نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: برنامه نویس فوق حرفه ای PHP فقط از شهرستان (ترجیحا مشهد یا تبریز) با حقوق بالا.

برنامه نویس فوق حرفه ای PHP فقط از شهرستان (ترجیحا مشهد یا تبریز) با حقوق بالا.

یک شرکت برنامه نویسی (در زمینه املاک) نیاز به استخدام برنامه نویس بسیار حرفه ای PHP و همچنین Webmaster HTML CSS , Joomla دارد.

۱. سن کمتر از ۲۸ سال

۲. فقط از شهرستانها (دور کاری ممکن است)

۳. بیمه

۴. حقوق عالی

۵. مهارت در OOP

۶. مهارت بسیار بالا در PHP یا CSS, HTML و Webmastering

۷. کار تمام وقت است. به هیچ عنوان استخدام پاره وقت نداریم.

۸. Webmaster آشنا با امور سرور٫ Cpanel و رفع باگ نیز نیاز داریم.

لطفا اگر از تهران هستید تماس نگیرید. استخدام در تهران نداریم.

رزومه خود را به آدرس Joomla.estekhdam@gmail.com بفرستید.
    آخرین ویرایش به وسیله joomla.estekhdam : سه شنبه 04 تیر 1392 در 12:29 عصر

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: برنامه نویس فوق حرفه ای PHP فقط از شهرستان (ترجیحا مشهد یا تبریز) با حقوق بالا.

سلام میخواستم راهنماییم کنید و مراحل طراحی سایت رو برام بگید

از ثبت آدرس تا آخر

کاربر دائمی آواتار wallfa
    محل زندگی
    همدان

نقل قول: برنامه نویس فوق حرفه ای PHP فقط از شهرستان (ترجیحا مشهد یا تبریز) با حقوق بالا.

والا ما همه کارهای بالا بلدیم جز جوملا !

Cool نقل قول: برنامه نویس فوق حرفه ای PHP فقط از شهرستان (ترجیحا مشهد یا تبریز) با حقوق بالا.

با سلام من تمامی شرایط بالا رو دارم - تو تبریز ساکنم - و فقط ساخت قالب برای جوملا رو بلد نیستم ولی ویرایش رو بلدم - و همچنین فارسی سازیش - بعدش هم الان وبسایتم رو خودم ساختم با سیستم مدیریت محتوایی که از صفر خودم نوشتم با فریم ورک ها اشناییی ندارم ولی انشاالله در این یکی دو ماه آینده یادگیریشو شروع و تموم می کنم - با css3 & HTML5 آشنایی کامل دارم - درحال یادگیری جاوااسکریپت هستم - 18 سالمه از مهر همین سال قراره در دانشگاه در رشته نرم افزار تحصیل کنم - و دیگر این که قابلیت کار تیمی رو دارم - اگر خواستین به ایمیلم یه پیام بزنید که سایت و نمونه کاری اندر کوچک براتون بفرستم - در ضمن با وردپرس هم آشنایی دارم در حد جوملا ولی یکم با کنترل بیشتر. کنترل جوملا در واقع مدیریتش رو 100 درصد بلدم و نصب پوسته - نصب افزونه - مدیریت منو ها و غیرهشو میدونم - با گرافیک هم آشنام فتوشاپ رو 90 درصد بلدم - ریپ کردن سایت هم بلدم ولی سرعتم توش کنده به خاطر اینکه مسلط نیستم.
    farzadstar@ymail.com

البته یه سوتی جالبم تو این پست دادم - که خودتون میدونید دیگه چیه

کاربر دائمی آواتار Bahmany
    محل زندگی
    No Where

همچین نوشتی فوق حرفه ای که آدم فکر میکنه چه آیتم های خفنی مد نظرتون هست
    باید مینوشتی یه برنامه نویس فوق معمولی :))

کاربر جدید
    محل زندگی
    Rasht

ای کاش گیلان هم بازار برنامه نویسیش خوب بود البته خوبو که کل ایرانم نداریم اما اینی که هست نبود . یه جا تو رشت واسه برنامه نویس استخدامی زدن . اول گفتن باید یه سایت رو با php کامل از 0 تا 100 رو خودت بتونی طراحی کنی . 3 تا نمونه کار بردم ! . بعد گفتن نه ما asp.net نیاز داریم منم حاضر آماده 2 تا نمونه بهشون نشون دادم که عمرا نتونستن ایراد بگیرن . خلاصه دلمون خوش شد که ایول زدیم رو خال . یهو گفتن ما جوملا کار می خوایم !!! قیافه من :| با تعجب گفتم جوملارو علاوه بر کار کردن تدریس هم میکنم با مدرک از آموزشگاه در حال تدریس و پاسخ به سوالاتشون . آخرش گفتن خیلی عالیه شما برین ما از طریق ایمیل یه طرح سایت رو ارسال می کنیم شما واسمون طراحی کنین . البته به شکل آزمایشی . خلاصه روز ها ماه ها و 2 سالی میشه که حتی جرات نکردن ایمیل یا تماس کلیشه ای بگیرن . و بعدشم از طریق دوستانی فهمیدم که خیلی از شرکتها و کارخانه های محصولات تجاری برای تبلیغ و به سر زبان اومدن از طریق یه آگهی استخدام الکی اسم و رسمی بپا می کنن . متاسفم .من چند ساله که شغلی بهتر از تدریس در آموزشگاه پیدا نکردم .

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 15:35 عصر
  2. استخدام برنامه نویس وب حرفه ای PHP و ASP.NET
    نوشته شده توسط mrsalehi در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 18 دی 1390, 22:03 عصر
  3. استخدام برنامه نویس ++C حرفه ای
    نوشته شده توسط Behrooz_CS در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 08 خرداد 1390, 09:05 صبح
  4. سوال: چطور میتونم یه برنامه نویس موبایل حرفه ای پیدا کنم؟(برای یه پروژه تجاری)
    نوشته شده توسط majidi1 در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 05 اردیبهشت 1388, 08:01 صبح
  5. تو این بخش برنامه نویس های حرفه ای داریم اما هنوز من مشگلم حل نشده است
    نوشته شده توسط محسن شمس در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 14 آبان 1384, 08:54 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید