نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: نظرتون در مورد یک بخش الکترونیک چیه؟

نظرتون در مورد یک بخش الکترونیک چیه؟

1-به نظر من وجود یک بخش الکترونیک در این سایت لازم است.
    چون علم کامپیوتر و الکترونیک روابط بسیاری باهم دارند.
    2- در بخش برنامه نویسی پاسکال امکان پرسش وجود ندارد لطفاً بررسی کنید.
    متشکرم

کاربر دائمی آواتار meh_secure
    محل زندگی
    California
    من هم با حرف دوستمون موافقم. اگه اساتید و مدیران صلاح می دانند از ایجاد این بخش(الکترونیک) دریغ نفرمایند. ممنون و متشکرم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است
    آره فکر خوبیه، اسمش رو میشه گذاشت الکترونیک و مدارهای منطقی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-قم
    نقل قول نوشته شده توسط Iman 6321
    1-به نظر من وجود یک بخش الکترونیک در این سایت لازم است.
    چون علم کامپیوتر و الکترونیک روابط بسیاری باهم دارند.
    2- در بخش برنامه نویسی پاسکال امکان پرسش وجود ندارد لطفاً بررسی کنید.
    متشکرم
    دوست عزیز این باید به مدیرا (مخصوصا آقای کرامتی) اثبات بشه که به یه بخش دیگه نیاز هست و مثلا اگه این بخش هم وجود داشت تا حالا سطح علمی اعضا خیلی پیشرفت کرده بود. قبل از شما هم افراد زیادی بودن که درخواست ایجاد یه بخش دیگه رو دادن.
    فکر می کنم بهترین راه برای شما که احتمالا اطلاعات و سوالاتی ردباره ی الکترونیک داری اینه که تو قسمت مباحث متفرقه سوالات رو بپرسی یا مقالاتت رو در قمست مقالات عمومی بذاری. اگه بقیه (افراد زیادی) هم احساس نیاز کردن و به مدیران زحمتکش ثابت شد، اونوقت مطمئن باش که این فروم ایجاد میشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است
    دوست عزیز این باید به مدیرا (مخصوصا آقای کرامتی) اثبات بشه که به یه بخش دیگه نیاز هست
    کاملاَ، پیش از این هم چندین بار تاپیک با عنوان ایجاد بخش جدید زده شده، ولی موافقت نشده. سوای اینکه میشه بخش های دیگه اضافه کرد میشه کارهای دیگه هم کرد مثلاَ بخش دات نت خودش دارای سه بخشه vb.net,C#‎,delphi.net هستش، حالا هر کدوم از این زیر شاخه ها دو تا زیر شاخه بهش اضافه بشه. یک بخش سوال چواب و یک بخش مطالب آموزشی که این دو مبحث با هم قاطی نباشن. همینجوری که بزنم به تخته سایت قربونش برم آخرشه، چند تا تغییر دیگه هم که انجام بشه، دیگه میشه آخرش.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول: نظرتون در مورد یک بخش الکترونیک چیه؟

نقل قول نوشته شده توسط vbapr2005 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز این باید به مدیرا (مخصوصا آقای کرامتی) اثبات بشه که به یه بخش دیگه نیاز هست و مثلا اگه این بخش هم وجود داشت تا حالا سطح علمی اعضا خیلی پیشرفت کرده بود. قبل از شما هم افراد زیادی بودن که درخواست ایجاد یه بخش دیگه رو دادن.
    فکر می کنم بهترین راه برای شما که احتمالا اطلاعات و سوالاتی ردباره ی الکترونیک داری اینه که تو قسمت مباحث متفرقه سوالات رو بپرسی یا مقالاتت رو در قمست مقالات عمومی بذاری. اگه بقیه (افراد زیادی) هم احساس نیاز کردن و به مدیران زحمتکش ثابت شد، اونوقت مطمئن باش که این فروم ایجاد میشه.

سلام:

عزیزم خیلی چیزها توی دنیای مهندسی کامپیوتر ظاهرا نیاز به اثبات نداره و مورد تایید مدیران محترم انجمنها و سایتها قرار نمی گیرد ولی این دلیل نمیشه که چون فلان سایت یا انجمن با یک مبحث اساسی و مهم توی این رشته مخالفند خیال کنیم نیازی به اون نداریم . بحث سلیقه ی شخصی نیست . اینجا هم اداره یا سازمان نیست که رئیس بازی در بیاوریم . اینجا یک سایت علمی است .
    برخلاف تصور شما بحث الکترونیک یکی از مهمترین بخشهای دانش مهندسی کامپیوتر هست که بدبختانه مورد غفلت قرار گرفته . همینکه می فرمایید باید در قسمت متفرقه قرار بگیره ثابت میکنه که این بحث مهم مورد بی مهری قرار گرفته و دلیل عدم پیشرفت دانش الکترونیک و کامپیوتر توی ایران هم دقیقا همین بی توجهی به مبحث الکترونیک خصوصا الکترونیک دیجیتاله . قرار نیست که دانش به این مهمی فدای تشخیصهای اشتباه مدیران سایتها و انجمنها قرار بگیره . ضمنا نیازی به تعداد زیاد متقاضی نیست نیاز به درک عمیق ما از اهیمت این دانش هست که هنوز به این درک نرسیده ایم . علت عقب افتادگی صنعت الکترونیک ایران دقیقا همین تشخصیهای نادرست و سلیقه ای مدیران و مسئولین است . واقعا متاسفم . نتیجه ی این عقب افتادگی را در کیفیت پایین محصولات دیجیتالی ساخت داخل می بینیم .تا زمانیکه این طرز تفکر غلط درمیان مهندسان ما باشد به هیچ جا نمی رسیم .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول: نظرتون در مورد یک بخش الکترونیک چیه؟

نقل قول نوشته شده توسط HO457 مشاهده تاپیک
    کاملاَ، پیش از این هم چندین بار تاپیک با عنوان ایجاد بخش جدید زده شده، ولی موافقت نشده. سوای اینکه میشه بخش های دیگه اضافه کرد میشه کارهای دیگه هم کرد مثلاَ بخش دات نت خودش دارای سه بخشه vb.net,C#‎‎,delphi.net هستش، حالا هر کدوم از این زیر شاخه ها دو تا زیر شاخه بهش اضافه بشه. یک بخش سوال چواب و یک بخش مطالب آموزشی که این دو مبحث با هم قاطی نباشن. همینجوری که بزنم به تخته سایت قربونش برم آخرشه، چند تا تغییر دیگه هم که انجام بشه، دیگه میشه آخرش.

سلام:

کاملا معلومه که چه کسانی با الکترونیک و میاحث دیجیتال و زبان اسمبلی مخالفند: ((طرفداران متعصب زبانهای دات نت )) . از کی تا حالا زبانهای دات نت مهمتر و واجبتر از مباجث دیجیتال و اسمبلی شده ؟؟؟
    من با نظر شما قاطعانه مخالفم .
    اگر برفرض هم با تقاضای این دوستمان مبنی بر ایجاد بخش الکترونیک مخالف بشه که شده باز هم ذره ای از ارزش این بخش کاسته نمیشه اما سره از ناسره چدا میشه و معلوم میشه چه کسانی برنامه نویسی را به ابزاری برای ثروت اندوزی و فریب دیگران و استثمار انها تبدیل کرده اند. ادم باید صداقت داشته باشه . اینکه روی برخی زبانهای خاص و کم ارزش مانور می دهید و از مباحث اصلی مهندسی رایانه دوری می کنید یعنی اینکه شما عملا قصد دارید بحث را منحرف کنید . مهندس رایانه که حاضر نیست یک برنامه ی حرفه ای و کامل را با اسمبلی بنویسد و سنگ زبانهای دات نت را به سینه بزند عملا بجز فریب و پول پرستی چه انگیزه ی دیگری دارد ؟؟؟؟
    اینطور ادمها معمولا با دیجیتال و الکترونیک و زبان اسمبلی مخالفند و سنگ زبانهای دات نت رو به سینه می زنند وگرنه منافع شخصی شان به خطر می افته ونمی تونند کاربرهای بدبحت رو فریب بدند . . امیدوارم شما جزو این افراد نباشید .
    من عقد اخوت یا هیچ انسانی نبستم . پس انتظار نداشته باشید مجیزگوی مهندسان و برنامه نویسان ایرانی یا خارجی باشم . من حقیقت رو میگیم و از حق دفاع می کنم . حتی اگر از همه ی سایتها و انحمنها اخراج بشم . من از اخراج ترسی ندارم .
    کسی که معتقد باشه الکترونیک بخش چندان مهمی نیست و دانشجوی رشته رایانه به این بخش نیاز نداره اما به زبانهای دات نت نیاز داره خدا خودش هدایتش کنه . واقعا برای این طرز تفکر متاسفم .

مدیران محترم یادتون باشه این سایت و سایتهای مشابه محلی برای کسب دانش و تبادل فن و دانش و فناوری و تحربه است نه رئیس بازی و قیافه گرفتن واسه کاربرها . حالا اینکه این مبحث به این مهمی به فلان مدیر ثابت نشده دلیل بر بی اهمتی ان مبحث نیست دلیل بر افکار عجیب و غریب مدیران ایرانی است . دلیل بر برخی غرضهای شخصی است .

ما هیج نیازی به زبانهای فریبنده ی دانت نت نداریم . اما به زبان اسمبلی و دانش الکترونیک که هسته ی اصل علم مهندسی رایانه است شدیدا نیاز داریم .

برخی برنامه نویسان و مهندسان گرامی برنامه نویسی را با رمان و قصه نویسی اشتباه گرفته اند و روز به روز از زبان اسمبلی و مباحث دیجیتال دور می شوند. این ره که این عزیران می روند به ناکجا اباد است .
    ضمنا با حذف یا ویرایش پستها یا قفل کردن ثاپیکها و اخراج مخالفان فقط یک چیز رو ثابت کرده اید و او اینکه انتقاد ناپذیر و بی جنبه هستید . ادم انتقاد پذیر و صبور و باجنبه حرفهای مخالفان رو حذف نمی کنه بلکه بصورت منطقی و با دلیل و بصورت علمی پاسخ میده .
    حذف کردن پستها و قفل کردن تاپیکها و اخراج کاربران معترض اصلا هنر نیست . هنر اونه که شما با دلیل و منطق به مخالفان جواب بدید . اگر کاربری مستقیما به کسی اهانت کرد و ابروی اونرو برد بله حق دارید احراجش کنید . اما اگر کسی نقد سالم و محترمانه از جزوات اموزشی شما یا پستهای شما کرد و مستقیم به شما اشاره نکرد و محترمانه برخورد کرد و حرفش بی اساس نبود عملا دلیلی برای اخراج او وجود ندارد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •