نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل خرابی اینترنت در ایران

مشکل خرابی اینترنت در ایران

سلام.
    این تاپیک درباره مشکلات اینترنت ایران زده شده دوستان اگه نظری دارن اینجا مطرح کنن.
    من نمیدونم اخه کی میخوان یک سر وسامانی به این اینترنت بدن که من مجبور نباشم ساعت 2صبح پاشم لینک بذارم تا به صورت رایگان دانلود بشه.
    تازه کار شاهکار صبانتم که دیگه نور الا نور شده.
    اومده اکانت شبانه و روزانشو یکی کرده یعنی اگه از ساعت 7 رد بشه و متوجه نشی خود به خود میره رو اکانت روزانه و از حجمت کم میشه!!!!!!!
    آدم نمیدونه چکار کنه!!!!

نقل قول: مشکل خرابی اینترنت در ایران

سلام
    اینجا دقیقا باید چیکار بکنیم؟
    یعنی این تاپیکیه که بیایم توش غر بزنیم؟ این بحث به کجا میرسه؟ به چه درد میخوره؟ چه نکته آموزشی یا قابل تاملی داره؟

اخیرا مشکلی توی پهنای باند بین المللی که به ایران میاد بوجود اومده اونجوری که isp من گفته البته گفته با افت سرعت مواجه میشید و قرار شده بزودی مشکل حل بشه

سلام.
    به نظر شما اخیرا؟
    اما من از جایی که یادمه ای افت سرعت وجود داشته تا به امروز!!!!!!!

مشکل سرعت و خرابی اینترنت تو ایران از وفتی که یادم میاد وجود داشته و اینطور که مشخص هست برای چند سال هم هنوز ادامه خواهد داشت
    اما در مورد دانلود شبانه که بعد ساعت 7 منتقل میشه به روزانه و از حجم کم می کنه شما اگه از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنی میتونی زمان بعدی که بعد چند ساعت دانلود رو متوقف کنه و سیستم رو خودش خاموش کنه تا در صورتی که خواب موندی و نتونستی خودت دانلود رو متوقف کنی از حجم ات کم نشه
    پ.ن: برای این کار دانلود منیجر رو پیشنهاد میکنم

نقل قول نوشته شده توسط hessam2003 مشاهده تاپیک
    سلام.
    به نظر شما اخیرا؟
    اما من از جایی که یادمه ای افت سرعت وجود داشته تا به امروز!!!!!!!
    درسته وجود داشته
    اما الان خیلی شدید شده
    من الان شیراز هستم از بهترین ISP اینترنت گرفتم.قیمت بالاست اما خدمات هم عالیه,سرویس 128 دارم اما سرعت دانلودم تا 200 kb هم میرسه (نگی امکان نداره هاااا-چون سرویس اشتراکیه مثلا یه 2 مگ رو بین چن نفر تقسیم میکنن) اما در کل تاحالا به چنین مشکلی بر نخوردم که تو این هفته داشتم.سرعت 200 دانلود من رسیده به 15 قعطیم که هر چند دقیقه یبار بخصوص در اوج مصرف دارم.
    شما میرید از isp های بدرد نخور با قیمت پایین میگیری خب معلومه تا جایی که یادته افت داشته.
    نا شکریم نکنید الان ما تو ایران کیفیت بقدری شده که خدمات وب هاستینگ ارائه میدن
    مشکل اینجاست که قیمت بالاست
    وگرنه شما هرچقدر پول بدی همونقدرم اش میخوریی

حاجی دعوا ندارمااااا با لحن درست حرفامو بخون

تاپیک های مشابه

1. مشکل خرابی بانک در هنگام قطع برق درVFP9
    نوشته شده توسط م.معین در بخش Foxpro
    پاسخ: 63
    آخرین پست: دوشنبه 18 مرداد 1389, 20:52 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید