مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره چنین فعالیتهایی چیست؟

رای دهنده
84. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

75 89.29%
  • نظری ندارم

4 4.76%
  • سودمند نیست

5 5.95%
صفحه 3 از 17 اولاول 1234513 ... آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 644

نام تاپیک: برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان

کاربر دائمی آواتار wallfa
    محل زندگی
    همدان

نقل قول: برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان

من این مشکلات گفتم ! ولی اگر به نظرم میخواهید همه با هم جمع بشن بهتر توی ماه اردیبهشت باشه و تهران چون ماشین برای تهران زیاده و راه دست تره ! اینطوری بهتره اونم بیفته توی نمایشگاه کتاب ! حداقل دو تا بهونه جوره با هم .

نقل قول نوشته شده توسط armsoftpc مشاهده تاپیک
    ببخشید شاید فضولی باشه، اما چه جوری؟ ای کاش منم مثل شما میتونستم چنین کاری کنم.
    دوست عزیز، من فقط PHP کار نمیکنم. درحال توسعه یک Game برای پلتفرمهای PC و XBOX360 و PS3 و Wii و Android و iOS هستم که بجز نسخه Android و iOS که بخاطر قدرت کمتر گوشیهای موبایل، بصورت Low Polygon و بیشتر با Texturing و انمیشنهای ازقبل Renderشده طراحی میشه، بقیه نسخه ها گرافیکشون بدون اغرق در حد Gears of War هست. موضوعش هم حمله به اسرائیل و با خاک یکسان کردنشه. خودتون میزان فروشش و پشتیبانی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای رو محاسبه کنید.
    بالای 100 هزارتومن هزینش میشه + حداقل 2 روز وقت(البته برا تهرانی ها)، آیا بازم میارزه؟
    اگه همین نشست رو ایزایران میگذاشت ارزش داشت. چرا خودمون/خودتون رو در حد چنین شرکتهایی قبول ندارین؟ مگه مایکروسافت روز اول با 13 نفر شروع به کار نکرد؟ چرا همیشه فکر میکنید موفقیت فقط مال دیگرانه؟ باور کنید توی این دوره و زمانه با 100 هزار تومان، یک هارد External هم نمیشه خرید. تازه حداقل چیزی که توی این جلسه بدست میاد، بدون درنظر گرفتن اطلاعاتی که مبادله میشه، همونطور که اشاره کردم 2 عدد DVD حاوی بهترین e-Bookها و نرم افزارهایی هست که طی چند سال برنامه نویسی و طراحی وب جمع آوری کردم. خودتون حساب کنید 9.5 گیگابایت e-Book و نرم افزار، چقدر زمان/هزینه برای دانلود لازم داره (تازه اگه همش گیر بیاد چون خیلیها رو خریدم و رایگان نبوده). من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن ولی بچه های دلفی کار و... بیشتر بودن. شب قبلش رسیدم تهران و عصر بعد از قرار هم برگشتم زاهدان. با پرواز هم رفتم ولی باور کنید اصلاً حساب این رو نکردم که میارزه یا نه چون معتقد بودم دیدن بچه ها از نزدیک ارزشش رو داره. الآن هم مطمئن باشین خیلی بیشتر از هزینه شماها رو خودم دارم تقبل میکنم که فقط دوستان PHP کار رو از نزدیک ببینم و با هم آشنا بشیم. بنظرم همین یک مورد به تنهایی، این هزینه ها رو توجیه میکنه، حتی اگه سایر مزایا رو درنظر نگیریم. نمیدونم والا شاید تو حساب کتاب بعضیها، دو دو تا همیشه میشه چهارتا.
    این هم لینک تاپیک مربوط به قرار اعضا
    آخرین ویرایش به وسیله MMSHFE : پنج شنبه 08 فروردین 1392 در 11:23 صبح دلیل: ارائه لینک

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ????? - ??????

آقا من هستم فقط اگه می تونید یه آمار بدید که چند نفر ثبت نام کردن؟ شاید یه چند نفر دیگه هم بیارم

آمار توی پاسخ اول همین تاپیک ذکر شده. لطف کنید و شما و تمام کسانی که معرفی میکنید، ابتدا هزینه رو واریز کنید که بحث اومدن قطعی باشه و بتونیم آمارگیری کنیم. لطفاً توضیحات پاسخ اول این تاپیک رو کامل مطالعه کنید.

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    آقای شهرکی استادگرامی چرا ناراحت میشی؟ شما استاد مایی ما هم قبولتون داریم و توی این مدت هم کلی از شما چیزی یاد گرفتیم. اونهایی که این حرف ها رو به شما زدن شما رو درست نمیشناسند. ولی ما که شما رو میشناسیم و قبولتون داریم. اگه من گفتم ارتباط آنلاین این فقط یه نظر و پیشنهاد بود. هر کسی یه نظری داره منم یه نظرکه گفتم. حالا شاید اشتباه میکنم. بهر حال خواستم بیام این جا تا به نوبه ی خودم یه پیشنهادی داده باشم . من آدم مغروری نیستم که پای حرف خودم باشم. اگه فکرام رو بکنم شاید قبول بکنم. من نخواستم کسی رو از راه خودش منصرف بکنم.
    بهتر بود شما هم در مورد برنامه هاتون و اینکه میخواین در مورد چه چیز هایی بحث بشه هم صحبت میکردید. مثل کارآفرینی ، بررسی ایده های جدید. ایده های خودتون و ...
    متشکرم.
    ناراحت نشدم راوندی جان، شما که همین بغلی، فوقش به زور برت میداریم میاریم . من کلی گفتم. تاپیک برگزاری کلاس آموزشی توی شیراز یادته؟ هیچکس نیومد بعد که گفتم به حدنصاب نرسیده و تشکیل نمیشه، همه اعتراض کردن که ما داشتیم برنامه ریزی میکردیم و... ولی وقتی همون اول پول بدن، مطمئن میشیم که میان. بگذریم، درمود موضوعات محوری بحث هم توی پاسخ اول بهشون اشاره شده و یکسری مباحث هم باز گذاشته شده که به اقتضای شرایط جلسه، ممکنه پیش بیاد.

نقل قول نوشته شده توسط #Elahe# مشاهده تاپیک
    آقای شهرکی واقعا آدم خوش بینی هستند که انتظار دارند توی ایران همچین جلسه تشکیل بشه !
    ...
    به هرحال چشم من که آب نمیخوره
    البته من فکر میکنم شما هم یکمی بدبین باشین . بهرحال دنیا هم به آدمهای خوشبین نیاز داره هم به آدمهای بدبین. آدمهای خوشبین هواپیما میسازن، آدمهای بدبین چتر نجات.

کاربر دائمی آواتار zarifcomputer
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    دوست عزیز، من فقط PHP کار نمیکنم. درحال توسعه یک Game برای پلتفرمهای PC و XBOX360 و PS3 و Wii و Android و iOS هستم که بجز نسخه Android و iOS که بخاطر قدرت کمتر گوشیهای موبایل، بصورت Low Polygon و بیشتر با Texturing و انمیشنهای ازقبل Renderشده طراحی میشه، بقیه نسخه ها گرافیکشون بدون اغرق در حد Gears of War هست. موضوعش هم حمله به اسرائیل و با خاک یکسان کردنشه. خودتون میزان فروشش و پشتیبانی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای رو محاسبه کنید.
    اگه همین نشست رو ایزایران میگذاشت ارزش داشت. چرا خودمون/خودتون رو در حد چنین شرکتهایی قبول ندارین؟ مگه مایکروسافت روز اول با 13 نفر شروع به کار نکرد؟ چرا همیشه فکر میکنید موفقیت فقط مال دیگرانه؟ باور کنید توی این دوره و زمانه با 100 هزار تومان، یک هارد External هم نمیشه خرید. تازه حداقل چیزی که توی این جلسه بدست میاد، بدون درنظر گرفتن اطلاعاتی که مبادله میشه، همونطور که اشاره کردم 2 عدد DVD حاوی بهترین e-Bookها و نرم افزارهایی هست که طی چند سال برنامه نویسی و طراحی وب جمع آوری کردم. خودتون حساب کنید 9.5 گیگابایت e-Book و نرم افزار، چقدر زمان/هزینه برای دانلود لازم داره (تازه اگه همش گیر بیاد چون خیلیها رو خریدم و رایگان نبوده). من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن ولی بچه های دلفی کار و... بیشتر بودن. شب قبلش رسیدم تهران و عصر بعد از قرار هم برگشتم زاهدان. با پرواز هم رفتم ولی باور کنید اصلاً حساب این رو نکردم که میارزه یا نه چون معتقد بودم دیدن بچه ها از نزدیک ارزشش رو داره. الآن هم مطمئن باشین خیلی بیشتر از هزینه شماها رو خودم دارم تقبل میکنم که فقط دوستان PHP کار رو از نزدیک ببینم و با هم آشنا بشیم. بنظرم همین یک مورد به تنهایی، این هزینه ها رو توجیه میکنه، حتی اگه سایر مزایا رو درنظر نگیریم. نمیدونم والا شاید تو حساب کتاب بعضیها، دو دو تا همیشه میشه چهارتا.
    این هم لینک تاپیک مربوط به قرار اعضا
    آقای شهرکی عزیز سلام
    با توضیحاتی که در این پست دادید توجیه شدم که این سفر به همه بهانه هایی که تا الان بچه ها آوردند می ارزه!
    میخوام تو این جلسه شرکت کنم ولی چند تا مشکل کوچیک دارم

اول : من از پی اچ پی زیاد نمیدونم و بسیار بسیار مبتدی هستم . فقط در زمینه دیتابیس و دلفی و تا حد کمی هم دات نت بلدم!!!
    دوم : من موبایل ندارم که بتونم براتون اس ام اس بفرستم !!! چه باید بکنم؟ آیا میشه با پیام خصوصی اطلاعات مورد نظر را براتون ارسال کنم؟
    سوم : ایده بازی جنگی علیه اسرائیل خیلی خیلی جذابه . خصوصا که از تامین منابع مالی هم خیالمون راحته. فقط نمیدونم بنده چه کمکی میتونم به گروه بکنم ؟
    چهارم و از همه بی اهمیت تر اینکه باید تغییراتی تو برنامه هام و گرفتاریهام بدام تا بتونم در نشست حاضر بشم.

آقای ظریف یکی از متخصص ترین افراد در طراحی دیتابیس های بزرگ هستند و کار ایشون در دلفی فوق العاده هست
    بنده افتخار همکاری با ایشون و داشتم
    شما تو همین تاپیک هم اعلام کنید کفایت میکنه بزرگوار
    ایشون هم اگه بیان در زمینه یک بازی برامون مژده های زیادی دارند تا بازگو کنند

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط $ M 3 H R D A D $ مشاهده تاپیک
    آقای ظریف یکی از متخصص ترین افراد در طراحی دیتابیس های بزرگ هستند و کار ایشون در دلفی فوق العاده هست
    بنده افتخار همکاری با ایشون و داشتم
    شما تو همین تاپیک هم اعلام کنید کفایت میکنه بزرگوار
    ایشون هم اگه بیان در زمینه یک بازی برامون مژده های زیادی دارند تا بازگو کنند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ساری

به نام خدا
    سلام آقای شهرکی و آقا مهرداد خوبین؟
    ببینید من و بقیه مشکل اصلیمون اسکانه !اگه بشه آقای شهرکی یه هماهنگی برا اسکان کنید و هزینه هاش بگید ! خیلی بهتره ! خیلیا میگن رفتیم کجا بمونیم و کجا و...! شهرو بلد نیستیم و از این چیزا!
    اگه شما آقای شهرکی بتونید با یه چی میگن مهمان پذیر یا مهمان سرا و ... یه هماهنگی کنید و تخفیف بگیرید
    بچه ها خیالشون جمع باشه که جاشون آمادست و فقط پول بدن استرسشون کمتر میشه الان مهم ترین چیزی که بزرگه متاسفانه اسکانه !!
    این حل شه خب خیلی میتونن بیان !

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

آقا من كيك و سانديس نميخورم ، سي دي ها را هم بعد از بچه ها ميگيرم رايت ميزنم ميشه اين 25 تومنا ندم
    ( بعد ميگيم چرا برا اصفهانيا حرف در ميارن )

پيوست :
    حجي تقريبا يه خيابون با هم فاصله داريم ، اگه جلسه برگزار شدني شد ،ما هم ميايم شايد شديم اسپانسر جهت ما بقي هزينه هاي باقيمانده
    اصلا برنامه نويساي شركت را همشون را ميفرستم بيان سياهي لشگر اونجا هي تشويق كنن و شعار بدن :)

همه دارند بال بال میزنند که بیان اما مشکل جا هست :دی
    دوستا اصفهانی یک تعارف خوشک و خالی کنیداااا

محل زندگی
    تهران

با توجه به ایام نوروز میشه حدس زد که مهمانپذیر ها و مسافر خانه ها و هتل ها جای خالی نداشته باشند.
    با این حال دوستان به آدرس های زیر سری بزنند شاید مشکل تا حدی حل بشه
    http://www.artesfahan.ir/Default.aspx?page=9529§ion=litem&mid=25032&id=750 55

http://isfahan.ir/ShowPage.aspx?page...ame=publictemp

کاربر دائمی آواتار colors
    محل زندگی
    کــردســــــــــتــان

دوستا اصفهانی یک تعارف خوشک و خالی کنیداااا
    اینو خوب اومدی

محل زندگی
    همدان

منم شرایط میزون شد هر جوری شده میام ولی باید بگم بد موقعه نباشه تو رو خدا !

سلام دوستان

اگه آقای شهرکی لطف میکردن یه پرداخت آنلاین اضافه میکردن خیلی بهتر بود .

ضمناً دوستان خارج از اصفهان که مشکل اسکان رو بهونه قرار دادن باید بهشون بگم شما بیا ؛ باقیش رو دوستان پیگیر هستند

فک کنم دعاهام مستجاب شد ان آقای بالاسری من گفت همه دعوتیم خونشون
    من که اینظوری شنیدم
    جدای از شوخی ارزش این دور هم بودن خیلی بالاست دوستان
    خیلی ها پی ام میدن که مشکل اسکان و مرتفع کنید ما میایم
    دوستم که 15 سالشه از ساری میگه مشکل دارم خانواده مخالفن که کجا میخوای بمونی چون این دوست ما عاشق php هست
    گفتم شما بیا باقیش وقتی حد نصاب دسیدیم و تعداد مشخص شد رفع میشه
    خواستم بگم این پسر 15 ساله الگو بشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

پس اینجوره ، من با خانواده ام میام .
    خوبه خدارو شکر مساله اسکان حل شد .

فک کنم دعاهام مستجاب شد ان آقای بالاسری من گفت همه دعوتیم خونشون
    من که اینظوری شنیدم

دوستان هتل عباسی خوبه؟ فقط یکم گرونه ولی در عوض 5 ستاره است! از شوخی بگذریم، سایتهایی که دوستمون معرفی کردن، شماره تماس هتلها رو هم گذاشتن. فقط کافیه تماس بگیرین و هزینه رو بپرسین. حالا اگه فرصت کردم، فردا که تعطیل نیست، چند جا زنگ میزنم قیمت عمده میگیرم ببینم اگه یکجا بخوایم چندتا اتاق رزرو کنیم واسه هر شب چقدر میشه. اگه کسی هم خواست بیشتر از یک شب بمونه، بعد از مشخص شدن قیمت بگه تا هماهنگ کنیم.

دوستان زیادی خواستند که از استادی دکتری کسی دعوت به عمل بیاوریم
    استاد شهرکی استاد بنده هستند
    در کنار ایشون دارم با استادی مکاتبه می کنم که خبر اومدنشون و با شما در میان میزارم ، ایشون استاد بنده هستند ! واژه به واژه کلامشون تو مطالبشون به من نیروی پیشروی داد صادقانه عرض میکنم !
    استاد حمید نیرومند
    نویسنده سیستم های تستا ( آزمون آنلاین ) - نمراه و و و و
    به سایت ایشون حتما برید :
    http://niroomand.ir/
    هدف تنها جمع کردن بهترین ها نیست هدف اینه که ستونی بسازیم استوار تر از هر تیمی،هر صنفی
    بنده خوشبین هستم

نقل قول نوشته شده توسط zarifcomputer مشاهده تاپیک
    اول : من از پی اچ پی زیاد نمیدونم و بسیار بسیار مبتدی هستم . فقط در زمینه دیتابیس و دلفی و تا حد کمی هم دات نت بلدم!!!
    قرار نیست زیاد بطور تخصصی درباره PHP صحبت بشه. بطور کلی قراره یک گروه حمایت از برنامه نویسان تشکیل بدیم.
    دوم : من موبایل ندارم که بتونم براتون اس ام اس بفرستم !!! چه باید بکنم؟ آیا میشه با پیام خصوصی اطلاعات مورد نظر را براتون ارسال کنم؟
    بله با پیام خصوصی، ایمیل، درج توی همین تاپیک و... میشه.
    سوم : ایده بازی جنگی علیه اسرائیل خیلی خیلی جذابه . خصوصا که از تامین منابع مالی هم خیالمون راحته. فقط نمیدونم بنده چه کمکی میتونم به گروه بکنم ؟
    موضوع اون بازی ارتباطی به این نشست نداره ولی اگه علاقمند هستین، به این تاپیک سر بزنید.
    چهارم و از همه بی اهمیت تر اینکه باید تغییراتی تو برنامه هام و گرفتاریهام بدام تا بتونم در نشست حاضر بشم.
    یا علی

محل زندگی
    همدان

رفقا منم ثبت نام کردم ، با تمام مشکلات همت کردم بیام .
    انتظار از شما همتون اینه ثبت نام کنید و بیایید .

باعث افتخاره آقای موحد عزیز، دوست قدیمی. امیدوارم بتونیم از تجربیات شما حداکثر بهره رو ببریم. موفق باشید.

آقای مجید ظریف هم اعلام حضور کردن که از این بابت ازشون متشکرم.

کاربر دائمی آواتار armsoftpc
    محل زندگی
    خونه ی پسر شجاع (تهران)

سلام
    من هم با صبحت های شما قانع شدم و انشاالله نشست خوبی خواهد بود.

محل زندگی
    همدان

خواهش میکنم . نظر لطف شما است . ما شاگرد شمائیم . انشالله نشست خوبی باشد . منم سعی میکنم تا اون موقع در مورد یه سری چیز تحقیق کنم برای ارائه !

محل زندگی
    همدان

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    باعث افتخاره آقای موحد عزیز، دوست قدیمی. امیدوارم بتونیم از تجربیات شما حداکثر بهره رو ببریم. موفق باشید.
    خواهش میکنم . نظر لطف شما است . ما شاگرد شمائیم . انشالله نشست خوبی باشد . منم سعی میکنم تا اون موقع در مورد یه سری چیز تحقیق کنم برای ارائه !

کاربر دائمی آواتار رضا قربانی
    محل زندگی
    ܓܨ_| ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ _

من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن
    دو نفر.
    من بودم و خودتون
    ولی آمار بچه ها به 10-15 نفر میرسید
    توی عکسهای گالری در پروفایل من هست که می تونید ببینید :ی

----------------------------------

زمان برگزاری رو مشخص کردید ؟ یا مشخص بکنید !!

یه پیشنهاد : تاریخ برگزاری یکی دو روز قبل از نمایشگاه کتاب باشه و که بعد از دیدار همگی پاشیم بیاییم بریم نمایشگاه . (بعضی از بچه ها ماشین هم دارن هزینه اضافی نمیدن) . اگه ماشین کم اومد مینیبوس میگیریم
    آخرین ویرایش به وسیله رضا قربانی : یک شنبه 11 فروردین 1392 در 01:24 صبح

کاربر دائمی آواتار colors
    محل زندگی
    کــردســــــــــتــان

نقل قول نوشته شده توسط رضا قربانی مشاهده تاپیک
    یه پیشنهاد : تاریخ برگزاری یکی دو روز قبل از نمایشگاه کتاب باشه و که بعد از دیدار همگی پاشیم بیاییم بریم نمایشگاه . (بعضی از بچه ها ماشین هم دارن هزینه اضافی نمیدن) . اگه ماشین کم اومد مینیبوس میگیریم
    لایک ...

.

محل زندگی
    تهران

از این 37 نفری که در نظر سنجی اعلام کردند که مفید است فقط 4 نفر؟

تاریخ برگزاری نمایشگاه رو دقیقاً نمیدونم ولی فکر نمیکنم به این زودی باشه چون اخیراً توی اواخر بهمن یا اوایل اسفند اگه اشتباه نکنم برگزار شده بود.

کاربر دائمی آواتار mohsen_31369
    محل زندگی
    خانه

نمایشگاه کتاب حدود اوسط اردیبهشت آغاز میشه.
    حالا که همه بعده نشست می خوان بیان تهران و برن نمایشگاه . خوب نشست هم تو تهران برگزار بشه بهتره. این جوری افراد بیشتری می تونن خودشون رو برسونن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    tehran

نقل قول نوشته شده توسط mohsen_31369 مشاهده تاپیک
    نمایشگاه کتاب حدود اوسط اردیبهشت آغاز میشه.
    حالا که همه بعده نشست می خوان بیان تهران و برن نمایشگاه . خوب نشست هم تو تهران برگزار بشه بهتره. این جوری افراد بیشتری می تونن خودشون رو برسونن
    سلام
    خیلی عالیییییییییی

آقا چی شد این نشست ؟

دوستان عزیز، نشست سر جاشه. منتها قبول کنید که با چهار نفر نمیشه برگزار کرد. اگه دوستان علاقه دارن تهران باشه من حرفی ندارم ولی خودم نمیتونم بیام. ازطرفی شرایط رزرو سالن و... توی اصفهان برام بهتر مقدوره. فعلاً که منتظریم ببینیم بقیه هم دست به کار میشن و ثبت نام میکنن یا نه.

تعداد ثبت نام کنندگان به 5 نفر رسید.

جالبه 38 نفر گفتن این کار مفیده ولی 5 نفر فقط ثبت نام کردن. نمیدونم چرا یاد این جمله افتادم: از بین کسانی که برای دعای باران میروند، فقط کودکی که با خود چتر بر میدارد ایمان دارد که باران خواهد آمد.

کاربر دائمی آواتار 2undercover
    محل زندگی
    خراسان رضوی

خوب الان به نظر من برگزاری این نشست خوبه ولی من خودم نمی تونم بیام حتی اگه تهران باشه!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    WLAN

به باران ایمان دارم ولی چتر ندارم !

امکان اصفهان اومدن نیست ، وگرنه خیلی دوست داشتم بیام

صفحه 3 از 17 اولاول 1234513 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 19 آذر 1390, 19:56 عصر
  2. خبر: برگزاری نشست های CodeRage 6 ار 17 تا 21 اکتبر
    نوشته شده توسط BORHAN TEC در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال