نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: Deploy یک برنامه اینتراوب در هاست

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ترکیه - دنیزلی

Deploy یک برنامه اینتراوب در هاست

من یک برنامه با اینتراوب دارم ک ه به DLL هم تبدیلش کرده ام
    اما نمیتوانم در هاست اجرایش کنم
    ویندوز XP Home دارم و این یعنی روی کامپیوتر خود IIS ندارم
    شرکت ارائه دهنده هاست هم http://www.pouyasazan.org/ است که در مشخصات هاست ویندوزش نوشته از SSI 6 پشتیبانی میکند
    من فایل DLL ام را همه جای سایت آپلود کردم اما هیچکدام کار نکرد
    آیا من باید کار خاصی بکنم؟
    آیا شرکت پویاسازان باید کار خاصی بکند؟
    در کنترل پنل Plesk که این شرکت میدهد یک گزینه IIS 6 هم وجود دارد که فقط میتوانم START یا STOP کنم.

نقل قول: Deploy یک برنامه اینتراوب در هاست

سلام
    1- یک ویندوز ایکس پی پروفشنال یا 7 یا سرور نصب کنید که بتونید روی ای ای اس دی ال ل ساخته شده را تست کنید
    2- روی همه هاست ها نمی شود از این دی ال ال استفاده کرد . باید یک سری سرویس ها را فعال کرد isapi extensions باید فعال باشد.
    3- یک پوشه virtual directory ایجاد کنید که خاصیت execute آن تیک خورده باشد .
    4- دی ال ال را داخل ان کپی گنید
    5- در تنظیمات هاست فایل اجرای سایت پیش فرض را ، همان فایل دی ال ال مورد نطر معرفی کنید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ترکیه - دنیزلی

سلام دوست عزیز Mrm0101
    1- مشکل من همین هیجانات نصب یک ویندوز جدید است که الآن مدت دوسال است از کنارش فرار میکنم و ویندوزم را عوض نکرده ام خدائیش نصب همه برنامه ها و کامپوننتها و خیلی چیزهای دیگه خیلی دردسر داره
    2- خوب هاست من همانطور که گفتم IIS 6 را داره و این یعنی ISAPI آن کار میکند درسته؟ (با پشتیبانهایشان تماس گرفتم چیزی نمیدونستند اما اصرار داشتند که باید حتماً یک صفحه شروع با نام INDEX داشته باشم)
    3- این پوشه Virtual Directory را کجا ایجاد کنم؟ روی کامپیوتر خودم یا روی هاست؟ یا داخل IIS روی کامپیوتر خودم؟ آیا باید دقیقاً اسمش همین باشد یا هر اسمی میتواند داشته باشد و به عنوان Virtual Directory در نظر گرفته شود؟
    من IIS 6 را روی یکی دیگه از دستگاههام دیدم در اونجا میشه یک پوشه با نام Virtual Directory را به آن Add کرد و به مسیر پوشه حاوی فایل DLL تخصیص بدهم آیا منظورت همین است؟
    هر چی گشتم توی IIS 6 خاصیت execute ندیدم توی خیلی از تصاویر وبی توی IIS 5 این گزینه معرفی شده و نمایش داده میشه اما توی IIS 6 ندیدم
    4- فقط همان یک فایل DLL کفایت میکنه فایل دیگه ای لازم نداره کپی بشه؟
    5- در تنظیمات هاست که فایل اجرای هاست را پیش فرض کنم منظورت از داخل خود هاست است یا از داخل برنامه IIS ؟ در هر صورت چه جوری؟

سلام
    1- حتما ویندوز نصب کنید و دی ال ال را در اون تست بکنید . وقتی مطمئن شدید دی ال ال شما درست کار می کند به هاست منتقل کنید
    2- اصلا فعلا هاست رو بی خیال بشید یه وینذوز نصب کنید . با اینتراوب یه فایل خیلی ساده تست بدوننیاز به دیتابیس بسازید و دی ال ال را ایجاد بکتیذ .توی ای ای اس روی default web ite راست کلیک کتید یه virtual directory درست بکتید و یکی از گزینه هاش execute است اون رو تیک بزنید . دی ال ال را داخل این پوشه کپی بکنید . حالا توی ای ای اس روی فایل راست کلیک بکنید و brows رو بزنید باید سایت نمایشش داده شود
    3- البته بگم اینتراوب کلی نکته ریز داره و توصیه می کنم اگه باهاش کار نکردید پروژه ای تو زمان محدود بر ندارید . برای تست و یادگیری خوبه وقتی همه چیز دستتون اومد باهاش یه پروژه رسمی انجام بدید

کاربر دائمی آواتار nice boy
    محل زندگی
    Delphi Land

به دو تا لینک زیر یه نگاهی بنداز توضیحات خوبی راجع به Deploy اینتراوب داده شده
    https://barnamenevis.org/showthread.p...A8%D9%87-ISAPI

http://chee-yang.blogspot.com/2009/1...isapi-dll.html

تاپیک های مشابه

1. آنچه برای نوشتن یک برنامه اینتراوب نیاز دارید
    نوشته شده توسط ghabil در بخش مقالات مرتبط با Delphi/Win32
    پاسخ: 22
    آخرین پست: سه شنبه 26 آبان 1388, 08:51 صبح
  2. Deploy کردن برنامه با کامپوننت Dxperience
    نوشته شده توسط hdv212 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 30
    آخرین پست: شنبه 12 مرداد 1387, 10:41 صبح
  3. انتقال دیتا از سرور به هارد (با برنامه اینتراوب)
    نوشته شده توسط ب- تات در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 09 تیر 1386, 13:08 عصر
  4. آنچه برای نوشتن یک برنامه اینتراوب نیاز دارید
    نوشته شده توسط ghabil در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 30 دی 1385, 21:03 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید