نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اتصال ادو به دو جدول

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهرانسر_ فاز5

اتصال ادو به دو جدول

با سلام خدمت مخ های گرامی
    من می خواستم بدونم که با ادو می شه به دو تا جدول کانکت شد و به وسیله اون کوری ها رو نوشت

کاربر دائمی آواتار jannati
    محل زندگی
    تهران

با سلام

دوست عزیز سلام

به نظر من که نمیشود.اگر شما نیاز دارید با یک ADOبه دو جدول وصل شده و Queryبگیرید بهتر است یک Viewبسازید که دوتا جدول را شامل شود.بعد ADO را به این View متصل کنید.

امیدوارم جوابتان را گرفته باشید.

جنتی :wink:

بله امکان داره و شما با متد NextRecordset میتونید بین Recordset ها حرکت کنید. معمولا برای باز کردن این نوع ADO از Shape استفاده میشه. توضیحات کاملتر رو در MSDN میتونید پیدا کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهرانسر_ فاز5
    خیلی ممنون
    می دونید من می خوامم دو بانک که به هم متصل هستند سرچ انجام بدم که هم جدول اولو و هم جدول دومو جستجو کنه فرضا توی جدول اول مشخصات رو می گیره که شماره تلفن رکود کلیدی و توی جدول دوم محل زندگی و ... رو می گیره که شماره پلاک رکورد کلیدی
    و من می جوام ببین این دوتا Qoury بنویسم
    :P

کاربر جدید آواتار tejarat-ir
    محل زندگی
    مشهد
    می تونی هم زمان از دو ado استفاده کنی که یک به یک دستوارت رو انجام وبه خروجی تحویل بده

کاربر دائمی آواتار m.4.r.m
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: اتصال ادو به دو جدول

بلی می تونید به 3 تا جدول و بیشتر هم وصل بشید اما یه شرط داره ، به شرطی که تمام کلید های اصلی و خارجی رو رعایت کنید و ارتباط جداول رو درست انجام داده باشی من با یک ادو به 3 تا جدول با یک کوئری هم وصل شدم مشکلی نداره مثل این دستور :

Adodc1.RecordSource = " Select Id.Table1 , Id.Table2 , Id.Table3 From Table1,Table2,Table3 Where Id.Table1 = Id.Table2 And Id.Table2 = ID.Table3 And Id.Table1=" & Text1.Text
    Adodc1.Refresh

Adodc1.RecordSource = " Select Id.Table1 , Id.Table2 , Id.Table3 From Table1,Table2,Table3 Where Id.Table1 = Id.Table2 And Id.Table2 = ID.Table3"
    Adodc1.Refresh

کوئری خط اول به صورت داینامیک و خط دوم به صورت ایستاتیک تولید میشه .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •