نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: ساخت نرم افزار >< ++C

کاربر دائمی آواتار orache
    محل زندگی
    رشت

ساخت نرم افزار >< ++C

سلام من یه سوالی داشتم به نظر شما برای ساخت نرم افزار زبان برنامه نویسی ++c مناب هست بان هایی مانند #C فکوس زیادی روی ساخت نرم افزار داشته اند ولی سی پلاس پلاس خیلی گسترده تر هست به نظر شما سی پلاس پلاس میتونه گزینه ی خوبی برای ساخت نرم افزار باشه
    در چه محیطی باید نرم افزار ساخت مثلا تو ویژوال استادیو با زبان سی شارپ خیلی میشه یه فروم ساخت ولی تو سی پلاس پلاس من یه خورده ضعف دارم تو چی باید بسازم mfc که این برای کارای گسترده تر و پیشرفته تری استفاده میشه qt هم که خارج از بحثه چجوری با ویژوال استادیو این کار رو کنم که یک کتاب اموزش هم بتونم براش تهیه کنم
    ممنون

محل زندگی
    رشت

نقل قول: ساخت نرم افزار >< ++C

سلام جواب نمیدین
    شاید سوالم غلط باشه ولی فقط بگین اصلا میشه با سی پلاس پلاس نرم افزار ساخت یا نه

کاربر دائمی آواتار rezaricky
    محل زندگی
    Tabriz

سلام ، اگه نمیشه نرم افزار ساخت ، پس چی کار میشه باهاش کرد ؟
    همه زبان های برنامه نویس برای ساختن نرم افزار ساخته شدن . منتهی شما باید نوع نرم افزاری که میخواهید بسازید رو مشخص کنید و با توجه به اون زبان برنامه نویسی مناسب رو انتخاب کنید.

کاربر تازه وارد آواتار systole
    محل زندگی
    بین کدهای C

Post نقل قول: ساخت نرم افزار >< ++C

فکر کنم منظور این دوستون ایجاد GUI برای برنامه هست.
    توی IDE مثل ویژوال استودیو این کار خیلی راحت انجام میشه.اما سخت تر نسبت به سی شارپ.
    در مورد MFC باید گفت که مجموعه ای از کلاس ها هست که مایکروسافت برای راحتی کار برنامه نویسا تولید کرده و خوب یادگیری این کلاس ها و توابع اون و ... یه داستان دیگه ای هست.
    خوب شما هدفت تولید چه برنامه ای هست؟
    اگه قراره یه برنامه مدیریت مالی بنویسی که مسلما با دیتابیس باید کار کنی نیازی نیست شما خودت رو اذیت کنی و بیای از C یا Cpp استفاده کنی...
    اما اگه قراره که برنامه های محاسباتی بنویسی یا برنامه های گرافیکی یا سیستمی که اینجا میشه GUI رو با C#‎ طراحی کرد و کدهایی رو که قراره با سرعت اجرا کنی به صورت DLL در برنامه ی سی شارپت استفاده کنی(البته در مورد دو گزینه اول) برنامه های سیستمی مثل درایورها که نیازی به GUI نیست.

پس بهتره اول هدفت رو معین کنی و بعد یه زبان رو انتخاب کنی.

محل زندگی
    رشت

سلام مجدد من میخام نرم افزار های ساده بشه باهاش ساخت مثلا تو سی شارپ من میتونستم نرم افزار هایی مثل ماشین حساب یا paint یا نرم افزار های ساده برای تغییر فرمت فایل و این قبیل حالا برای این که کارمو پیشرته تر کنم میخام با سی پلاس پلاس انجام بدم ولی هیچ کتابی نیست که نرم افزار رو تحث windows forum یاد بده اگه میتونین بگین
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط orache مشاهده تاپیک
    سلام مجدد من میخام نرم افزار های ساده بشه باهاش ساخت مثلا تو سی شارپ من میتونستم نرم افزار هایی مثل ماشین حساب یا paint یا نرم افزار های ساده برای تغییر فرمت فایل و این قبیل حالا برای این که کارمو پیشرته تر کنم میخام با سی پلاس پلاس انجام بدم ولی هیچ کتابی نیست که نرم افزار رو تحث windows forum یاد بده اگه میتونین بگین
    ممنون
    سلام ، قبل از همه چیز forum نیست و form هستش بعدشم مگه قسمت wysiwyg ویژوال استادیو برای ++C با #C چه فرقی داره ؟ یه ویندوز فرم ایجاد کن و شروع کن با کنترل هاش ور رفتن ، سوالی بود بپرس ما کمکت می کنیم.

تاپیک های مشابه

1. ساخت نرم افزار حسابداری؟
    نوشته شده توسط hex161 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 11
    آخرین پست: یک شنبه 13 خرداد 1386, 15:07 عصر
  2. ساخت نرم افزار آموزشی
    نوشته شده توسط jeus در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 09 اردیبهشت 1386, 09:26 صبح
  3. ساخت نرم افزار حسابداری و مالی و اداری
    نوشته شده توسط منصور بزرگمهر در بخش VB.NET
    پاسخ: 0