نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: ساخت افزونه ای برای فایرفاکس برای copy & paste خودکار

ساخت افزونه ای برای فایرفاکس برای copy & paste خودکار

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان....
    بنده نیاز به این دارم که یک سری اطلاعات مشخص رو از یک سایت کپی کنم و اون رو توی یک سایت دیگه و داخل چندین عدد text box کپی کنم...
    چون تعداد مقادیری که میخایم کپی کنیم زیاد هست نمیشه به صورت دستی کپی کرد...
    مثلا میخایم از سایتی مثل آدینه بوک یه سری مقادیر رو کپی کنیم :
    http://www.adinehbook.com/gp/product...779295-6060254
    همون طور که میبینید یه سری فیلد داره مثلا :
    قيمت پشت جلد
    کمترين قيمت
    تخفيف
    تعداد صفحه
    نشر
    شابک
    قطع کتاب
    وزن
    حالا ما میخایم اطلاعاتی که جلوی اینها نوشته شده یه جوری کپی بشه همه با هم بعدش داخل قسمتی که ما میخایم استفاده کنیم مثلا قسمت مدیریت یک cms و داخل text box مخصوص خودش کپی بشه...!!!
    اگه براي اينکار بشه از افزونه استفاده کرد راحت تر ميشه.. اما اگه نشه نرم افزاري يا چيزي براي اينکار سراغ داريد دوستان ؟
    پيشاپيش از پاسخهاتون تشکر ميکنم...

کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

نقل قول: ساخت افزونه ای برای فایرفاکس برای copy & paste خودکار

این کار درواقع پردازش رشته هست. ماهیت کاری که میخاید انجام بدید رو مشخص کنید. میخاید اطلاعات این سایت رو توی سایتتون استفاده کنید؟ خب این ربطی به افزونه فایرفاکس نداره. اما اگه مثلا قصد دارید سایتی که کاربر درحال بازدیدش هست(کاربری که افزونه نصب کرده) باید افزونه بنویسید والا به افزونه ربطی نداره.
    افزونه نویسی هم با جاوا اسکریپت و برای بخش نمایشی هم مثل یک صفحه وب از html و css و... استفاده میشه. در این مورد هم مطالب زیادی وجود داره فقط کافیه یه سرچ کوچیک کنید.

سپاس
    کل کار اینه که ما یه سری اطلاعات خاص رو از یه سایت دیگه برداریم و توی سایت خودمون تو قسمت ارسال پست استفاده کنیم
    مقلا تو قسمت ارسال پست سایت ما یه فیلد تکس باکس هست به نام نام کتاب ما میخایم این فیلد رو به همراه اطلاعات دیگه که زیاد هم هستن پر کنیم خب این اطلاعات رو میخایم از یه سایت دیگه برداریم اما چون اطلاعات زیاد هستن نمیتونیم با کپی دستی این کار رو انجام بدیم... لزومی نداره مقدار تکس باکس تغییر کنه... من به خاطر راحتی کار افزونه رو گفتم حالا از هر چیزی که بشه این کار رو راحت باهاش انجام داد استفاده میکنم فقط میخام اتوماتیک کپی بشه اطلاعات...

محل زندگی
    زنجان - تهران

به این تاپیک سر بزنید:
    گرفتن اطلاعات از سایتهای دیگر با Php
    بعد از دریافت اطلاعات از سایت منبع، میتونید توی دیتابیس ذخیره کنید یا توی فرم قرار بدید یا...

نه دادا... کار اصلا به دیتابیس و این چیزا نمیکشه...!!!
    من فقط میخام اطلاعات یه کپی ساده بشه تو تکس باکس مورد نظر بعد publish کنم تو سایت مثل عکس زیر :
    http://up.vbiran.ir/uploads/136994566738297_111.JPG

دوستان چیز بدردبخوری سراغ ندارید برای اینکار ؟

سلام ...
    دوستان برنامه نویس نکته ای یا هر چیزی که به کار بیاد در این مورد ندارید ؟
    شاد باشید...

محل زندگی
    زنجان - تهران

لطفا کاری که میخاید انجام بدید رو کاملا روشن و شفاف بیان کنید تا بتونیم کمک کنیم

با سپاس... ok
    فکر کنید بنده یه فروشگاه اینترنتی دارم که توش یه جنسهایی رو مثل لپ تاپ میفروشم...
    همون طور که میدونید هر مدل لپ تاپ برای خودش مشخصاتی داره مثل : رم - سی پی یو - میزان هارد - کارت گرافیک و... درسته ؟
    حالا من تو سایتم در قسمت مدیریت یه فیلدهایی رو دارم که از اون برای این مشخصات دارم استفاده میکنم....
    وقتی دارم یه محصول جدید اضافه میکنم از اون فیلدها استفاده میکنم مثلا یه فیلد دارم به نام هارد و از اون برای میزان فضای هارد لپ‌تاپ‌ استفاده میکنم بعد که اونو قرار دادم تو سایت نمایش داده میشه...( مثل زمینه ی دلخواه در وردپرس )
    خب طبیعتا من باید هر موقع که میخام یک محصول لپ تاپ رو اضافه کنم باید این فیلدها رو پر کنم دیگه درسته ؟؟؟
    مثلا یدفه فیلد ram رو بزارم 4 گیگ مدل cpu رو بزارم inter quad core و ... و برای لپ‌تاپ‌ دیگه به صورت جداگانه....
    به عنوان مثال این لینک ببینید :
    http://www.digikala.com/?Products=No...-Display-ME665
    یک مدل لپ تاپ رو نشون میده با اطلاعات مورد نظر... :

مشخصات کلي: لپ تاپ نوع معمولي - وزن 2.02 کيلوگرم
    پردازنده: Intel 3820QM Core i7 2.7GHz Turbo Boost Up To 3.7 GHz - Cache 8 MB - BUS 1600 MHz
    حافظه: 16 GB DDR3
    هارد ديسک: 512 GB Flash Storage
    کارت گرافيک: Nvidia GeForce GT 650M GDDR5 + Intel HD Graphics 4000 1024 MB
    صفحه نمايش: 15.4" - Bright LED
    امکانات: فاقد درايو نوري - فاقد مودم - بلوتوث داخلي - Card Reader - Webcam - WiFi - HDMI
    ساير مشخصات: باتري 6 سلولي - Apple Mac OS
    خب من میخام از اطلاعات این سایت مثلا دیجی کالا استفاده کنم تو سایت خودم.... من میخام هر عبارتی رو که جلوی عبارت حافظه نوشته شده رو + فیلدهای دیگه رو به صورت هوشمند ذخیره کنه و بعد تو پنل مدیریت من داخل text box مورد نظر من paste کنه.... یعنی من به صورت دستی نیام عبارت جلوی مثلا صفحه ی نمایش رو کپی کنم بعد دستی توی فیلد توی سایت خودم paste کنم...توجه داشته باشید فقط paste کنه تا اینجا هنوز مطلب منتشر نشده وقتی اطلاعات داخل تکس باکس ها قرار گرفتم و متن کامل شد من محصول رو ارسال میکنم و تو سایت قرار میگیره...!!!
    واقعا دیگه از این بهتر نمیتونستم توضیح بدم...!!!
    حالا برای اینکار نرم افزاری چیزی موحود هست ؟
    به خاطر این گفتم افزونه ی فایرفاکس چون فکر میکنم راحت تر میشه درستش کرد... مثلا من برم توی سات دیجی کالا یه دکمه ای بزنم مطالب کپی بشن و تو سایت خودم یه دکمه رو بزنم و paste بشن....
    میدونم همچین چیزی خاصه و ممکنه وجود نداشته باشه اما اگه به صورت اختصاصی هم نوشته بشه مورد قبوله....
    در ضمن اطلاعات بالا همش نمونه بودن و سایت مورد نظر من یه چیز دیگه است...!!!
    شاد باشید...

محل زندگی
    زنجان - تهران

افزونه فایرفاکس مناسب این کار نیست.
    شما یک فرم طراحی کنید که آدرس صفحه ای که اطلاعات توش هست رو بگیره.
    بعدش یه خزنده مینویسید که میره به اون آدرس و اطلاعات رو برمیداره و میاره میذاره تو value المنت های فرمتون.
    نحوه تفکیک اجزاء سایت منبع برای درآوردن اون چیزی که مورد نیاز هست هم توی همون لینکی که گذاشتم موجود هست( کلاس simple html dom رو دانلود کنید)

تاپیک های مشابه

1. copy & paste
    نوشته شده توسط zarrin_306 در بخش VB.NET
    پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 27 فروردین 1390, 14:21 عصر
  2. سوال: copy & paste
    نوشته شده توسط dottnett در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 16 تیر 1389, 15:03 عصر
  3. سوال: تغییر CodePage در زمان Copy & Paste in ClipBoard
    نوشته شده توسط FirstLine در بخش VB.NET
    پاسخ: 2