نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: این خطا برای چیست و چگونه آن را رفع کنم " windows explorer is stopped working"

Question این خطا برای چیست و چگونه آن را رفع کنم " windows explorer is stopped working"

سلام
    هر چی گشتم کجا این سوالم را بگذارم ، دیدم اینجا از همه عمومی تر است به هر جال اگر اشتباه گذاشتم
    بگین جابه جا می کنم.

چند وفته کامپیوترم این خطا را میدهد و اکسپلورر ریست میشه بعد هم بدون مشکل سیستم کار می کند .کلافه شدم هر جا هم پرسیدم به نتیجه نرسیدم ، گفتم اینجا که همه برنامه نویسند بگذارم شاید مشکلم حل شود :
    Untitled.jpg

کاربر دائمی آواتار matrix-program
    محل زندگی
    Iran ->Isfahan

نقل قول: این خطا برای چیست و چگونه آن را رفع کنم " windows explorer is stopped working"

اون قسمت پایین پنجره (problem signature)رو این جا کامل بزار شاید بتونیم مشکل رو پیدا کنیم

کاربر دائمی آواتار zahedi121
    محل زندگی
    زیر آسمان خدا

نقل قول: این خطا برای چیست و چگونه آن را رفع کنم " windows explorer is stopped working"

سلام
    برنامه ای با نام Durabl روی سیستمتون نصب کردید یا نصب بوده حذف کردید ؟ این برنامه برای کپی سی دی ها یا دی وی دی ها خش دار استفاده می شود. فکر میکنم نصبش یا حذفش با مشکل مواجه شده است.
    موفق باشید.

کاربر جدید آواتار irprogramer
    محل زندگی
    ساوه

شاید بشه تو task manager تو قسمت processes فرایند خطا یا stop شده را پیدا کنی شاید مشکل از اونجا باشه.

نقل قول نوشته شده توسط zahedi121 مشاهده تاپیک
    سلام
    برنامه ای با نام Durabl روی سیستمتون نصب کردید یا نصب بوده حذف کردید ؟ این برنامه برای کپی سی دی ها یا دی وی دی ها خش دار استفاده می شود. فکر میکنم نصبش یا حذفش با مشکل مواجه شده است.
    موفق باشید.
    Simatel : سلام دوست عزیز من یک نرم ازار روی سیستم نصب کردم virtual clone drive بعدا این مشکل برام بوجود آمد که با حذف آن مشکلم حل شد

تاپیک های مشابه

1. این خطا برای چیه ؟
    نوشته شده توسط brida_kh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 16
    آخرین پست: دوشنبه 04 تیر 1386, 08:29 صبح
  2. این خطا برای چیست ؟ سر دستو Conn.execute ??
    نوشته شده توسط niloo_66 در بخش Classic ASP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 27 بهمن 1385, 07:46 صبح
  3. این خطا برای چی هست(مشکل با کانکت شدن به دیتابیس)
    نوشته شده توسط kochol در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 12 مهر 1384, 19:52 عصر
  4. این خطا برای چیه ؟
    نوشته شده توسط Aghrab در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 25 شهریور 1384, 09:39 صبح
  5. این خطا برای چیه
    نوشته شده توسط sunboy در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 02 خرداد 1383, 21:12 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار