صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 56 از 56

نام تاپیک: ..:اینم از وب سایت من:.. نظر تک تک شما واسم ارزش داره..

محروم شده
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: ..:اینم از وب سایت من:.. نظر تک تک شما واسم ارزش داره..

با 300 -400 تومن شما تا حالا چیزی طراحی کردید؟؟

کی 300 تومن میده برای طراحی

گرافیک کار فقط 200 تومن قیمتشه
    با 300 تومن حد اقل من که دست به کیبورد هم نمیزنم

حداقل قیمت هاست 100 تومنه

همینجوری مخارج جانبی بیشتر از 400 تومن میشه
    اینجوریا هم که میگید نیست این صنف هم مثل بقیه اصناف مشتری های خودش رو داره و کم هم هزینه نمی کنن

کاربر دائمی آواتار qartalonline
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط css-man مشاهده تاپیک

اینجوریا هم که میگید نیست این صنف هم مثل بقیه اصناف مشتری های خودش رو داره و کم هم هزینه نمی کنن
    من نمیگم کلا همه همین طورند ، هستند کسانیکه هزینه میکنند . ولی عده ای هستند که میخوان با 200-300 تومن یه سایتی داشته باشند که همه چیزش ok باشه.

کاربر دائمی آواتار saeed_sho
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط pro_man مشاهده تاپیک
    راستش من خودم تازه کار هستم توی زمینه وب دیزاین..به نظرم باید واسه طراحی یه سایت کارها رو تخصصی کنیم و هر قسمت رو یک شخص انجام بده..مثلا یکی بیاد فقط PSD بزنه..یکی بیاد اون رو به HTML تبدیل کنه و یک نفر دیگه اون وب سایت رو تبدیل به PHP یا ASP بکنه..وقتی این مراحل تموم شد، سایت رو میدیم به کسی که توی زمینه سئو تخصص داره..

اما مشکل این مدل کار کردن میدونی چیه؟ اینه که توی ایران اصلا ارزش نداره..چون مشتری کلا میخاد 300-400 تومن بده..حالا بیا این پول رو تقسیم کن بین اعضا نفری 70-80 تومن میرسه که واقعا خنده داره
    کسی که html رو طراحی میکنه باید تا حدود زیادی سئو رو اون شخص رعایت کنه
    بهتره در مورد سئو یکم سرچ کنید و نذارید برای آخر کار چون اونطوری کارتون سخت میشه
    توی ایران باید همه فن حریف باشید خودتون هم طراحی کنید هم کد بزنید و اگه لازم شد بازاریابی هم کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

اما مشکل این مدل کار کردن میدونی چیه؟ اینه که توی ایران اصلا ارزش نداره..چون مشتری کلا میخاد 300-400 تومن بده..حالا بیا این پول رو تقسیم کن بین اعضا نفری 70-80 تومن میرسه که واقعا خنده داره

واقعا.
    من کارم تو سی شارپ خیلی خوب بود.
    الان که می خوام asp رو شروع کنم 3 ماهه دارم درجا می زنم بخاطر اینکه دیزاین صفحه رو معمولا می گن باید اول یاد بگیرین.
    هنوز دست به asp نزدم و مجبورم با وردپرس کار کنم. خیلی اعصابم خورد کرده این قضیه

محروم شده
    محل زندگی
    تهران

این هنر ماست که بتونیم به طرف بفهمونیم شروع این کار حداقل 1 میلیون هزینه داره
    این پول رو ازش بگیریم و از همه مهمتر اینکه کاری کنیم این پول که هیچ رقم های خیلی بیشتر از این رو با علاقه و رضایت پرداخت کنه
    مهم تر از اینا اینه که ما خودمون تکلیفمون با خودمون مشخص باشه (انقدر سطحمون پائینه که با همچین مبالغی کار کنیم؟؟)این بر میگرده به اعتماد به بنفسمون

دوستانی که کلاکارشون مذاکره برای بستن قرارداد چه تو ضمینه طراحی وب چه تو هر کاره دیگه ای هست و در کل با مشتری بحث میکنن پیشنهاد میکنم مباحث اصول و فنون مذاکره رو بخونن دنبال کنن بسیار تاثیر گذاره تو روند کار

اگر تو طراحی سایت مهارت خیلی زیادی نداشته باشید هم میتونید درآمد بسیار خوبی داشته باشید به شرط اینکه مذاکره کننده ماهری باشید

اما اگر صرفا توانایی خوبی داشته باشید تضمینی برای داشتن درامد خوب نیست

محروم شده
    محل زندگی
    تهران

نیازی نیست شما تو همه زمینه ها متخصص باشی
    به نظر من یه تخصص رو انتخاب کن و همون رو پیش ببر

دیزاین نهایاتا 200 تومن هزینشه که مدی طراح برات میزنه وقت خودت رو برای حاشیه کار تلف نکن

ما ایرانی ها همیشه میخوایم از همه چیز سردر بیاریم
    ولی نیازی نیست
    هممون اقیانوسی هستیم به عمق 1 سانت

سلام خیلی قشنگ بود واسه فروشگاهت اگه یک وبلاگ می خوای می تونی با فروشندگان کار کنی مثل وبلاگ و همش ویزاردی تازه باهاش اشنا شدم خیلی با هاش کار نکردم ولی امکانات جالبی از جمله نمایشگاه و... داره

گرافیک کار فقط 200 تومن قیمتشه
    با 300 تومن حد اقل من که دست به کیبورد هم نمیزنم

حداقل قیمت هاست 100 تومنه

همینجوری مخارج جانبی بیشتر از 400 تومن میشه
    شمت چند وقته این کار رو شروع کردین؟
    بله مشتری های خاص خودش رو داره..شما یه سر به سایت parspake.com بزن..به نظرت این تیم قدرتمند میاد با 300 تومن سایت طراحی کنه؟مسلما خیر..

بزار یه چیز رو بگم: اگه مشتری شرکت یا سازمان دولتی یا خصوصی باشه، به راحتی میتونی ازش پول زیادی بگیری..اما اگه قرار باشه واسه یه شخص خاص سایت بزنی،اونوقت طرف میاد حساب جیب خودش رو میکنه و با 200 تومن میگه من سایت خوب میخام..
    این رو هم بگم خیلی ها هستن قبلش میان سوال میکنن تا قیمت بیاد دستشون..نفر اول میگه 500 تومن..میره پیش نفر دوم ..اون میگه 400 تومن..همینجوری میاد پایین تا یه نفر میگه آقا ترو خدا بده من با 100 تومن واست میزنم..به پول احتیاج دارم..اینجاست که این نفر آخر کار رو خراب میکنه..
    اما این حرف های من نیست.حرف های دوستان من هستش..من اصلا به این حرف ها اعتقاد ندارم..
    یادمه وقتی کاردانی بودم ترم آخر بهم پروژه php دادن..منم اون موقع هیچی بلد نبودم..یه چندجا سر زدم ببینم کجا پروژه من رو انجام میدن..یه سایت خبری باید درست میکردم..زنگ زدم به یه شرکت طراحی وب بهشون گفتم همچین سایتی میخام ..طرف بهم گفت زیر یک میلیون پروژه انجام نمیدن..میدونی چرا این حرف رو زد؟ چون خیلی شرکت بزرگی بود..پس ما هم هرچقدر بتونیم قوی بشیم به همون اندازه میتونیم از این حرفه پول در بیاریم.
    اگه قرار باشه به مشتری های 100 تومنی دل ببندیم به هیچ جایی نمیرسیم..این رو هم بگم باید پله به پله پیش بریم..خیلی از آدم هایی رو میشناسم که اولش فقط با پروژه دانشجویی شروع کردن و کم کم قوی شدن.
    حالا اگه قرار باشه راه چند ساله رو توی شب بخام برم مطمئنم به هیچ جایی نمیرسم.
    در ضمن این قیمت هایی که شما گفتین یکم بالاس.من خیلی جاها قیمت ها رو دیدم..گرافیست های خوب قالب PSD رو نهایت 100 تا 150 میزدن..
    کی گفته حداقل قیمت هاست 100 تومنه؟ هاست خوب هم میتونی پیدا کنی با 200 مگابایت سالی 20 تومن..اتفاقا من قبلا داشتم و ازش هم راضی بودم..البته واسه وب سایت های خیلی خفن و پر بازدید فکر کنم سرعتش بیاد پایین

نیازی نیست شما تو همه زمینه ها متخصص باشی
    به نظر من یه تخصص رو انتخاب کن و همون رو پیش ببر

دیزاین نهایاتا 200 تومن هزینشه که مدی طراح برات میزنه وقت خودت رو برای حاشیه کار تلف نکن

ما ایرانی ها همیشه میخوایم از همه چیز سردر بیاریم
    ولی نیازی نیست
    هممون اقیانوسی هستیم به عمق 1 سانت
    به هر حال توی ایران چه بخایم چه نخایم یه فرهنگ واسه کامپیوتریا وجود داره و اونم این هستش که طرف باید آچار فرانسه باشه..خیلی کم دیدم افرادی رو که به صورت تیم بخوان کار کنن..
    اگه بتونی یه تیم قوی جمع کنی خیلی عالی میشه..اما بستن یه تیم شرط موفقیت نیست..مهم سازگاری افراد با هم دیگه هستش..
    البته الان اکثر تیم های برنامه نویسی و طراحی وب سایت با حقوق ثابت کار میکنن..به این صورت که یه نفر میاد میگه به php کار ماهی 700 میدم به گرافیست ماهی 500 و سئو کار ماهی 700 و....
    من تاحالا تیمی رو ندیدم که به صورت دوستانه و صمیمی وجود داشته باشه و بخوان عادلانه هزینه یه پروژه رو بین خوشون تقسیم کنن.

این هنر ماست که بتونیم به طرف بفهمونیم شروع این کار حداقل 1 میلیون هزینه داره
    این پول رو ازش بگیریم و از همه مهمتر اینکه کاری کنیم این پول که هیچ رقم های خیلی بیشتر از این رو با علاقه و رضایت پرداخت کنه
    مهم تر از اینا اینه که ما خودمون تکلیفمون با خودمون مشخص باشه (انقدر سطحمون پائینه که با همچین مبالغی کار کنیم؟؟)این بر میگرده به اعتماد به بنفسمون

دوستانی که کلاکارشون مذاکره برای بستن قرارداد چه تو ضمینه طراحی وب چه تو هر کاره دیگه ای هست و در کل با مشتری بحث میکنن پیشنهاد میکنم مباحث اصول و فنون مذاکره رو بخونن دنبال کنن بسیار تاثیر گذاره تو روند کار

اگر تو طراحی سایت مهارت خیلی زیادی نداشته باشید هم میتونید درآمد بسیار خوبی داشته باشید به شرط اینکه مذاکره کننده ماهری باشید

اما اگر صرفا توانایی خوبی داشته باشید تضمینی برای داشتن درامد خوب نیست
    با این حرفت به شدت موافقم..همه چیز به خودمون بر میگرده که چقدر زبون باز باشیم..چند وقت پیشا یه مشاور املاک بود سایت میخاست..رفیقم بهش گفت با جوملا واست میزنم 400 میگیرم..یارو میگفت جوملا نمیخام.جوملا بده
    بعدش گفت میخام یه آدم کار بلد واسم از اول سایت رو بنویسه..رفیقم فکر کرده بود این یارو خیلی حالیشه..خلاصه بعد از چند روز سایتش رو یه نفر دیگه آورد بالا ازش یک میلیون پونصد گرفت..بهش گفتیم حالا الان راضی هستی از سایت ؟ میگفت آره عالیه همه چی داره..آدرس سایت رو گرفتیم دیدیم با جوملا درست کرده و یه کامپوننت مشاور املاک هم نصب کرده

اینجا معلوم میشه به جز زبون بازی باید دروغ هم بگی..اما من با این کار مخالفم

نقل قول نوشته شده توسط saeed_sho مشاهده تاپیک
    کسی که html رو طراحی میکنه باید تا حدود زیادی سئو رو اون شخص رعایت کنه
    بهتره در مورد سئو یکم سرچ کنید و نذارید برای آخر کار چون اونطوری کارتون سخت میشه
    توی ایران باید همه فن حریف باشید خودتون هم طراحی کنید هم کد بزنید و اگه لازم شد بازاریابی هم کنید
    تا جایی که من میدونم توی html باید از تگهای Meta استفاده بشه..همچنین واسه برخی از تگ ها از alt , title استفاده کنیم..به غیر از این ها کار دیگه ای هم هست توی html?

محروم شده
    محل زندگی
    تهران

شمت چند وقته این کار رو شروع کردین؟
    بله مشتری های خاص خودش رو داره..شما یه سر به سایت parspake.com بزن..به نظرت این تیم قدرتمند میاد با 300 تومن سایت طراحی کنه؟مسلما خیر..

بزار یه چیز رو بگم: اگه مشتری شرکت یا سازمان دولتی یا خصوصی باشه، به راحتی میتونی ازش پول زیادی بگیری..اما اگه قرار باشه واسه یه شخص خاص سایت بزنی،اونوقت طرف میاد حساب جیب خودش رو میکنه و با 200 تومن میگه من سایت خوب میخام..
    این رو هم بگم خیلی ها هستن قبلش میان سوال میکنن تا قیمت بیاد دستشون..نفر اول میگه 500 تومن..میره پیش نفر دوم ..اون میگه 400 تومن..همینجوری میاد پایین تا یه نفر میگه آقا ترو خدا بده من با 100 تومن واست میزنم..به پول احتیاج دارم..اینجاست که این نفر آخر کار رو خراب میکنه..
    اما این حرف های من نیست.حرف های دوستان من هستش..من اصلا به این حرف ها اعتقاد ندارم..
    یادمه وقتی کاردانی بودم ترم آخر بهم پروژه php دادن..منم اون موقع هیچی بلد نبودم..یه چندجا سر زدم ببینم کجا پروژه من رو انجام میدن..یه سایت خبری باید درست میکردم..زنگ زدم به یه شرکت طراحی وب بهشون گفتم همچین سایتی میخام ..طرف بهم گفت زیر یک میلیون پروژه انجام نمیدن..میدونی چرا این حرف رو زد؟ چون خیلی شرکت بزرگی بود..پس ما هم هرچقدر بتونیم قوی بشیم به همون اندازه میتونیم از این حرفه پول در بیاریم.
    اگه قرار باشه به مشتری های 100 تومنی دل ببندیم به هیچ جایی نمیرسیم..این رو هم بگم باید پله به پله پیش بریم..خیلی از آدم هایی رو میشناسم که اولش فقط با پروژه دانشجویی شروع کردن و کم کم قوی شدن.
    حالا اگه قرار باشه راه چند ساله رو توی شب بخام برم مطمئنم به هیچ جایی نمیرسم.
    در ضمن این قیمت هایی که شما گفتین یکم بالاس.من خیلی جاها قیمت ها رو دیدم..گرافیست های خوب قالب PSD رو نهایت 100 تا 150 میزدن..
    کی گفته حداقل قیمت هاست 100 تومنه؟ هاست خوب هم میتونی پیدا کنی با 200 مگابایت سالی 20 تومن..اتفاقا من قبلا داشتم و ازش هم راضی بودم..البته واسه وب سایت های خیلی خفن و پر بازدید فکر کنم سرعتش بیاد پایین
    من از زمانی که صفر بودم تا الان که مدیر بخش طراحی سایت یه سیستم هلدینگ هستم حدود 7 سال میگذره
    اول از همه اینه که ما باید قبول کنیم داریم یه کار حرفه ای انجام میدیم
    دوم اینکه بازاری رو برای خودمون انتخاب کنیم و متدی که طبق اون پیش بریم
    از روزی که شروع کردم به عشق این شروع کردم که یه چیزی رو خودم خلق کنم
    از روز اول هم کار با سی ام اس برام هیچ لذتی نداشت و هنوز هم نداره
    به هیچ عنوان هم از سی ام اسای دیگران استفاده نمی کنم
    این کار نیاز به مطالعه زیاد داره نیاز داره هر کس تو هر بخشی که فعالیتمی کنه هر روز اطلاعات جدید داشته باشه.
    مثلا بچه های شرکت ما روزی یک ساعت زمان مطالعه تو ضمینه کاری خودشون دارن
    هر هفته جلسه ای برگذار میشه که همه باید خلاقیتی رو برای اون هفته و در ضمینه مطالعه شون ارائه کنن

با این روش سعی میکنیم همیشه تیمممون روبه جلو پیش بره
    و خیلی فعالیت های دیگه در ضمینه های مختلف

حداقل قیمتمون هم برای طراحی 2000000 تومان هست
    پولی هم قرار نیست تقسیم بشه بچه ها حقوق خودشون رو میگیرن مطابق با توانایی هاشون تا حدودی این رقم بالاتر از شر کت های خصوصیه دیگهه هست
    اما از طرف دیگه درصدی از سود شرکت به عنوان پاداش به بچه ها تعلق میگیره که هرماه بهشون پرداخت میشه
    و این خودش اهرمی هست تا بچه ها امیدوار باشنو همیشه برای در آمد بیشتر کار کنن

در مورد هاست هم باید عرض کنم بله هاست دارم با قیمت های خیلی پائین اما مشکلاتی دارن که اینجا جای پرداختن به اونها نیست
    مثل این مونه که بگیم کفش آدیداس الکی 400000 تومنه کفش ملی میخریم با 50 تومن

محروم شده
    محل زندگی
    تهران

اینم بگم که تو ضمینه طراحی از لحاظ مهارت اصلا در سطح فوق العاده ای نیستم
    ولی هر روز روبه جلو حرکت میکنم

در مورد سئو هم باید بگم اینائی که شما گفتی درسته
    اما خیلی این مبحث پیچیده تر و وسیع تر از این حرف هاست

کلمات کلیدی
    لینک ها
    بک لینک ها
    سئومنفی که توسط گوگل تائید هم شده
    شبکه های اجتماعی
    استفاده از تگ های H
    landing page ها
    نحوه انتخاب کلمه کلیدی در مراحل مختلف سئو
    محل قرار دادن کلمات کلیدی
    محتوی سایت
    پست های میهمان
    و...........
    که بشدت روی سئو تاثیر دارن

جناب pro_man اين چيزي كه ميگم نميدونم لازم بوده كه انجام دادين يا از دستتون در رقته و اشتباه شده:
    شما براي صفحه ي اصلي تون براي هر قسمت يه ديو دارين كه بخش ها رو جدا ميكنه و داخل ديو ها هم هر كدوم يه لينك دارين و داخل لينك ها يه ايميج باكس حالا شما هم توي ايميج باكس عكس مربوط به اون بخش رو قرار دادين هم براي ديو كه با اين روش 2 بار هر عكس لود ميشه و به نظر من جالب نيست. اگه دليلي داره ميشه بگيد چرا؟
    يه نكته ي خيلي كوچيك ديگه هم وبلاگ منــ و تماس با منــ استايلش با درباره ي من فرق داره(منـ ، من)

يه چيز ديگه هم يادم رفت بگم:
    به نظرم پس زمينتون يه كم از بغلا بيرون بزنه قشنگ تر بشه يعني بزرگ تر بشه البته من كه نمونه انجام شدش رو نديدم اگه بشه تصورم اينه كه بهتر بشه چون پس زمينه ي زيبايي انتخاب كردين(البته اين نظر شخصيه).
    اميد وارم كمكي كرده باشم.

کاربر دائمی آواتار saeed_sho
    محل زندگی
    تهران

تا جایی که من میدونم توی html باید از تگهای Meta استفاده بشه..همچنین واسه برخی از تگ ها از alt , title استفاده کنیم..به غیر از این ها کار دیگه ای هم هست توی html?
    کارهای زیادی برای سئو سایت باید انجام بدین که همه رو اینجا نمیشه گفت اما چندتاشو میگم
    برای عکسها باید alt و title تعریف کنید
    برای تگ a بهتره که title تعریف کنید
    توی هر صفحه باید یه تگ h1 بذارید و عنوان صفحه رو با کلمات کلیدی تعریف کنید و در هر صفحه فقط یه تگ h1 باید باشه
    کلمات کلیدی متنتون رو bold کنید
    و.....

نمیشه همه رو اینجا گفت زیاده یکم سرچ کنید
    تا پروژه بزرگ نشده سئو رو پیاده سازی کنید اگه بزارید برای آخر کار مجبور میشید پروژه رو شخم بزنید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. آمار بازدید از سایت و نظر سنجي
    نوشته شده توسط mehdi_mehdi20 در بخش PHP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 04 مرداد 1390, 09:27 صبح
  2. سوال: login کردن در سایت-به نظر شما درسته؟
    نوشته شده توسط trade_mark در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 10:07 صبح
  3. چرا بجای آیکون vBulletin یه آیکون برای سایت در نظر نمی گیرید؟
    نوشته شده توسط shahab_ksh در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 21 اردیبهشت 1387, 00:15 صبح
  4. معرفی یک سایت برای نظر خواهی
    نوشته شده توسط sampord در بخش PHP
    پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 23 فروردین 1385, 23:50 عصر
  5. انتقال صفحات وب بر روی سایت مورد نظر
    نوشته شده توسط jafari1 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 13 آذر 1384, 21:43 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •