نمایش نتایج 1 تا 40 از 185

نام تاپیک: آموزش طراحی و برنامه نویسی تلفن گویا با Tapiex در سی شارپ (IVR System - CSharp )

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: آموزش طراحی و برنامه نویسی تلفن گویا با Tapiex در سی شارپ (IVR System - CSharp )

با سلام
    سورس آقا jasper رو تونستم امتحان کنم و درست کار کرد برام. خوبیش اینه که نکات اصلی رو داره و راحت هم میشه قسمت ها و کد ها رو متوجه شد. البته فکر میکنم با ویژوال 2010 نوشته شده که من رو سیستمم نداشتم واسه همین فایل app.config رو حذف کردم و همچنین از قسمت refrence ها microsoft.Csharp رو هم پاک کردم و تونستم برنامه رو بدون مشکل دیباگ کنم.
    با تشکر از آقا جاسپر بابت این سورس

من نمیخواستم بحث بیهوده ای که پیش اومده رو ادامه بدم اما انگار ادامه دار هست. باید بگم که بنده چند سالی هست که کد نویسی انجام میدم و حتی نرم افزار ثبت شده در وزارت ارشاد و دارای تاییدیه فنی هم دارم که در لینک زیر مشخصاتش هست
    http://46.36.112.145/Documents/Mosha...ehPagiry=18054
    که حداقل نشون میده بقول شما تازه کار نیستم و لااقل با حلقه For آشنایی لازم رو دارم.
    اینجا تالار گفتگو هست یعنی باید بحث و گفتمان باشه و جنبه نظرات و انتقادات دیگران رو داشته باشیم
    من و چند نفر از دوستان از شما خواهش کردیم که اول کد رو قرار بدید و بعد آموزش رو ادامه بدید و نگفتیم که سورس رو بدید و خداحافظی کنید.
    اگر شما به فکر آموزش هستید که میدونم قصدتون هم این هست باید همه سلیقه ها رو هم در نظر بگیرید.
    همین سورسی که شما گذاشتید اگر میخواستید آموزشش رو بدید حداقل یک هفته طول میکشید اما من کمتر از نیم ساعت متوجه نحوه کار برنامتون شدم و ازتون هم ممنونم

اون سورسی هم که من گذاشتم از جای دیگه دانلودش کردم و اینجا قرار دادم که چند نفر بتونن ازش استفاده کنن . و خودمم دارم ازش بدون خطا استفاده میکنم

حالا همه اینها ب کنار شما فقط به ما بگید ایرادش چیه که شما سورس رو بزارید بعد آموزش هم بدید؟

سورسی که شما قرار میدید که یک نرم افزار نهایی و کامل نیستش و هر کس باید طبق نیازش یک سری تغییرات رو اعمال کنه و به مرور مشکلات و سوالاتی که پیش میاد رو بیاد اینجا بپرسه. پس واقعا قرار دادن سورس جریان لقمه حاضر و آماده نیست.
    آخرین ویرایش به وسیله HAMID484 : پنج شنبه 17 اسفند 1391 در 21:49 عصر

تاپیک های مشابه

1. آموزش: آموزش کامل طراحی تلفن گویا با Tapiex و KDTele در سی شارپ
    نوشته شده توسط kimm66 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 107
    آخرین پست: پنج شنبه 20 آبان 1395, 10:16 صبح
  2. سری جدید آموزش Crystal Report (برنامه نویسی کریستال رپورت 10)
    نوشته شده توسط In_Chan_Nafar در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 51
    آخرین پست: شنبه 30 آبان 1394, 18:18 عصر
  3. سوال: برنامه نویسی تلفن گویا
    نوشته شده توسط zrahimic در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 11
    آخرین پست: پنج شنبه 28 مرداد 1389, 13:49 عصر
  4. Free Component برای کار با مودم و برنامه های تلفن گویا ؟
    نوشته شده توسط Mohsen_Foladi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 23:24 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •