مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره چنین فعالیتهایی چیست؟

رای دهنده
84. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

75 89.29%
  • نظری ندارم

4 4.76%
  • سودمند نیست

5 5.95%
صفحه 2 از 17 اولاول 123412 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 644

نام تاپیک: برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان

نقل قول: برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان

خیلی برام ناراحت کنندس که یکی با هزینه خودش داره یک حرکتی شروع میکنه و به دیگران خدمت میکنه بعد استقبال کمه و علاوه بر اون تیکه هم میندازن. کاش سرم خلوت بود میتونستم بیام ولی با این وجود براتون آرزوی موفقیت میکنم آقای شهرکی.

من دیشب به همه افرادی که توی لیست دوستانم در سایت برنامه نویس بودن، پیام خصوصی ارسال کردم. 120 نفر شد و مقداری هم زمان برد چون حداکثر هر پیام میتونه 5 گیرنده داشته باشه. برای همین توی 24 پیام گروهی فرستادم. ارسال پیام گروهی به اون شکلی که میخواین توی سایت درنظر گرفته نشده متأسفانه یا حداقل من ندیدم. اگه راه دیگری هست، بگین تا انجام بدیم. ضمناً همین افراد هم که اعلام آمادگی کردن اگه هزینه رو بدن و اسمشون توی تاپیک ذکر بشه، بقیه که میخوان بیان موضوع رو جدیتر میبینن. اگه همه بخوایم منتظر بمونیم که به 10 نفر برسه بعد پول بدیم، هیچوقت این 10 نفر تکمیل نخواهد شد. نمیدونم شاید هم دلیلش بحث عدم اعتماد و این حرفها باشه که طبیعی هم هست ولی بهرحال 25 هزار تومان به جایی بر نمیخوره و ارزش امتحانش رو داره. فکر کنید دارین از یک فروشگاه خرید میکنید که پرداخت آنلاین داره و eNamad هم نداره! اینم یه جور ریسکه. البته این حرف رو برای اونهایی میگم که به بنده اعتماد ندارن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

وقتی به حد نصاب افراد رسیدیم از بین شرکت ککندگان یک زمان با نظر سنجی مشخص میشه که همه بتونند شرکت کنند
    اون دسته که با وقت مشخص شده مشکل دارند پولشون و پس بگیرند و تو این فاصله هم ممکنه باز جایگزین بشن
    اگر به این شکل باشه خوبه !
    جناب شهرکی شما مشکلی ندارید ؟

دوستان اوناای که میخوان بیان دیگه نگن پول پس میدیم نمیدیم
    خیلی حرف زننده ای هست
    هماهنگی ها خیلی دردسر داره
    حالا که ایشون زحمت و کشیدن اعلام کنید زودتر
    بانک ملت انتقال وجه اینترنتی نداره ؟

کاربر دائمی آواتار zarifcomputer
    محل زندگی
    تهران

سلام به همه
    قبل از هر چیز سال جدید را به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشید.

طرح خوبی هست که همه دور هم جمع بشن . البته در تاپیک بچه های دات نت هم چند ماه پیش یه چنین فراخوانی زده شد و متاسفانه خروجی مناسبی نداشت. من فکر میکنم بحث اعتماد و 25 هزار تومن و 13 ساعت راه و ... در حاشیه موضوع قرار داره
    مشکلی که در تاپیک بچه های دات نت وجود داشت تقریبا به همون شکل داره تو همین تاپیک تکرار میشه .
    من هم به پی اچ پی علاقه دارم ولی متاسفانه گرفتاری هام این روزها خیلی زیاده و فرصت زیادی برای شرکت در این نشست ندارم .
    به آقای شهرکی عزیز پیشنهاد میکنم برای اینکه استارت کار زده بشه سعی کنید مشکلاتی که تو همین چند پست توسط اعضاء مطرح شد را برطرف کنید . بعد منتظر باشید ببینید چند یار واقعی برای علی(ع) در کوفه باقی میماند!!!
    مثلا اگر برای شروع کنفرانس آنلاین را برگزار کنید و فقط به صورت آزمایشی اعلام کنید که در تاریخ فلان در ساعت فلان کنفرانس در محیط فلان برگزار میشه که هیچ هزینه و سختی و ... هم برای کسی نداره . فقط دوستان علاقمند (یاران واقعی علی(ع) در کوفه) باید زحمت بکشند و کامپیوترشونو روشن کنند و بیان تو نت و تو کنفرانس شرکت کنند . هزینه تقریبی اش هم برابر است با یک ساعت برق کامپیوتر و احتمالا یک چایی و بیسکوییت که خودشان تهیه خواهند کردو پشت میزشان میل میکنند.
    بعد آمار بگیرید ببینید تعداد به 15 نفر آنلاین میرسه یا نه
    با تکرار این کنفرانش ها سطح انرژی اعضا بالاتر رفته و کم کم علاقمند به شرکت در نشست حضوری خواهند شد . شاید بعد از اجرای 5 کنفرانس آنلاین بتوانید نشست حضوری را با یک فراخوان ساده به سرعت در اصفهان برگزار کنید .
    مطمئنا فرد دلسوزی مثل شما باید برای خدمات با ارزشی که ارائه میدهد زحمت کمتری متحمل شود . اشتیاق اعضاء برای شرکت در نشست حضوری هم با گفتگوی آنلاین بیشتر خواهد شد. توصیه های بنده را به عنوان برادر کوچکتر خود در نظر بگیرید . امیدوارم در اهداف متعالی خود و دوستانتان موفق و سر بلند باشید. ضمنا با استفاده از عبارت یاران علی(ع) در کوفه قصد جسارت به کسی را نداشتم . این فقط انتقال تجربه فردی خودم به شما عزیزان بود.

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

باور کنید اگه این تالار یه اتاق چت هم داشت کلی کارمون راه می افتاد. من از زمانی که با دوستان برنامه نویسم چت کردم اطلاعاتم خیلی بیشتر شد. الان عصر فناوری اطلاعاته. حالا ما برای یه جلسه ی کوچیک باید از این ور کشور بلند شیم بریم اون ور کشور؟
    البته برای من که زیاد سخت نیست. از کاشان بلند شم برم اصفهان. ولی برای بقیه یه جورایی مشکله. خوبه که توی جلسه ای که دارید این موضوع رو هم مطرح کنید.

دوستان زیادی به من پی ام دادن از سایت برنامه نویس
    گفتند که این کار مسخره ای هست !!! گفت شر بود درست کردی ؟
    گفت اونیکه پروژه داره نمیاد تو سایت بگیره و پولشو با جند نفر تقسیم کنه !
    گفتم نمیخوایم به کسی پروژه بدیم ! میخوایم صنف حمایت از برنامه نویسان و راه بندازیم ! میخوایم فرهنگ سازی کنیم ! می خوایم اعتبار حقوقی بدیم نه مادی !
    میخوایم اعتبار بدیم به متخصصان نه شاگرد میدیم نه پروژه ! البته همه اینا خودش با دنباله گیری هدف اصلی میاد به سمتشون !
    این استارت و گام بزرگ و به چشم سایت های مثل پونیشا نگیرید !

دوستان هرکی تا الان فهمید چی به چیه یا هر فکر و جهتی داره به این کار بیاد بگه کلا چی گرفت از کل موضوع + یا کلا بیاد پیشنهاد بده + انتقاد کنه + فک کنم به قول آقای ظریف مشکل هزینه نیست چون ما برنامه نویسیم عشقمون اینه که تو بهترین راه و ایده ها قدم بگذاریم و تازه ترین انتخاب ها و استفاده کنیم !

پس لطف صحبت دوستان و تو این تاپیک و تا پیک که تو پست اول بهش اشاره شد بخونید و نظر بدید !
    نیمخوایم جمع بشیم که یک کارگاه اموزشی داشته باشم

شاید تفکرات من خیلی زیادی باشه
    اما دلم میخواد 10 سال بعد که به ثمر نشست این استارت ما "عکس گروهی ما تو اصفهان ( نصف جهان ) بشه یک عکس که مثل عکس های قدیمی بیلگیتس و استیو و میبینید که با هم بودند..." ارزش و کلی حرف توش باشه
    بارها شده به خودم بگم این شد کار؟؟ کد بنویسم ؟؟ هی واسه ناز اینو اون 50 تومن پایین بیارم پول پروژه و ؟؟
    خیلی وقت ها حالم از خودم بهم خورده

خیلی جاها نتونستم با افتخار بگم من برنامه نویسم !!!!!!

باید کاری کنیم که به قول رضا قربانی این جندین سال ( 1 سال تا 10 سال ) که تاحالا کار کردیم و نخوابیدیم و از چشم و سلامتی و انرژی گرفته تا خانواده و شادی و جوانی و گردش .... که زدیم نشه پشیمونیمون بگیم می ارزید!

کاربر جدید آواتار rastac
    محل زندگی
    تهران

سلام به همه دوستان
    به نظر من کار خیلی خوبیه . کاملا موافقم. این که یه گروه درست کنیم که افراد از نزدیک با هم آشنا بشن و در مورد اهدافی که دارن با هم تبادل نظر کنن نه تنها بد نیست که اتفاقا خیلی هم لازم و ضروریه.
    بیاین یه کم بلند مدت فکر کنیم. میدونین اگه این فکر پا بگیره و ادامه دار بشه چه نتیجه خوبی میشه ازش گرفت؟

تا اینجا که نظرات شما رو خوندم ظاهرا تنها مشکل اساسی دور بودن راهه. و بعد از اون این که چه کار کنیم و هدفمون چیه و کی میاد و کی نمی آد و ماهانه باشه و ... و خلاصه هزار جور سوال دیگه.
    در مورد دوری راه به قول آقای شهرکی هم فاله و هم تماشا . اصفهان که جای خود داره ،اگه جای دیگه ای هم بود حداقل به یه سفر رفتنش می ارزه.
    واما در مورد بقیه سوال ها و اما و اگر ها هم باید بگم تا همدیگه رو نبینیم و از نزدیک آشنا نشیم هیچ اتفاقی نمی افته. به یه دلیل ساده چون همه مون توی خونه پشت میز نشستیم و حکم صادر می کنیم.

من با این که تا الان خیلی عضو فعالی نبودم کاملا موافقم و باز هم به قول آقای شهرکی خیلی مهم نیست که در وهله اول چی بلدیم و چقدر تجربه داریم بلکه مهم برداشتن قدم اوله. بعد از اون بقیه کارها با سرعت بیشتری انجام میشه.

باز هم تکرار میکنم : بیاین بلند مدت فکر کنیم.

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    باور کنید اگه این تالار یه اتاق چت هم داشت کلی کارمون راه می افتاد. من از زمانی که با دوستان برنامه نویسم چت کردم اطلاعاتم خیلی بیشتر شد. الان عصر فناوری اطلاعاته. حالا ما برای یه جلسه ی کوچیک باید از این ور کشور بلند شیم بریم اون ور کشور؟
    البته برای من که زیاد سخت نیست. از کاشان بلند شم برم اصفهان. ولی برای بقیه یه جورایی مشکله. خوبه که توی جلسه ای که دارید این موضوع رو هم مطرح کنید.
    باور کنید که مشکل اومدن خودتون باعث میشه هدف زیر سوال بره !

اگه کنفرانس آنلاین و چت میتونست 100 % مفید باشه
    اگه مشکل برنامه نویسا سوال جواب تو جته واسه حل یک تیکه کد ؟ که اون جاش تو جستجو و کتاب خوندنه نه سوال ها پی در پی !
    دیگه چرا کنفرانس ها دوره ها نسشت ها بزرگ میزارند؟؟

انقدر به فکر خودمون هستیم !
    انقدر به فکر این هستیم که کارا پیش پا فتادمون و انجام بدیم
    انقدر به فکر اهداف کوپیک هستیم که
    انقدر اهداف بزرگ و با چنید اهداف کوچیک مقایسه میکنیم و تو حساب کتاب اینکه چند تا هدف کوچیک می ارزه به یک هدف بزرگ موندیم
    که نمی خوایم تلاشی کنیم
    حرفم کلی بود مربوط به دوست خوبم راوند نبود

وقتی داشتم curl و یاد میگرفتم استادم بهم گفت اگه بخوای زیاد سوال کنی این میشه عادت ! و دیگه قدرت تحقیق از تو گرفته میشه
    مشکل به دست آوردن کد نیست ! مشکل این نیست که به ما پروژه برسه !
    مشکل این نیست که یک سی ام اس کامل دستمون برسه و از این به بعد باهاش مشتری هامونو بگردونیم !!!!!!!!!

مشکل پول نیست چون اگه کسی مزه پول و تو برنامه نویسی نمی چشید یا کلا هر لذت مادی و معنوی ای منظرمه هیچوت تو این عرصه ادامه نمیداد !!

به مشکلات خودتون رجوع کنید !

انقدر اهداف داشتم و دارم که تو کاغذام نوشتم و تلنبار کردمشون
    دور خیلی ها که مهم بودن خط کشیدم
    خیلی ها و با خط درشت نوشتم ..
    بعد چند ماه که نگاه میکردم همون ایده ها که تو دوره خودشون خیلی روشون متمرکز بود و فکرم و درگیر کرده بودند و خیلی راحت خط میکشم....
    ما که به تنهایی نمیتونیم تصمیم بگیریم که یک سایت و شروع کنیم که بعد بشه مثل فیسبوک....
    اهداف های تو کاغذموون هم با یک تابع زمان که ورودیش عمرما هست !!!! هی نوشته میشن و خط خورده میشن
    باید فکرمان+نظرمامون و رو هم بریزیم
    که چرا واقعا برنامه نویس شدیم ؟
    آیا از برنامه نویس شدن راضی هستمی ؟؟
    تا کجا پیش میریم ؟؟
    چی میشیم ؟

محل زندگی
    راوند کاشان

حالا میخوایم در مورد چی حرف بزنیم؟ این نباشه که مثل خیلی از کنفرانس ها و بحث ها بدون هیچ نتیجه گیری و کاری باشه.
    اگه دیدید من گفتم اتاق چت برای این بود که مدام با هم در ارتباط باشیم. حداقل هفته ای دو بار ، با یه بار دور هم جمع شدن فکر نمیکنم زیاد فایده ای داشته باشه.

عید میشه + مسافرت میشه +تابستون میشه + وقت دانشگاه میشه + مهمونی میریم + تو رانندگی+تو کلاس درس...همش دستم یک کاغذ و فکرم پیشه اینه که فلان کد و باید چجوری نوشت...
    نشد مثل خیلی ها مسافرت برم + بخندم+تفریح کنم+جوانی کنم+بزنم بپوشم ( تفریح سالم !!! )
    اخرین باری که مسافرت رفتم و یادم نمیاد !

خوب حد اقل این مسافرت خیلی شبیه تو خونه بودنمونه با همون افکار همون دوستان همون لذت ها حو خیلی چیز ها دیگه که حسرتش مونده بود برامون

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    حالا میخوایم در مورد چی حرف بزنیم؟ این نباشه که مثل خیلی از کنفرانس ها و بحث ها بدون هیچ نتیجه گیری و کاری باشه.
    اگه دیدید من گفتم اتاق چت برای این بود که مدام با هم در ارتباط باشیم. حداقل هفته ای دو بار ، با یه بار دور هم جمع شدن فکر نمیکنم زیاد فایده ای داشته باشه.
    من و شما تو پت حرف میزنیم من منظوری نداشتم خواستم هدف و جا بندازم
    شما یکی از ادم هایی باش که حرف میخوای بزنی
    اونی که میاد هم میدونه چی میخواد بشنوه هم میدونه چی میخواد بگه
    من اون اون یکی ...نمیخایم حرف بزنیم و الا صحبت ها و ضبط می کردیم

همه حرف دارند ندارین ؟؟

بازم میگم حرفام کلیه به فرد خاصی اشاره نمیکنم

دوستان در مورد همه چیز نظر بدند

به قول رضا آنلاين ما برنامه نويسيم و تو محيط مجازي هستيم و پايگاهمون بايد يک سايت باشه
    اما همراه اون بايد نشست هاي دوره اي باشه و حتما فايده داره

الان نگيد سايت چه سايتي هست ؟؟؟
    اينو بايد همه بگيم !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ????? - ??????

ما هم که زیاد وارد نیستیم می تونیم بیایم؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط amin_sltny مشاهده تاپیک
    ما هم که زیاد وارد نیستیم می تونیم بیایم؟؟؟
    ما هم مثل شما هستیم افتخار میدید

به نظر میاد برنامه ریزی دقیقی انجام نشده.تاریخ هنوز نامشخص هست و اینطور به نظر میاد که مدیریت مکان برگزاری ، منتظر پول هست تا یک روز خاص را به این موضوع اختصاص دهد.
    اگر برنامه نویس های غیر PHP هم می توانند شرکت کنند می بایست در تالار عمومی مطرح نمایید و عنوان تاپیک چیزی غیر از نشست اعضای تالار PHP می بود.
    Mobin Ranjbar

Software Engineer, Big Data Evangelist and Startup Guy

www.linkedin.com/in/mobinranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

هر نظری هست دوستان تو تاپیک بیان کنند تا همه موضوع براشون روشن باشه
    به دوستاتون هم اطلاع رسانی کنید
    فکر خوبیه و لازمه که تو تاپیک عمومی بحث انتقال داده بشه چون اکثر ماها چد زبن کار میکنیم
    و بحث ها ما مربوط به فقط php نیست

نقل قول نوشته شده توسط Lsass.CRC32 مشاهده تاپیک
    به نظر میاد برنامه ریزی دقیقی انجام نشده.تاریخ هنوز نامشخص هست و اینطور به نظر میاد که مدیریت مکان برگزاری ، منتظر پول هست تا یک روز خاص را به این موضوع اختصاص دهد.
    اگر برنامه نویس های غیر PHP هم می توانند شرکت کنند می بایست در تالار عمومی مطرح نمایید و عنوان تاپیک چیزی غیر از نشست اعضای تالار PHP می بود.
    دوست گرامی، قبلاً قرار بود کلاس آموزش PHP برگزار کنم و با آموزشگاه هماهنگ کردم و قرار شد وقتی به حدنصاب رسید، هزینه رو پرداخت کنن و کلاس شروع بشه ولی در این مورد، از اونجا که سالن اجتماعات باید از قبل در روز مشخص شده رزرو و هزینه اون قبلاً پرداخت بشه و قابل برگشت هم نیست، گفتم که دوستان هزینه رو پرداخت کنن و وقتی به حدنصاب رسید، با مدیریت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای رزرو سالن هماهنگ کنم و بعد تاریخ رو بگم. اگر هم به حدنصاب نرسید، هزینه دوستان رو برگردونم. بخاطر همین مسئله است که به قول شما «منتظر پول» هستم تا یک روز خاص رو اختصاص بدم. ضمناً در مرحله اول بنظرم بهتره همین اعضای تالار PHP باشن و اگه به نتیجه خوبی برای مدیریت و ساماندهی پروژه های PHP رسیدیم، اونوقت دایره فعالیتمون رو گسترش میدیم و در غیر اینصورت، از جمع کردن عده زیادی برنامه نویس با تخصصها و دانشهای مختلف که طبیعتاً دغدغه های خاطر متفاوتی هم خواهند داشت، چیزی بجز یک جلسه شلوغ و بدون برنامه عایدمون نخواهد شد.

کاربر دائمی آواتار armsoftpc
    محل زندگی
    خونه ی پسر شجاع (تهران)

به نام خدا
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    به نظر برگزاری چنین جلسه فایده چندانی نخواهد داشت، (با یه گل بهار نمیشه!!!)، همونطور که جناب ravand گفتند اتاق چت فکر بهتری است.
    اما در مورد شیوه اجرا، من فکر می کنم، اکثر دوستانی که در چنین تاپیک هایی شرکت می کنند، بیش تر به دنبال کار هستند (مبنای روند رو هم روی این قرار بدیم و انتقال و اشتراک اطلاعات هم توی این حین انجام میدیم.)

و به این دلیل به نظر من بهتره که شما (آقای شهرکی) و دیگر دوستانی که در این زمینه مهارت دارند(بازاریابی و کسب درآمد)، کار و پروژه ای تشکیل بدید(ند) که درآمد پولی برای برنامه نویسان داشته باشه و از برنامه نویسان متوسط به بالا توی این کار ازشون استفاده بشه، در مورد ارتباط به افراد ثابت گروه که حتما باید تعدادشان محدود باشد، انجمن تشکیل میدیم که فقط افراد ثابت گروه در اون شرکت می کنند(انجمن عمومی نیست) از روش های دیگر ارتباط هم رد و بدل شماره ها بین افراد گروه است، در ضمن باید افراد گروه همدیگر رو بشناسند و نام واقعی همدیگر رو بدونند.(من به خود شما اعتماد دارم، اما این موارد تمهیدات امنیتی برای سایر افراد گروه است.)

برای سایر افرادی که می خواهند وارد گروه شوند(در آینده) هم به صورت کارآموز وارد شده و مدتی بعد اگر کارشون خوب بود وارد گروه می شوند.
    موفق و پیروز باشید.

همه صحبت ها شما و میتونه یک سیستم مدیریت پروژه که تو قالب یک سایت هست انجام بده مدیریت اعضا سطوح دسترسی تعریف پروژه زمانبندی تحویل پارت های محول شده و و و
    خوب قصد نهایی ما هم همینه
    نمیخوایم تو یک روز ملاقات که پروژه تحویل بدیم به بازار ها داخلی خارجی
    بنده تو پونیشا پول و میدم 5 روز طول میکشه تا پیغام من و تقبل کننده پروژه ج بده

ما میخوایم اشنا باشیم با هم و بعدش سیستمی که طراحی میشه مدیریت کارها و به عهده بگیره و بخش های خصوصی این سیستم باعث جلو گیری از بی نظمی میشه و در کل میشه گفت سیستمی که با کسی شوخی نداره و مفید و کار آمده

البته سیستمی که گفتم موجود هست اما نه به صورتی که من مد نظر دارم
    اما خوب لازمش اینه افراد به صورت فیزیکی پیمان ببندن

ببینید برای برگزاری نشست باید تاریخ اون از قبل مشخص باشه و اینکه به حد نساب رسیدن نیازی به انتقال پول نداره.پس نتیجه حرف شما اینه که نشست برنامه نویس های PHP هست.ولی ساماندهی پروژه ها معنی خاصی نداره.

دوستان دیگر هم با طرح کردن موضوع تشکیل انجمن،صنف و ... به فکر انحصاری کردن هستند.
    Mobin Ranjbar

Software Engineer, Big Data Evangelist and Startup Guy

www.linkedin.com/in/mobinranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

محل زندگی
    راوند کاشان

ببینید. اصلا نیازی هم نیست که هزینه و وقت صرف بکنیم و بیایم اتاق چت بسازیم این سرویس های چت هست رئیس سایتش از خداشه که کسی بیاد یه اتاق چت آموزشی راه بندازه . من و یکی از دوستام شش سال پیش امدیم توی همین سایت http://l4i.ir/ یه اتاق آموزش کامپیوتر و وبلاگ نویسی و این چیزا راه انداخیتم و کلی استقبال شد. هم صوتی هست و هم تصویری . و میشه ورود و خروجی افراد رو هم مدیریت کرد. و خیلی از سایت های دیگه، اصلا علم کامپیوتر و اینترنت بوجود امده تا کار آدم ها رو راحت تر بکنه. نه اینکه ما برای یه دور هم جمع شدن بیایم کلی هزینه و وقت صرف بکنیم. فوق . فوقش آقای شهرکی میتونه 50 نفر و جمع کنه که فقط یه بار دور هم جمع بشیم ولی اینطوری ما میتونیم کلی آدم رو جمع کنیم. و هر وقت که دوست داشتیم کنفرانس و برگزار کنیم و قبلش یه اطلاعیه به هم بدیم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

واریز انجام شد .

درسته تالار هست
    نیاز هم به لینک دادن نیست !
    تو همین صحبت ها آنلاین وسط یک حرف جدی بنده بلند میشم میرم دستشوای !
    یا صدا نمیاد
    صحبت قطع میشه
    انقدر بحث و کوچیک نشمرید

اجباری نیست دوستان ! نگردین بدیهای این پیشنهاد و پیدا کنید و با اون نیامدن خودتون و توجیح کنید ! یکم خوبی هاشو ببنید حتی اگه نخواین بیاین

واقعاً نمیدونم چی بگم. وقتی اینقدر ایده آل فکر میکنید، آدم به این نتیجه میرسه که لابد مشکلی نداریم. دوستان، چرا دقت نمیکنید که هنوز به اون مرحله از پختگی بخصوص توی کارهای تیمی نرسیدیم که بخوایم از راه دور با هم صحبت کنیم؟ توی شرکت، وقتی همه اعضا حضوری شرکت میکنن، یک ماه طول میکشه به افراد جدید استانداردها و روال کاری رو منتقل کنیم، اونوقت میخواین اینهمه برنامه نویس که هرکدوم برای خودشون مدعی هستن، از راه دور با هم هماهنگ بشن و کاری به این بزرگی رو پیش ببریم؟ اگه واقعاً جلسات آنلاین جواب میده (حداقل توی ایران) چرا اینقدر در کشور سالانه همایش و کنفرانس و جلسه برگزار میکنن؟ آیا غیر از اینه که نتیجه دیدار حضوری هنوز توی ایران بهتره؟ یکبار حضوراً با هم آشنا بشیم تا کار جدی درنظر گرفته بشه و قرارداد و... تنظیم بشه، بعد اگه دوست داشتین، غیرحضوری فعالیت کنید. برای مثال، خود شما حاضرین یک پروژه مهم رو با یکنفر که تابحال اصلاً ندیدینش و شناخت نزدیکی از هم ندارین و قرارداد هم باهاش نبستین پیش ببرین که انتظار دارین چنین تشکیلاتی رو با جلسات آنلاین راه اندازی کنیم؟ انصافاً بعضی وقتها بخاطر یکسری برخوردها تصمیم میگیرم کلاً از سایت برم ولی باز میگم ولش کن! باور کنید این وقتی که برای سایت و رفع اشکال و... میگذارم اگه به کارهای شخصی خودم میرسیدم درآمدم بالای 10 میلیون تومان در ماه میشد. بخدا قصدم منت گذاشتن نیست چون تقریباً همه منو حداقل توی این سایت میشناسن ولی یکسری برخوردها و نظرات واقعاً خام هستن. مثلاً یکی بهم پیام فرستاده که چرا اینقدر تابلو دنبال پول جمع کردن از بقیه ام؟! آخه یکی نیست بگه من اگه دنبال پول بودم که اینهمه مقاله که رکورد دانلود بالای 8000 بار دارن رو رایگان نمیگذاشتم و یک کتاب مینوشتم و میفروختم. خیلی بیشتر از اینجور کارها و پروژه ها هم گیرم میومد.
    بگذریم! دوستان هرکس میخواد شرکت کنه، هزینه رو واریز کنه. هرکس هم بنظرش مفید نمیاد، از کنار این تاپیک مثل خیلی تاپیکهای دیگه بیخیال بگذره.
    موفق باشید.

عرض که کردم همه دنبال نیمه خالی لیوان هستند
    این همه گفتم نظر بدید و بگین بحث چی باشه همه دارند انتقاد میکنند
    چی میشه ؟ چی میگید
    خودتونو یکم تو بحث بگنجونین

منت نباشه اما بیشتر از اهمیت یک نام کاربری برای این تالار وقت گذاشتم مثل خیلی از دوستان هدف هم این بود یک برنامه نویسی که تو کارش میمونه و هی عصبی میشه به مسیرش ادامه بده

به قول آقا مصطفی هرکی دوست داشت مثل خیلی زا تاپیک ها دیگه از کنار این تاپیک بگذره

اما واسه شنیدن پیشنهادا مفید سراپا بگوشیم

یکی از مهمترین مشکلاتی که هست واسه برنامه نویس اینه که اصول برنامه نویسی صحیح و نمیدونند
    و همین چند گانگی در یادگیری و تولید باعث میشه کار تیمی کلا خط بخوره و با مشکل مواجعه بشه

خیلی ها درخواست اموزش میکنند تو فروم ها کلاس های انلاین،بابتش پول زیاد میخوان بدن
    و خیلی ها تو حسرت میمونند که چرا فلان دوره کامل تو تهرانه و ما نمیتونیم بریم

خیلی ها دوست دارن کار ها بزرک کنند اما دور ورشون یک اموزشگاه هست که فقط مجبورا برن سمت اون و اموزش ناقص ببینند

ما هرکدوم از یک شهر هستیم
    نمیتونیم نیروها محلی خودمون و مدیریت کنیم ؟

من که تحش تا 2 3 سال دیگه کد بنویسم دیگه نمیکشم پس کی باید یک برنامه نویسی با تحربه جاش و به جوان ها بده و بشینه تو جایگاه مدیریت؟ جاییه که تا الان خالی بوده و نبودش باعث اشکالات بوده ؟
    مدیر پروژه باید واقعا وحود داشته باشه نه تو کلاس های نرم افزار و تو اسلاید ها استاد هی چشمون بهش بخوره

خودمون قیمت بدیم بانک بسازیم نرمال کنیم طرح بزنیم کد بنویسیم...همه همه همه خودمون ! لامصب ما عجب تیمی هستیم ! خومون به تنهایی یک تیم هستیم !

اوه اوه تو نفرات آنلاین این تاپیک شیر مردی از خطه سر سبز امل و میبینم ! اقا منتظریم ...

کاربر دائمی آواتار رضا قربانی
    محل زندگی
    ܓܨ_| ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ _

مهرداد اشپیلن شدی

خب بریم سر اصل مطلب :
    نظرات و عقاید و افکار خیلی خیلی متفاوت هست و برنامه نویس هم متفاوت
    ولی یک نصیحت دوستانه ( البته کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم ) : اگر دوست دارید پیشرفت کنید حتما حتما در این اجماعات شرکت کنید ، فکر می کنیم بشینید و ساکت پای اینترنت پولدار میشید ، همه تون می دونید که اکثر ما داریم به خاطر پول علم کسب می کنیم و حتی بعضی موقع به خاطر علم ، پول خرج می کنیم .
    خوبه که با بچه هایی با افکار و عقاید و دید خودمون بیشتر آشنا بشیم . خدارو چه دیدی ......

ممنون از دوست خوبم آقای شهرکی که با این کار نیکشون همیشه پشتیبان بچه ها بودن (هم در آموزش و هم در حضور فیزیکی ) .
    هدفم اصلا تبلیع برای شرکت در این نشست نیست چون تجربه قبلی داشتم :

خیلی از بچه ها مشکلاتشون رو حل می کنند ،
    چیزهایی جدیدی که باید یک ماه دنبالش جستجو کنند یاد می گیرند
    اطلاعات رد و بدل میشه
    پیشنهادهای کاری و پیشنهادهای همکاری
    ایده های جدید و پیاده سازی اونا
    یک چیز مهمتر اینه که ذات طرف مقابل که چند سالی باهاش در ارتباطی رو متوجه میشید (البته من از قیافه طرف متوجه میشم :ی )
    خودتون رو یه تکونی میدید برای کارتون ،برای حرفه تون ارزش قائل بشید.

در کل فکرتون باز میشه و اصلا نباید براتون مهم باشه که دورهمی تهران باشه ، مازندران باشه ، اصفهان باشه ، بندرعباس باشه چون علم و عشق و پول این چیزا حالیش نیست
    این هزینه ای هم که باید پرداخت بشه در برابر هزینه هایی که الآن خرج می کنیم هیچی نیست.
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله رضا قربانی : یک شنبه 11 فروردین 1392 در 00:17 صبح

کاربر دائمی آواتار armsoftpc
    محل زندگی
    خونه ی پسر شجاع (تهران)

سلام
    من فقط نظرم رو گفتم. ما صبرمون زیاده، فوقش صبر می کنیم ببینیم نتیجه چی میشه، اگر واقعا توی جلسه اول موفقیت آمیز بود، در جلسات بعدی شرکت می کنیم.
    اما در مورد شهر انتخاب شده، تنها دلیل اصلی خودم که نمی تونم حضوری توی جلسه شرکت کنم، همینه که اگه تهران حتی جاهای دورافتادش بود، شرکت می کردم.
    اگه به کارهای شخصی خودم میرسیدم درآمدم بالای 10 میلیون تومان در ماه میشد.
    ببخشید شاید فضولی باشه، اما چه جوری؟ ای کاش منم مثل شما میتونستم چنین کاری کنم.
    چیزهایی جدیدی که باید یک ماه دنبالش جستجو کنند یاد می گیرند
    مثلا؟
    اگر دوست دارید پیشرفت کنید حتما حتما در این اجماعات شرکت کنید
    بالای 100 هزارتومن هزینش میشه + حداقل 2 روز وقت(البته برا تهرانی ها)، آیا بازم میارزه؟

فقط یه نکته رو بگم، اونم اینکه همین آقای صادقی (طراح کارسنج و مشاور د.انرژی اتمی)، سالانه بالای 30 میلیون بابت پروژه زپرتی php ش که حالِت از هم به هم میخوره، پول چاپ میکنه.

محل زندگی
    راوند کاشان

آقای شهرکی استادگرامی چرا ناراحت میشی؟ شما استاد مایی ما هم قبولتون داریم و توی این مدت هم کلی از شما چیزی یاد گرفتیم. اونهایی که این حرف ها رو به شما زدن شما رو درست نمیشناسند. ولی ما که شما رو میشناسیم و قبولتون داریم. اگه من گفتم ارتباط آنلاین این فقط یه نظر و پیشنهاد بود. هر کسی یه نظری داره منم یه نظرکه گفتم. حالا شاید اشتباه میکنم. بهر حال خواستم بیام این جا تا به نوبه ی خودم یه پیشنهادی داده باشم . من آدم مغروری نیستم که پای حرف خودم باشم. اگه فکرام رو بکنم شاید قبول بکنم. من نخواستم کسی رو از راه خودش منصرف بکنم.
    بهتر بود شما هم در مورد برنامه هاتون و اینکه میخواین در مورد چه چیز هایی بحث بشه هم صحبت میکردید. مثل کارآفرینی ، بررسی ایده های جدید. ایده های خودتون و ...
    متشکرم.

واریز شد - ساکمونم بستیم

من واقعا دوست داشتم و دارم تو این نشست شرکت کنم مخصوصا با دوستانی خوبی مثل آقای شهرکی هم صحبت بشم و از معلومات بالاشون استفاده کنم ولی متاسفانه شرایط مالیم واقعا خوب نیست مخصوصا تو این چند وقته چون من کرج هستم و حداقل باید یک روز در اصفهان بمونم و واقعا توانش رو الان ندارم.
    انشاالله اگر نشست دیگری بود حتما شرکت خواهم کرد چون هنوز بی تجربه هستم و نیاز دارم در این جمعا حضور پیدا کنم.
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

من واقعا مشکلات زیادی داشتم .و مطمئنم هر کسی بخواد میتونه جوری برنامه ریزی کنه که در این جلسه شرکت کنه .
    یه گردهمایی دوستانه ، واقعا ارزششو داره ، واسه ملاقات جناب شهرکی از نزدیک ، تا اون سر دنیا هم میشه رفت
    مساله بعدی نتیجه این گردهمایی هست که چون همگی با دید مثبت و ایده های گوناگون میاییم پس قطعا میشه به یک نتیجه خوب رسید .
    حتی میشه گفت ، این اولین قدم برای داشتن آینده شغلی مناسب و مطمئن هست .

دوستان شرکت کنید ، باور کنید هیچ کدومتون به اندازه من مشکلات ندارید.
    آخرین ویرایش به وسیله rezaonline.net : چهارشنبه 07 فروردین 1392 در 23:16 عصر

آقای شهرکی واقعا آدم خوش بینی هستند که انتظار دارند توی ایران همچین جلسه تشکیل بشه !

همسر من زمانی که ایران بودیم همراه چند نفر از دوستاش نتونستند یه جلسه لینوکس ترتیب بدهند
    با اینکه هزینه هم واقعا ناچیز بود !

آقای شهرکی امیدوارم موفق باشید و شما بتونید این جلسه رو تشکیل بدید و میدوتم که هدف شما خیره
    به هرحال چشم من که آب نمیخوره

والله هزینه که چیزی نیست بیشتر برای اشنایی با دوستانه
    با مدیر محترم که میگن هرجایی بغیر از تهران موافق هستم دیگه واقعا خوش به حالشون شده
    من از جنوبی ترین استان کشور بوشهر میام اقا با ماشین خودم میام با دوستانم البته دوستانم برای گشتن یه چادر گنده هم میزنیم توی پارک کنار سی و سه پل دوستان جا نداشتن در خدمتشون هستیم خلاصه هم فاله هم تماشا یکم از این گروه های دیگه مثل ایران ویچ یاد بگیرید که برای تفریح تورهای ایرانگردی راه می ندازند ماکه برای هم ایرانگردی و هم علمی می خوام بریم افصفحون نصف جهون

کاربر دائمی آواتار wallfa
    محل زندگی
    همدان

والا منم موافقم ولی برام اصفهان مقدور نیست ، به دو دلیل یک دوری مسافت و دو جای خواب !

صفحه 2 از 17 اولاول 123412 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 19 آذر 1390, 19:56 عصر
  2. خبر: برگزاری نشست های CodeRage 6 ار 17 تا 21 اکتبر
    نوشته شده توسط BORHAN TEC در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 27 مرداد 1390, 09:39 صبح
  3. انتخاب مدیر برای تالار PHP
    نوشته شده توسط cybercoder در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 29 مهر 1387, 16:34 عصر