نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: تم سرور در سی شارپ

تم سرور در سی شارپ

سلام دوستان کسی آموزش تم سرور داره یا می تونه راهنمائیم کنه که چطوری می تونم تم سرور بسازم؟(منظورم تنظیمات ظاهری برنامه برای کاربر هستش که کاربر بتونه فونت ، رنگ قلم ، و... رو به دالخواه خودش انتخاب کنه).
    ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول: تم سرور در سی شارپ

سلام راه های زیادی هستش... ساده ترین ساخت یه کلاس و ست کردن متغییر های درورن کلاس با تنضیمات فرمتون...بع در برنامه فرضا برای ابزارتون میتونید رنگ label رو بر اساس مقدار تعریف شده در متغییر موجود در کلاس یا در resurce برنامه ست کنید... و یه فرم برای تنضیمات استایل برنامه طراحی کنید در قسمت فرم تنضیمات کابر مثلا رنگ برنامه رو انتخاب میکنه و دکمه ثبت رو میزنه که با ای کار اطلاعات در متغییر های کلاس دخیره میشه...
    و بهترین راه استفاده از xml هست در اکثر برنامه ها مشهاده کردم که از این روش استفاده کردن برای دخیره اطلاعات پیش فرض فرم...
    متاسفانه سورسی در اختیار ندارم.

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    سلام راه های زیادی هستش... ساده ترین ساخت یه کلاس و ست کردن متغییر های درورن کلاس با تنضیمات فرمتون...بع در برنامه فرضا برای ابزارتون میتونید رنگ label رو بر اساس مقدار تعریف شده در متغییر موجود در کلاس یا در resurce برنامه ست کنید... و یه فرم برای تنضیمات استایل برنامه طراحی کنید در قسمت فرم تنضیمات کابر مثلا رنگ برنامه رو انتخاب میکنه و دکمه ثبت رو میزنه که با ای کار اطلاعات در متغییر های کلاس دخیره میشه...
    و بهترین راه استفاده از xml هست در اکثر برنامه ها مشهاده کردم که از این روش استفاده کردن برای دخیره اطلاعات پیش فرض فرم...
    متاسفانه سورسی در اختیار ندارم.
    سلام ممنونم اما من xml کار نکردم خیلی دوست دارم اینکار رو داخل برنامه ام پیاده کنم

یه آموزش تصویری داخل سایت هست که کدهاش از VB استفاده شده کسی می تونه کمک کنه آموزش برای زبان C#‎ هم درست کنیم

دوستان کسی کمک نمی کنه؟!؟!

تاپیک های مشابه

1. سوال: نحوه تبادل عکس بین سرور وکلاینت درسی شارپ
    نوشته شده توسط esmail_m در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 10 اسفند 1390, 12:49 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 19 مرداد 1390, 22:52 عصر
  3. سوال: برنامه نویسی برای بانک سرور در سی شارپ
    نوشته شده توسط arefba در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3