نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: ساخت این مدل منو

ساخت این مدل منو

سلام دوستان
    به این سایت برید http://graphicno.ir
    چجوری با سی اس اس یا جی کوئری میشه اینجوری منو ساخت؟
    البته فکر نکنم چیز خاصی داشته باشه فقط نکته اون اینه که روی هر li که میره تصویری که برای a:hover اون در نظر گرفته شده اختصاصیه..یعنی هر li برای پس زمینه خودش یه عکس جدا داره..
    کسی مثل این نمونه رو داره ؟ یا در مورد نحوه ساختنش راهنمایی کنه؟

نقل قول: ساخت این مدل منو

با سلام و عرض ادب.
    خدمت دوست عزیز pro_man باید عرض کنم این حالت علاوه بر li که شما بهش اشاره کردید از background-position استفاده شده که با تغییر کد های مربوط مکان تعیین شده را تنظیم کرده و با رفتن روی منو یا همان حالت hover عکس مربوطه ظاهر میشود.امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کنیم.
    در ضمن باید یاد آوری کنیم هرگونه کپی برداری ممنوع و پیگرد قانونی دارد.
    با تشکر تیم مدیریت گرافیک نو.

نقل قول نوشته شده توسط مدیریت گرافیک نو مشاهده تاپیک
    با سلام و عرض ادب.
    خدمت دوست عزیز pro_man باید عرض کنم این حالت علاوه بر li که شما بهش اشاره کردید از background-position استفاده شده که با تغییر کد های مربوط مکان تعیین شده را تنظیم کرده و با رفتن روی منو یا همان حالت hover عکس مربوطه ظاهر میشود.امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کنیم.
    با تشکر تیم مدیریت گرافیک نو.
    اوه اوه بچه ها فرار کنید صاحبش اومد
    والا من قصدم کپی برداری نیست..فقط واسه اینکه بدونم چجوری واسه هر li یه بک گراند در نظر گرفته شده..که شما گفتین از BackGround-Position استفاده کردین..
    یعنی هر li بک گراند مربوط به خودش رو داره؟ که وقتی hover میشه اون بک گراند نمایش داده میشه؟ درسته؟ و وقتی hover میشه از طریق جی کوئری خاصیت Background-Posstion اون رو عوض می کنید؟
    اگه یه کوچولو دیگه توضیح بدین ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

آقا جان این جمله چیه؟ دوتا بست دادی هر دوبار اینو نوشتی!!!
    آخه چطوری میخوای بگیریش؟ به چه جرمی؟ حرفا میزنیا!!!
    یه دونه منو درست کردی فکر میکنی خیلی هنر کردی؟ اگه کسی از این چیزی یاد بگیره چیزی ازت کم میشه؟
    واقعا عجب آدمایی هستن بعضی ها.
    تیم مدیریت

pro_man جان واسه اینجور مساپل افزونه web developer رو نصب کن و بعد از منوی images -> images information رو انتخاب کن حالا هرچی عکس داره بهت نشون میده.

فقط مواظب باش ازت شکایت نکنه که چرا عکسهای سایت منو دیدی!

دوست خوب.شما یک عکس درست کنید.سپس با css مکانشو تعیین کنید.بعد از این برای هر عکس با سایز معلوم کلاس یا ایدی تعیین کن با این کار میتونی برای هر li یک عکس تعیین کنی.در ضمن برای اون کلاس ها یا ایدی هایی که ایجاد کردی باید از عکس طراحی شده استفاده کنید و با BackGround-Position و با مقدار دهی که پیشنهاد ما اینه که از px استفاده کنی و مکان هر بخشی رو که میخوای در عکس اصلی تعریف کنی.با تشکر.

ممنونم دوست عزیز از راهنماییت..
    البته منوی سایتش اصلا چیز خاصی نداره که بخوام ازش کپی برداری کنم..منوهایی رو دیدم با جی کوئری که اصلا قابل مقایسه نیست با این..اما به چه دلیل این رو انتخاب کردم..
    من تازه دارم جی کوئری رو یاد میگیرم..بهترین روش واسه یاد گیری اینه که مدل های مختلف رو شبیه سازی کنیم..من هم دیدم این منو سادس گفتم از این مدل شروع کنم..
    در رابطه با پیگرد قانونی :فرض کن اصلا شما این قدرت رو دارین ..اما به چه جرمی؟ اینکه منوی سایت من شبیه سایت شما بشه؟ اگه قالب باشه بله حق با شماست..اتفاقا این کار شدنی هستش..شما میتونید شکایت کنید و من رو به دادگاه بکشونید..اما اینکه بگین منوی سایت من رو دزدیده هیچ وقت به جایی نمیرسید مطمئن باشید..
    ---------------------------
    از بحث اصلی خارج نشیم..
    حالا یه سوال : الان طبق تصویر ی که محسن 15 گذاشتن یه عکس کلی داریم که وقتی ماوس hover میشه قسمت مربوط به هرکدوم ظاهر میشه..این داستانش چجوریه؟ با Background-possition این کار رو کردن یا جوره دیگس؟

آقا محسن ما بخاطر کپی کردن نگفتیم بخاطر این گفتیم که با کپی کردن آدم به جایی نمیرسه.دوست خوبمون pro_man ما شما رو راهنمایی کردیم اگه بازم کمک خواستین به ما از طریق سایت ایمیل بزن.

نقل قول نوشته شده توسط مدیریت گرافیک نو مشاهده تاپیک
    آقا محسن ما بخاطر کپی کردن نگفتیم بخاطر این گفتیم که با کپی کردن آدم به جایی نمیرسه.دوست خوبمون pro_man ما شما رو راهنمایی کردیم اگه بازم کمک خواستین به ما از طریق سایت ایمیل بزن.
    اول از همه تشکر می کنم از شما از اینکه وقت گذاشتین و جواب پست من رو دادین..
    دوم اینکه خوب بالاخره ما هم تازه کاریم دیگه..از یه جایی باید شروع کنیم..حالا من دارم سعی میکنم که بتونم همچین چیزی رو شبیه سازی کنم..اگه به مشکل بر خوردم همینجا سوالام رو مطرح میکنم اگه دوست داشتین کمکم کنید..ممنون میشم.

دوست خوب.ما خوشحال میشیم به شما کمک کنیم وظیفه ما جلب رضایت دوستان هست اما بعضی از دوستان بدمتوجه میشن.حالا مشکلی نیس شما کمک خوستین بگین تیم ما در خدمته.

تاپیک های مشابه

1. سوال: ساخت این مدل منو
    نوشته شده توسط سعید کشاورز در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 15 خرداد 1391, 11:02 صبح
  2. سوال: درخواست راهنمایی درمورد ساخت این منو
    نوشته شده توسط saldin در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 19:11 عصر
  3. سوال: درخواست راهنمایی درمورد ساخت این منو
    نوشته شده توسط saldin در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 14:09 عصر
  4. برای ساخت این منو چه پیشنهاد می کنید؟
    نوشته شده توسط arash_vb در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 15 آبان 1387, 22:25 عصر
  5. این بنرها منو بیچاره کردند !!!!
    نوشته شده توسط mhf1364 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 03 شهریور 1383, 13:05 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •