نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نمایش هشدار به کاربر در زمان های پیاپی ، استفاده از timer و چک هایمتوالی مشکلاتی به همراه داره...

Question نمایش هشدار به کاربر در زمان های پیاپی ، استفاده از timer و چک های متوالی مشکلاتی به همراه داره...

سلام یه برنامه دارم که قسمتی داره که بعد از ثبت یاداشت همینطور باید چک کنه ببینه اگه زمان موعود رسید هشدار رو نمایش بده حالا چون چند مورد این شکلی دارم که کم عقلانی نیست از تایمر استفاد کنم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟
    آخرین ویرایش به وسیله Mosafers : پنج شنبه 19 بهمن 1391 در 12:50 عصر

نقل قول: نمایش هشدار به کاربر در زمان های پیاپی ، استفاده از timer و چک هایمتوالی مشکلاتی به همراه د

سلام ؛ کسی نظری نداره ؟

نقل قول: نمایش هشدار به کاربر در زمان های پیاپی ، استفاده از timer و چک هایمتوالی مشکلاتی به همراه د

سلام
    بفرض شما ی جدول درون دیتابیس دارید که هشدارهایی رو توی اون ثبت کردید و بهمراه تاریخ و زمان نمایششون
    خب شما نیازی نیست در هر تیک تایمر همه برید از دیتابیس بگیرید و چک کنید و ...
    با لود شدن برنامه میتونی رویدادهای مربوط به تاریخ مورد نظرتون رو بریزید توی یک لیست و در تایمرهاتون اون لیست رو چک کنید که فک نمیکنم کار کردن یک تایمر در طول برنامه پردازش زیادی داشته باشه
    باز هم البته میشه با ی ترفند هایی توی برنامه نویسی پردازش رو سبکتر کرد
    موفق باشید

یه آموزش فارسی (قسمت اول و دوم داره) مربوط به اجرای وظایف زمان بندی شده باQuartz.NET و نحوه استفاده در پروژه:
    https://barnamenevis.org/showthread.p...86%D9%85%D8%9F

سلام
    بفرض شما ی جدول درون دیتابیس دارید که هشدارهایی رو توی اون ثبت کردید و بهمراه تاریخ و زمان نمایششون
    خب شما نیازی نیست در هر تیک تایمر همه برید از دیتابیس بگیرید و چک کنید و ...
    با لود شدن برنامه میتونی رویدادهای مربوط به تاریخ مورد نظرتون رو بریزید توی یک لیست و در تایمرهاتون اون لیست رو چک کنید که فک نمیکنم کار کردن یک تایمر در طول برنامه پردازش زیادی داشته باشه
    باز هم البته میشه با ی ترفند هایی توی برنامه نویسی پردازش رو سبکتر کرد
    موفق باشید
    سلام ببینید خوب توی برنامه من غیر از هشدار پیام های موارد دیگه ای هم هستند که باید با توجه به زمان اجرا کرد... با این شکل گرفتن زمان ها سرعت چک کردن مشکلاتی رو پیش رو خواهد داشت...

یه آموزش فارسی (قسمت اول و دوم داره) مربوط به اجرای وظایف زمان بندی شده باQuartz.NET و نحوه استفاده در پروژه:
    https://barnamenevis.org/showthread.p...86%D9%85%D8%9F
    از شما هم ممنونم لینک خیلی خوبی هستش مطالعه میکنم سوالی بود مطرح میکنم

موفق باشید دوستان من

تاپیک های مشابه

1. سوال: نمایش پیغام برای کاربر فقط در یک زمان
    نوشته شده توسط ravand در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 11 شهریور 1391, 23:41 عصر
  2. پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 27 آذر 1386, 08:10 صبح
  3. نمایش انتظار برای کاربر حین انجام کاری
    نوشته شده توسط iekrang در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 18:34 عصر
  4. تغییر فونت گزارش توسط کاربر در زمان اجرا
    نوشته شده توسط ARRN_Magic-Systems در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 20 شهریور 1384, 23:35 عصر
  5. چگونه کاربر میتواند فیلد های جدول را فارسی ببیند؟
    نوشته شده توسط زهرا قاسمی در بخش SQL Server
    پاسخ: 9
    آخرین پست: چهارشنبه 26 مرداد 1384, 22:54 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •