صفحه 5 از 5 اولاول ... 345
نمایش نتایج 161 تا 185 از 185

نام تاپیک: آموزش طراحی و برنامه نویسی تلفن گویا با Tapiex در سی شارپ (IVR System - CSharp )

نقل قول: آموزش طراحی و برنامه نویسی تلفن گویا با Tapiex در سی شارپ (IVR System - CSharp )

این برنامه باید کرک مجدد بشه و چند تا از توابعش از کار بیافته
    اما من که کرکش رو بلد نیستم اگه بودم حتما انجام میدادم چون خیلی بهش نیاز دارم

نقل قول: آموزش طراحی و برنامه نویسی تلفن گویا با Tapiex در سی شارپ (IVR System - CSharp )

دوستان کسی با TAPI تونسته 4 تا مودم همزمان روی یه سیستم راه بندازه؟؟؟!!!!
    یعنی هر کدوم که زنگ خورد بتونم باهاش ارتباط صوتی برقرار کنم چون 1 اپراتور دارم نیازی نیست که همزمان با همه بشه صحبت کرد.
    آخرین ویرایش به وسیله sallysat : چهارشنبه 18 دی 1392 در 08:29 صبح

رو یکیش مشکل پیش اومده حالا دنباله 4 تاشی بعد با 4 تا مشکل می خوایی چیکار کنی،

کاربر دائمی آواتار habibb
    محل زندگی
    قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

نقل قول نوشته شده توسط sallysat مشاهده تاپیک
    دوستان کسی با TAPI تونسته 4 تا مودم همزمان روی یه سیستم راه بندازه؟؟؟!!!!
    یعنی هر کدوم که زنگ خورد بتونم باهاش ارتباط صوتی برقرار کنم چون 1 اپراتور دارم نیازی نیست که همزمان با همه بشه صحبت کرد.
    مودم 4 پورتش موجوده بگردی پیدا می کنی

سلام دوستان
    من KdTele 4.33 رو دانلود کردم و تو دلفی کرک شده آیا همونو میتونم تو سیشارپ استفاده کنم.
    وقتی استفاده میکنم ارور Class nor register میده هر میدونه خواهشا برام تو notpad بنویسه نحوه درست شدنشو برام میل کنه خیلی ممنون
    MojtabaRoustaei@yahoo.com

سلام دوستان
    من یه سال پیش یه برنامه منشی تلفنی ساده نوشته بودم که کارم رو راه مینداخت ولی قراره یه سری امکانات بهش اضافه بشه که نمی دونم آیا با مودم های معمولی میشه این امکانات رو بهش اضافه کرد یا نه؟
    1- آیا میشه با همین مودم های معمولی کاری کنم تا برنامه من روی خطوط ای-وان هم کارکنه (20 خط بر روی یک شماره تلفن)؟؟
    2- تو برنامه خودم می تونم صدای تماس گیرنده رو ضبط کنم. ولی در هین ضبط نمیشه صداش رو از طریق اسپیکر پخش کنم. برای ضبط و پخش همزمان راه حلی وجود داره؟؟
    ۳- تو برنامه خودم می تونم صدای تماس گیرنده رو ضبط کنم. ولی در هین ضبط نمیشه با تماس گیرنده ارتباط داشته باشم؟؟ برای ضبط و پاسخگویی همزمان راه حلی وجود داره؟؟
    4- کار با کارت گویا چه طوری ؟ با مودم های معمولی میشه کار کرد یا باید IVR داشته باشم؟
    5-بعضی وقت ها بعضی کد ها روی بعضی سیستم ها نسفه نیمه اجرا میشه مثلا تنظیم می کنم بعد از سه تا زنگ سیستم پاسخ بده ولی بعضی وقت ها درست حسابی اجرا نمیشه. آیا مشکل از کد منه که از سمپل برنامه گرفتم یا مشکل مربوط به سیستمی که برنامه روش اجرا میشه هست؟

منتظر راهنمایی شما دوستان هستم.

نقل قول نوشته شده توسط aminM# مشاهده تاپیک
    سرور یک ارگان امنیتی دسترسی ریموت ندارم عکس کرفتن و .... مشکله متن کاملش اینه
    TAPIExCt.DLL has probably been destroyed/hacked.
    Please download original version from http://www.tapiex.com/
    من هم این مشکل رو داشتم و تو سایت هم مطرح کردم اما از سایت جواب نگرفتم . ولی دیروز تونستم این مشکل رو حل کنم گفتم اینجا مطرح کنم تا بقیه دوستان استفاده کنند خیلی ساده ست من ویندوزمو عوض کردم و بدون اینکه نسخه های دیگه رو نصب کنم فقط نسخه 3.4 کرک شده اش و نصب کردم و مشکلم حل شد. فکر کنم چون قبلا نسخه آخر و کرک نشده اشو رو سیستمم نصب کرده بودم تشخیص میداد که نسخه در حال استفاده کرکه . البته من به نسخه 3.6 هم شک دارم

ضمنا یکی از دوستان در مورد نصب اون روی تلفن سانترال سوال کردند من این و رو تلفن سانترال هم نصبش کردم . خیلی هم راحته فقط من اینو روی سانترال pabx نصبش کردم که تو ایران فکر نمیکنم پیدا بشه . تو ایران اکثرا سانترال پاناسونیک پیدا میشه . فرق این دستگاه با پاناسونیک اینه که برنامه ریزی پاناسونیک فقط با گوشی خودش انجام میشه و بخاطر همین اگه بخوایم تلفن گویا رو روی اون راه اندازی کنیم ، اول تماس گیرنده به تلفن سرور وصل میشه بعد با زدن یه دکمه میشه وصلش کرد به تلفن گویا و این یه کم غیر اصولیه .(البته شاید روش های دیگه ای هم باشه ولی من نمیدونم) اما pabx خوبیش اینه که نیاز به تلفن مادر نداره و با هر تلفنی میشه برنامه ریزیش کرد و قیمتش هم خیلی ارزونتر در میآد و میتونین سیستمتون رو بعنوان تلفن اصلی تعریف کنید . من این دستگاه رو تو چین خریدم 300 یوان که تقریبا 150000 تومن خودمون میشه . ولی تو ایران هزینه نصب یه تلفن سانترال حدودا 1000000 در میآد .

نقل قول نوشته شده توسط ZerOne مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من یه سال پیش یه برنامه منشی تلفنی ساده نوشته بودم که کارم رو راه مینداخت ولی قراره یه سری امکانات بهش اضافه بشه که نمی دونم آیا با مودم های معمولی میشه این امکانات رو بهش اضافه کرد یا نه؟
    1- آیا میشه با همین مودم های معمولی کاری کنم تا برنامه من روی خطوط ای-وان هم کارکنه (20 خط بر روی یک شماره تلفن)؟؟
    2- تو برنامه خودم می تونم صدای تماس گیرنده رو ضبط کنم. ولی در هین ضبط نمیشه صداش رو از طریق اسپیکر پخش کنم. برای ضبط و پخش همزمان راه حلی وجود داره؟؟
    ۳- تو برنامه خودم می تونم صدای تماس گیرنده رو ضبط کنم. ولی در هین ضبط نمیشه با تماس گیرنده ارتباط داشته باشم؟؟ برای ضبط و پاسخگویی همزمان راه حلی وجود داره؟؟
    4- کار با کارت گویا چه طوری ؟ با مودم های معمولی میشه کار کرد یا باید IVR داشته باشم؟
    5-بعضی وقت ها بعضی کد ها روی بعضی سیستم ها نسفه نیمه اجرا میشه مثلا تنظیم می کنم بعد از سه تا زنگ سیستم پاسخ بده ولی بعضی وقت ها درست حسابی اجرا نمیشه. آیا مشکل از کد منه که از سمپل برنامه گرفتم یا مشکل مربوط به سیستمی که برنامه روش اجرا میشه هست؟

منتظر راهنمایی شما دوستان هستم.
    برای سوال دومت باید برای گوش کردن به تماس یه خروجی از مودمت بگیری و به تلفنت وصل کنی اونوقت میتونی همزمان گوش کنی .
    در مورد سوال 5 مشکل از برنامه ی خودته کامپوننت ایرادی نداره .

سلام. دوستان میدونم اینجا جای مناسبی نیست ولی چاره ای نداشتم... چندروزه که به خاطر این مشکلم که الان میپرسم کلافه شدم...

چجوری با کامپوننت KDTELE تو vs2013 زبان سی شارپ شماره تماس گیرنده رو نمایش بدم؟؟؟ خودم کد زیر رو پیدا کردم:

public void axKDPhone1_OnCallerID(object sender, IKDPhoneEvents_OnCallerIDEvent e)
    {
    (MessageBox.Show(e.number;
    }

من موقع تریس کردن فهمیدم که این ایونت اصلا صدازده نمیشه... دوستان من چکار بایدکنم؟ خودم باید این ایونت صدا بزنم؟ کجا؟ چجوری؟

درضمن مودمم CallerID رو پشتیبانی میکنه...
    لطفا راهنمایی کنین.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    زير آسمان شهر

با سلام خدمت دوستان گرامی
    یه سوال از خدمت دوستانی که با کامپوننت Tapiex کار کردن داشتم.
    بنده میخوام بعد اینکه تماس گرفته شد(یعنی وقتی طرف،جواب داد) یه فایلی با پسوند .wav به صورت اتوماتیک پخش بشه.
    این کار رو تو کدوم رویداد باید بنویسم؟؟چطوری بررسی کنم که اگه طرف گوشی رو برداشت فایل به صورت اتوماتیک پخش بشه
    با تشکر

سلام من مودمم net force است و هنگام بوق صدای خوش آمد پخش نمیشه و صدای بوق فکس پخش میشه .چه کنم

کاربر دائمی آواتار hadi vafaii
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط jasper مشاهده تاپیک
    negar.rafie عزیز بهتر بود کمی مودبانه تر حرفتونو میزدین
    در مورد اموزش باید بگم دخالت عده ای تازه کار که جدیدا یاد گرفتن یه For یا If بنویسن و حمایت بقیه ازشون منو دلسرد کرد
    من در قبال کسی مسئول نیستم اگه هم این تاپیک رو زدم خاستم به یه سری دوستان در این زمینه کمک کنم
    در مورد سورس هم تست شده و کار میکنه
    و لطفا دیگه توهین نکنید
    در ضمن شما مختاری بری تو تاپیک هر کس دیگه اما کار خوبی نیس تخریب دیگران

سلام دوست عزیز من به شخصه هیچ ادعایی ندارم شاید نشه بهم جوجه برنامه نویسم بگن اما شما همینجور مادر زادی برنامه نویس به دنیا اومدین؟اول باید if بعد for بعد بقیه رو یاد بگیری

سلام کسی نسخه ای از tapiex رو داره ک کرک شده باشه. غیر نسخه ای ک تو انجمن هست. چون نصب کردم واسه مشتری و داره کلافه میکنه. ارور میده و میاد بیرون. همین ارور کرک رو.و مثلا نسخه 3.4 رو. واسم میل کنین یا تو تاپیک لینک بدیم. ممنون mahdiazadbar@yahoo.com

اگه کسی داره بزاره تو انجمن تا ما هم ازش استفاده کنیم
    با سپاس Spaceman

با سلام خدمت دوست عزيز
    اين پست شما به من كه خيلي كمك كرد فقط من يه سول داشتم
    من ميخوام كه به صورت دستي به تلفن ها پاسخ بدم ميشه اين رو هم بگيد
    و گيرنده صوت و فرستنده رو چجوري انتخاب كنم
    با تشكر از وقتي كه گذاشتين

سلام،من توی Tapiex چندتا مشکل دارم:

1-وقتی مودم زنگ میزنه شروع به پخش صدا میکنه و منتظر جوابگویی طرف نمیشه

2-چجوری میشه زنگ هایی رو شمارش کنه که مودم پشت خط مونده نه کاربر؟

3-بعد تماس دریافتی یا گرفته شده دیسکانکت نمیشه (رویداد دیسکانکت اجرا نمیشه که دراپ کنه)؟!(یه رویداد دیگه استفاده کردم "آن بوزی" اون هم در زنگ های موبایل قطع کرد اما در تلفن ثابت قطه نکرد و خط رو اشغال نگه میداره)

4-شماره طرف رو هم نمیندازه

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

اقا این بخش دوم رو من نتونستم اجرا کنم اکساتونم که لد نمی شه

سلام مهندس، خسته نباشی
    من قصد دارم با سی شارپ و یه مودم dial up بتونم تماس تلفنی برقرار کنم و فایلی که از طرف مقابل بصورت فکس هست رو دریافت کنم و نمایش بدم. خدا خیرت بده میشه بگی کجای آموزش کمکم میکنه یا میتونی راهنماییم کنی؟

من اصلا نیازی به جزیات ندارم، چون طرف مقابل تلفتی ام خودش تلفن گویاس!
    فقط نیاز دارم شماره اون سازمان رو بگیرم بعد از 2 ثانیه که منشی خودکار حرف زد سلام گفت! عدد خاصی رو بزنم، این کار رو 3 مرحله انجام بدم بعد اون واسم یه فکس ارسال میکنه اونو نشون بدم، که فعلا تماسم یرقرار بشه کافیه بعد میرم دنبال دریافت فکس
    لدفا لدفا کمکم کنید

سلام دوستان . از مطالبتون خیلی ممنون . ولی من وقتی دارم با کامپونینت tapiex کار میکنم . وقتی صدا در حال پخش هستش . تلفن رو قطع میکنم . سیستم من میره تو loop کسی با این مشکل مواجعه شده آیا . در ضمن tapiex هم کرک شده هستش .
    اگه کمکم کنین بی نهایت متشکرم میشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

میشه یک جمع بندی کامل قرار بدین؟

کاربر دائمی آواتار mhsmity
    محل زندگی
    استان يزد

سلام
    وای چقدر این پست قدیمه

سازمانهای امنیتی ایرانی از کدام سخت افزار یا روش استفاده می کننن ؟؟؟؟؟
    ممنون
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2362171

سلام دوستان.
    من زمانی که تماس میگیرم این پنجره باز میشه. برای شما هم همین اتفاق میفتهCapture.PNG

من هم ت. همین پنچره گیر کردم نمیخام باز بشه.

یه مشگل دیگه دارم اینکه تا تلفن از طرف مشتری قطع میشه نمیتونه تشخیص بدهد.

صفحه 5 از 5 اولاول ... 345

تاپیک های مشابه

1. آموزش: آموزش کامل طراحی تلفن گویا با Tapiex و KDTele در سی شارپ
    نوشته شده توسط kimm66 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 107
    آخرین پست: پنج شنبه 20 آبان 1395, 10:16 صبح
  2. سری جدید آموزش Crystal Report (برنامه نویسی کریستال رپورت 10)
    نوشته شده توسط In_Chan_Nafar در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 51
    آخرین پست: شنبه 30 آبان 1394, 18:18 عصر
  3. سوال: برنامه نویسی تلفن گویا
    نوشته شده توسط zrahimic در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 11
    آخرین پست: پنج شنبه 28 مرداد 1389, 13:49 عصر
  4. Free Component برای کار با مودم و برنامه های تلفن گویا ؟
    نوشته شده توسط Mohsen_Foladi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 23:24 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •