نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: شبکه

شبکه

سلام
    برای یاد گیری برنامه نویسی تحت شبکه چیکار باید بکنم(کتاب و سایت و...)
    با تشکر
    رامین

چه برنامه نویسی ؟ دیتابیس یا چیز دیگه ؟

مهمان
    سلام . اگه میخوای یک برنامه تو مایه های چت بنویسی از سرور سوکت و کلاینت سوکت استفاده کن البته توی دلفی 7 بجاش tcpserver , tcpclient هست . البته پکج سوکتها توی دلفی 7 هست و میتونی نصبش کنی .
    .
    ولی اگه میخوای بانک اطلاعاتی تحت شبکه بنویسی برو سایت irandeveloper موضوعی با 'عنوان برنامه نویسی شبکه ' در قسمت محیط بحث و تبادل نظر در مبحث دلفی هست . اونو بخون .

....................
    البته اگه میخوای کامل یاد بگیری کتاب تو بازار هست .
    .......
    به امید روزی که ایران در کامپیوتر خدایی کند . به امید همه برنامه نویسان و علاقه مندان به کامپیوتر .

سلام
    برنامه نویسی بانک
    با تشکر
    رامین

با سلام خدمت دوست عزیزم آقا رامین گل

شما اگر برنامه نویسی بانک اطلاعاتی تک کاربره رو کار کردی مشکلی برای برنامه نویسی بانک اطلاعاتی تحت شبکه نداری .

شما باید از ابزارهایی مثل ADO برای اتصال به بانکهای اطلاعاتی شبکه استفاده کنی .

مثلا برای اتصال به SQL Server میتوی روی Data Module یک کامپوننت Ado Connection و یک کامپوننت Ado Table و یک کامپوننت DataSource قرار بدی بعد از درست کردن Connection String برای Ado Connection بقیه کارها تقریبا مثل همون برنامه نویسی تک کاربره میشه .

شما باید خودت امتحان کنی ٬ وقتی کار رو شروع کردی ممکنه با مسائلی روبرو بشی که برای حل این مسائل میتونی از بچه های سایت کمک بگیری .

موفق باشی .

سلام
    برای اینکه بخواهیم یک برنامه تحت شبکه بنویسیم باید از کجا شروع کنیم من در مورد شبکه هیچ اطلاعاتی ندارم برای شروع کار دراین زمینه باید چکار کنم احتیاج به اطلاعاتی کامل و جامع در این زمینه دارم :oops:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •