نمایش نتایج 1 تا 38 از 38

نام تاپیک: دی کامپایلر خوب برای فاکس البته به جز ReFox

کاربر دائمی آواتار azarsoft
    محل زندگی
    تهران

دی کامپایلر خوب برای فاکس البته به جز ReFox

از دوستان کسی دی کامپایلر خوب برای فاکس سراغ داره البته منظورم ReFox نیست
    اگه کسی سراغ داره لطف کنه تو این بحث راجبش توضیح بده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    RefoxXهم یک برنامه هست که از همه قوی تره

محل زندگی
    تهران
    آقا من یک برنامه به جز ReFox می خواهم

بله سراغ داریم اما برای چی می خواهی؟

خوب یعنی چی؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    نقل قول نوشته شده توسط azarsoft
    آقا من یک برنامه به جز ReFox می خواهم
    اگه دقت میکردی میدیدی که این محصول Refox نیست REFOXX هست

محل زندگی
    تهران
    عزیز من آقا بابک اگه قشنگ دقت کنی x که آخرش نوشته یعنی عدد 10 یونانی و این به معنی اینه که نسخه 10 ری فاکس هست نه یک برنامه دیگه

آقا رضا شما هم میشه لطف کنید اگه خوبش رو سراغ دارید معرفی کنید چون من دارم یک برنامه می نویسم و امنیت اون رو دارم تست می کنم خودم چند نمونه به جز ReFox دارم و می خواهم بدونم برنامه قوی دیگه هست که من نشناسم و بتونه قوی تر از ReFox عمل کنه و اون رو هم تست کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    نه عزیز جان refox X هست و محصول یک شرکت دیگه با امکان برند کردن فوق العاده قوی که refox خودمون هم اون امکانات رو نداره

اگر با packer ها کار کنی مطمئن تر هست (البته اگر منظور شما عدم دسترسی به سورس کد شما هست) چون معمولا در صورت براند کردن توسط سری برنامه های ریفاکس و یا دیکامپایلرهای دیگر که برای فاکس هست امکان برگرداندن توسط نسخه های بعدی همان محصول و یا محصولات مشابه بیشتر است
    البته پکرها نیز دارای آنتی پک های بسیار هستند ولی به دنبال یک نسخه مناسب و غیرعمومی (خاص) باشید .
    (چرا که نهایتا مشابه حفاظت های موجود توسط خود برنامه های دیکامپایلر فاکس می شود)

پکرهایی همچون: upx,fsg,molebox,... دارای امکانات مفید و مناسب بسیاری هست (مخصوصا اگر فایلهای ضمیمه را نیز با فایل اجرایی اصلی خود یکی کنید و مثلا بعضی از این فایلهای ضمیمه (dll) که اگر با زبان دیگری نوشته باشید را به امکانی جهت عدم نمایش توسط دیکامپایلرها مجهز کنید امکان امنیتی بالاتری پیدا می کنید)
    مثلا از نمونه های معروف موجود که در انواع سایتهای کراک و ... که توسط کراکرهای روسی و چینی ارائه شده اند پرهیز کنید بهتر است . (که البته لینک بسیاری از این برنامه ها را در فروم های فارسی زبان همچون pcseven, p30world, ... (ویا انجمن های کراک و هک دیگر سایتها) به وفور می توانید پیدا کنید .
    البته اگر به دنبال لینک نرم افزارهای خاص در مورد پکرها و آنتی پک ها می گردید بعضی از کاربران این سایت (همچون joker) می تونید اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند.

محل زندگی
    تهران
    آقا بابک میشه لینکی از اون ReFox X که می گی برام بذاری
    اگه لطف کنی ممنون میشم
    من خودم یک برنامه برای دی کامپیل کردن سراغ دارم که خیلی قویه و از سیستم امنیتی هر پکی در فاکس می گذره

من خودم یک برنامه برای دی کامپیل کردن سراغ دارم که خیلی قویه و از سیستم امنیتی هر پکی در فاکس می گذره
    دوست عزیز
    این برنامه ای که گفته اید چیه !؟

محل زندگی
    تهران
    برام پیغام بده تا بهت بگم اسم برنامه چیه
    اینجا نمی گم تا بد آموزی نداشته باشه و امنیت برنامه های مردم به خطر نیفته

zanbor_asal2050@yahoo.com

کاربر تازه وارد آواتار sassan
    محل زندگی
    تهران

اینکه refox XI است!

محل زندگی
    تهران

اینم یک خوبش

خوب مثل این کسی نمی خواهد یک دی کامپایلر خوب معرفی کنه
    برای همین خودم یکی معرفی می کنم شاید شما هم به رحم بیاید و معرفی کنید
    ولی خواهشن از این برنامه استفاده های نادرست نکنید
    چون من خودم از این برنامه استفاده کردم و دیدم چه کارهایی می کنه

UnFoxAllPro

خوب یادتون باشه پلاگین هاشو هم بگیرید

از این قویتر هم هست

محل زندگی
    تهران
    اگه هست بسم الله معرفی کنید

محل زندگی
    تهران
    اگه هست بسم الله معرفی کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    اقایان اگر راهنمائی بیشتر بفرمائید ممنون میشوم(در خصوص نام برنامه و ....)

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا
    ولی بخدا اگه کسی هزار تا دی کامپایلر هم داشته باشه و برنامتون رو سورس کنه هیچ ضرری نمی تونه بهتون بزنه تا اون بیاد تکون از تکون بخوره اگه من وشما برنامه نویس درست و حسابی باشیم رفتیم نوک قله ترقی مگه ما خود محیطهای برنامه نویسی و ... کرک شده نداریم آیا خود فاکس کرک شده نیست حالا ما قویتریم در برنامه نویسی یا گروه کاری ماکرو سافت . خیلی نگران سورس شدن نباشید

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    اگر شما با همون ریفاکس منتها با روش Level II همراه DLL ها فایلتون و قفل کنید هیچ نرم افزاری نمیتونه بازش کنه
    در ضمن قویتر از UnFoxAllPro هم هست
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

بنظر من مقایسه ما ( در کشور ایران ) با گروه ماکروسافت اصلا امکانپذیر نیست . در کشور ما متاسفانه علیرغم دستورالعملها و بخشنامه ها و . . . که به ادارات گفته شده نرم افزار های قفل شکسته خریداری نکنند آیا بنظر شما این مورد رعایت میشود؟ آیا تصور میکنید اگر جناب بیل گیتس در شرایط ما بود به این درجه میرسید. البته قبول دارم که در همین ایران هم برخی شرکتها - اشخاص و گروهها با برنامه نویسی درآمدهای عالی داشته اند ولی آیا اینها انگشت شمار نیستند؟ بعضا هم همانطور که خیلی ها میدانند نه بدلیل ارائه نرم افزار خوب بلکه بدلیل روابط و یا نبود نرم افزار بهتر موفق بوده اند. مثلا زرنگار را با میکروسافت ورد مقایسه کنید!
    و یا انبوه نرم افزار هایی که تنها مدتی کار کرده و بعد بدلیل عدم کارائی و یا پشتیبانی کنار گذاشته شده اند.
    الحمدلله که ثبت نرم افزار هم تنها در تهران امکان پذیر است و بعد بعضی آقایان ادعا میکنند که در زمینه ارائه خدمات اینترنتی خیلی موفق بوده اند. ولی برای ثبت یک نرم افزار باید شخصا ( و نه حداقل از طریق پست ) مراجعه کنید و مسائل بعدی...
    وقتی شما میبینید که نرم افزارتان را سورس میکنند و با وقاحت تمام نام خودشان را بعنوان برنامه نویس مینویسند و به چندین برابر قیمت شما ( بدلیل داشتن روابط ) میفروشند ، اگر شما هم چند سال عمر خودتان را روی ساخت برنامه گذاشته باشید ، آن موقع حال شما دیدن دارد.
    بنابراین تنها راه اینست که حداقل اجازه ندهید برنامه تان سورس شود تا امکان UpGrade آن حداقل در اختیار خودتان باشد.
    ببخشید که زیاد نوشته ام ولی واقعا از این اوضاع دلم گرفته است.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    امان از روابط
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    نقل قول نوشته شده توسط rezamim
    بنظر من مقایسه ما ( در کشور ایران ) با گروه ماکروسافت اصلا امکانپذیر نیست . در کشور ما متاسفانه علیرغم دستورالعملها و بخشنامه ها و . . . که به ادارات گفته شده نرم افزار های قفل شکسته خریداری نکنند آیا بنظر شما این مورد رعایت میشود؟ آیا تصور میکنید اگر جناب بیل گیتس در شرایط ما بود به این درجه میرسید. البته قبول دارم که در همین ایران هم برخی شرکتها - اشخاص و گروهها با برنامه نویسی درآمدهای عالی داشته اند ولی آیا اینها انگشت شمار نیستند؟ بعضا هم همانطور که خیلی ها میدانند نه بدلیل ارائه نرم افزار خوب بلکه بدلیل روابط و یا نبود نرم افزار بهتر موفق بوده اند. مثلا زرنگار را با میکروسافت ورد مقایسه کنید!
    و یا انبوه نرم افزار هایی که تنها مدتی کار کرده و بعد بدلیل عدم کارائی و یا پشتیبانی کنار گذاشته شده اند.
    الحمدلله که ثبت نرم افزار هم تنها در تهران امکان پذیر است و بعد بعضی آقایان ادعا میکنند که در زمینه ارائه خدمات اینترنتی خیلی موفق بوده اند. ولی برای ثبت یک نرم افزار باید شخصا ( و نه حداقل از طریق پست ) مراجعه کنید و مسائل بعدی...
    وقتی شما میبینید که نرم افزارتان را سورس میکنند و با وقاحت تمام نام خودشان را بعنوان برنامه نویس مینویسند و به چندین برابر قیمت شما ( بدلیل داشتن روابط ) میفروشند ، اگر شما هم چند سال عمر خودتان را روی ساخت برنامه گذاشته باشید ، آن موقع حال شما دیدن دارد.
    بنابراین تنها راه اینست که حداقل اجازه ندهید برنامه تان سورس شود تا امکان UpGrade آن حداقل در اختیار خودتان باشد.
    ببخشید که زیاد نوشته ام ولی واقعا از این اوضاع دلم گرفته است.
    بابا سورس کردن چیه ؟ شرکت معتبر کامپیوتری قفل نرم افزار من رو باز کرده ؛ خدا شاهده ماهی 4 میلیون داره فروش میکنه با وقاهت و علنی هم داره این کارو میکنه .
    هر کاری کردم دستم جایی بند نشد با اینکه نرم افزار ثبت شده بود به تاریخ 9/9/83 شماره 165133 شورا.
    سورس بشه که دیگه هیچی ؛ اونوقت خودت هم بفروشی طرف میاد میگه چرا نرم افزار من رو میفروشی.

محل زندگی
    تهران
    از مدیر محترم خواهش می کنم این تاپیک رو ببنده چون موضوع های مطرح شده کم کم داره خیلی بی ربط میشه آقا ما گفتیم کسی دی کامپایلر خوب سراغ داره معرفی کنه نه اینکه داستان رستم اسفندیار برا ما تعریف کنید

یکمی به موضوع بحث هم دقت کنید

سلام

نمی دونم این پست کجاش مشکل داره. بفرمایید اصلاح کنم.

یکمی به موضوع بحث هم دقت کنید
    دوست گرامی
    اگر جنابعالی هم به داستانهای ارائه شده توجه میفرمودید متوجه میشدید که باید چه کار کنید

محل زندگی
    تهران
    متاسفانه کلی از وقت ما با همین داستانها به باد میره تو عمل خیلی وقتها هیچی نداریم

محل زندگی
    اون سر دنیا
    آقای azarsoft اگه خیلی نگران سورسهاتون هستین برنامه های نوشته شده با فاکس رو با یکی از exe های یک زبان دیگه مثل #c لینک کنید دیگه این فایل فایل فاکس نخواهد بود که سورس بشه

محل زندگی
    تهران
    واقعا به این می گن ... آقا کمی دقت کنید من گفتم هر کی برای فاکس دی کامپایلر داره معرفی کنه نه این که هر کس برام یک سازی بزنه
    آقا ما دی کامپایلر نخواستیم خدا خیرتون بده

محل زندگی
    اون سر دنیا
    خوب پس بگید هدفم امنیت برنامم نیست . دی کامپایلر می خوام .

نقل قول: دی کامپایلر خوب برای فاکس البته به جز ReFox

سلام
    لطفـا آدرس زير رو تصحيح كرده و برام به ايميلم بفرستيتد. (چون لينك زير كه شما توي سايت گذاشتين خرابه).
    http://www.mcrgsoftware.com/RefoxPag...Frameset_E.htm
    ايميل : farshid642@hotmail.com

سلام بچه ها من هم دنبال برنامه refox می گردم چون نرم افزاری را سالهای گذشته شرکت خریده ولی می خواهم امکاناتی برای آن اضافه کنم نمی تونم برنامه نویسم رفته دیگه برنامه را ساپورت نمی کنه خیلی ممنون می شوم مرا راهنمائی کنید

برای دریافت +Refox XI (تست شد )
    http://www.mcrgsoftware.com/index_files/Page306.htm

اگر میشه برای من بفرستید hmoghiseh@noornet.net

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

اگه فایل فاکس پرو تحت داس دارین و میخواین دی کامپایلش کنید، حتی اگه ری فاکس تحت داس یا ویندوز نمی تونه برگردونه به من پیام خصوصی بدین.

پيام خصوصي به كجا، كدوم آدرس؟؟؟

لطفا refox x را براي من هم بفرستيد masudkhorashadi@yahoo.com

جناب کلاهدوزان میشه یه کمی توضیح بدین. یعنی برنامه فاکس رو از توی سی شارپ فراخوانی بکنیم؟

تاپیک های مشابه

1. نیاز به refox
    نوشته شده توسط smd7M-bs در بخش Foxpro
    پاسخ: 18
    آخرین پست: پنج شنبه 21 شهریور 1398, 12:34 عصر
  2. نیاز حیاتی به یک Refox XI
    نوشته شده توسط Ghasem Dehghani در بخش Foxpro
    پاسخ: 10
    آخرین پست: سه شنبه 03 فروردین 1389, 01:07 صبح
  3. Refox
    نوشته شده توسط Mohammad_Mnt در بخش Foxpro
    پاسخ: 11