربر تو گوگل فتوشاپ سرچ کرد مستقیم لینک بشه به همون صفحه ای که فتوشاپ را برای دانلود گذاشتن چون تو این سایت مثلا همین نرم افزار فتوشاپ را تو یک صفحه اصلی گذاشتن که چند تا نرم افزار دیگه هم برای دانلود هست بعد که روی ادامه مطلب کلیک می کنیم به صفحه ای میره که مستقیم آن را دانلود می کنیم اما با گوگل که سرچ می کنیم مستقیم میبره به صفحه دانلود فتوشاپ من هم می خوام همچین کار ی با سایتم بکنم اما نمیدونم چطوری
    تو سرچ گوگل خیلی تاثیر داره

کسی جواب سوال منو نمیدونه؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

واقعاً کسی در این رابطه چیزی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاپیک های مشابه

1. قرار دادن TAG برای سایت
    نوشته شده توسط boysilent در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 18
    آخرین پست: یک شنبه 25 دی 1390, 13:14 عصر
  2. قرار دادن دیتا بیس در سایت
    نوشته شده توسط Reza Safa در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 09 آبان 1386, 11:51 صبح
  3. قرار دادن loading برای ابتدای سایت
    نوشته شده توسط magicsara در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 11
    آخرین پست: چهارشنبه 03 مرداد 1386, 13:24 عصر
  4. کد قرار دادن شعر حافظ در سایت
    نوشته شده توسط drmiri در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 07 آذر 1385, 09:55 صبح
  5. قرار دادن فایلهای autoCad برروی سایت
    نوشته شده توسط سارا نجفی در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 17
    آخرین پست: یک شنبه 07 خرداد 1385, 08:06 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •