نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: cache شدن مقادیر بعضی از کامبوباکس ها در صفحات jsp در سایت ساخته شده با struts و hibernate

Question cache شدن مقادیر بعضی از کامبوباکس ها در صفحات jsp در سایت ساخته شده با struts و hibernate

با سلام به همه دوستان عزیز و تشکر از سایت بسیار کاربردیتون
    من یک سایت نوشتم ب استفاده از تکنولوژی struts و hibernate
    هنگامیکه سایتمو روی سرور دپلوی میکنم و یکی دو روزی اجرا میشه بطور خودکار مقادیر بعضی از کامبوباکس هایی که در صفحات jsp با استفاده از تگهای struts ساختم کش میشه و از اون به بعد در تمام صفحاتی که آن کامبوباکس به کار رفته به طور خودکار آن مقدار کش شده به جای مقدار واقعی به پیج بعدی ار سال می گردد
    به عنوان مثال من با دستور زیر در یکی از صفحات jsp یک کامبوباکس ساختم:
    کد HTML:
    <html:form action="/free/ConfirmRegistration.do" styleId="commentform" method="POST">
    ...
        <tr>
                <td><strong class="txt1"><bean:message key="org"/>:</strong></td>
                    <td>

<nested:nest property="organization">
                                 <nested:select property="organizationId" styleId="midlenght" styleClass="rightalign">
                                        <nested:optionsCollection name="personForm" property="organizationList" label="organizationTitle" value="organizationId" />
                                     </nested:select>
                             </nested:nest>

</td>
            </tr>
    البته باید بگویم مقدار این کامبو باکس از یکی از جدولهای دیتابیسم انتخاب می شود که بعنوان کلید خارجی به جدول اصلی اضافه می شود.
    شکل خروجی صفحه به شکل زیر است:

همانطور که می بینید من لیست سازمانها رو در یک کامبوباکس ساخته شده با تگهای struts قرار دادم
    مشکل کار اینجاست وقتی زیاد با یکی از این صفحاتی که یکی از این کامبو ها توش بکار رفته کار می کنم و مکررا یک آیتم ثابت رو از این کامبو انتخاب می کنم برنامه قفل میکنه روی این آیتم و از اون لحظه به بعد تمام صفحاتی که از اون کامبو استفاده می کنن حتی در صورتی که من هیچ مقداری از کامبو مورد نظر انتخاب نکم همون مقدار ثابته گذاشته میشه و دیگه هم قابل تغییر نیست.
    من کلا از hibernate برای ارتباط با دیتابیس استفاده کردم

ابتدا فکر کردم شاید مشکل از کش شدن صفحاتم باشه که با افزودن دستور زیر در صفحاتم مانع اینکار شدو ولی بازم مشکل حد نشد
    کد HTML:
        <!-- no cache headers -->
                 <meta http-equiv="Pragma" content="no-cache" />
             <meta http-equiv="Expires" content="-1" />
             <meta http-equiv="Cache-Control" content="no-cache" />
            <!-- end no cache headers -->
    لطفا مرا راهنمایی کنید
    آخرین ویرایش به وسیله simabaan : پنج شنبه 03 مرداد 1392 در 11:15 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: cache شدن مقادیر بعضی از کامبوباکس ها در صفحات jsp در سایت ساخته شده با struts و hibernate

نقل قول نوشته شده توسط simabaan مشاهده تاپیک
    با سلام به همه دوستان عزیز و تشکر از سایت بسیار کاربردیتون
    من یک سایت نوشتم ب استفاده از تکنولوژی struts و hibernate
    هنگامیکه سایتمو روی سرور دپلوی میکنم و یکی دو روزی اجرا میشه بطور خودکار مقادیر بعضی از کامبوباکس هایی که در صفحات jsp با استفاده از تگهای struts ساختم کش میشه و از اون به بعد در تمام صفحاتی که آن کامبوباکس به کار رفته به طور خودکار آن مقدار کش شده به جای مقدار واقعی به پیج بعدی ار سال می گردد
    به عنوان مثال من با دستور زیر در یکی از صفحات jsp یک کامبوباکس ساختم:
    کد HTML:
    <html:form action="/free/ConfirmRegistration.do" styleId="commentform" method="POST">
    ...
        <tr>
                <td><strong class="txt1"><bean:message key="org"/>:</strong></td>
                    <td>

<nested:nest property="organization">
                                 <nested:select property="organizationId" styleId="midlenght" styleClass="rightalign">
                                        <nested:optionsCollection name="personForm" property="organizationList" label="organizationTitle" value="organizationId" />
                                     </nested:select>
                             </nested:nest>

</td>
            </tr>
    البته باید بگویم مقدار این کامبو باکس از یکی از جدولهای دیتابیسم انتخاب می شود که بعنوان کلید خارجی به جدول اصلی اضافه می شود.
    شکل خروجی صفحه به شکل زیر است:

همانطور که می بینید من لیست سازمانها رو در یک کامبوباکس ساخته شده با تگهای struts قرار دادم
    مشکل کار اینجاست وقتی زیاد با یکی از این صفحاتی که یکی از این کامبو ها توش بکار رفته کار می کنم و مکررا یک آیتم ثابت رو از این کامبو انتخاب می کنم برنامه قفل میکنه روی این آیتم و از اون لحظه به بعد تمام صفحاتی که از اون کامبو استفاده می کنن حتی در صورتی که من هیچ مقداری از کامبو مورد نظر انتخاب نکم همون مقدار ثابته گذاشته میشه و دیگه هم قابل تغییر نیست.
    من کلا از hibernate برای ارتباط با دیتابیس استفاده کردم

ابتدا فکر کردم شاید مشکل از کش شدن صفحاتم باشه که با افزودن دستور زیر در صفحاتم مانع اینکار شدو ولی بازم مشکل حد نشد
    کد HTML:
        <!-- no cache headers -->
                 <meta http-equiv="Pragma" content="no-cache" />
             <meta http-equiv="Expires" content="-1" />
             <meta http-equiv="Cache-Control" content="no-cache" />
            <!-- end no cache headers -->
    لطفا مرا راهنمایی کنید
    حتما یکجا داره exception می ده اون پشت. exception رو بفرست لطفا

تاپیک های مشابه

1. وارد شدن مقادیر خالی در دیتابیس
    نوشته شده توسط reza_pnu_ney در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 22:22 عصر
  2. cache شدن stylesheet
    نوشته شده توسط silverfox در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 12 شهریور 1388, 22:56 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 27 دی 1387, 20:02 عصر
  4. تشخیص وارد شدن مقادیر فقط عددی درtextbox
    نوشته شده توسط ameysams در بخش PHP
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 25 تیر 1386, 03:08 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید