صفحه 8 از 8 اولاول ... 678
نمایش نتایج 281 تا 320 از 320

نام تاپیک: برنامه مبدل بین دیتابیس های مختلف با قابلیت تغییر کدپیچ

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هرجا که چیزی برای یادگرفتن باشد

نقل قول: برنامه مبدل بین دیتابیس های مختلف با قابلیت تغییر کدپیچ

نقل قول نوشته شده توسط Morteza Manafpour مشاهده تاپیک
    در برنامه خود سازمان تامين اجتماعي يك Convert.dll وجود داره كه اون كار تبديل رو انجام مي‌ده و شما مي‌تونيد از اون dll استفاده كنيد اگه نحوه استفادش رو بلد نبوديد يا فايل رو نداشتيد به من اطلاع بديد من كمكتون مي‌كنم
    باسلام
    ضمن تشکر مجدد از جنابعالی
    چنانچه لطف کنید فایل مورد نظر را ارسال نمائید و همچنین نحوه استفاده از آنرا توضیح دهید تشکر می کنم
    ( ضمنا من در محیط اکسس برنامه می نویسم)

با سلام
    جناب مهندس حسيني در هنگام باز كردن سورس برنامه شما توسط فاكس 9 خطاي پيدا نشدن فايلي را مي دهد . تصوير زير همان پيام خطا را نمايش مي دهد.

[/URL]

تشكر

سلام به همه دوستان
    اينجانب يك فايل pdf دارم تحت فاكس داس
    ميخوام به اكسل ببرم
    ميتوانيد كمكي بكنيد
    با تشكر

نقل قول نوشته شده توسط mhmoein مشاهده تاپیک
    با سلام
    جناب مهندس حسيني در هنگام باز كردن سورس برنامه شما توسط فاكس 9 خطاي پيدا نشدن فايلي را مي دهد . تصوير زير همان پيام خطا را نمايش مي دهد.

[/URL]

تشكر
    سلام
    يا مسيري پيش فرض شما اشتباه است
    يا هم اينكه اين كلاس رو نداري كه ميتوني از اولين نمونه هاي گذاشته شده دانلودش كني .

استاد بزرگوار جناب آقاي حسيني سلام

ضمن تشكر از برنامه ديتامنجر تان بايد عرض كنم من چند جدول توي اكسس دارم كه مي خواستم به MySql ايمپورت كنم . هرچه كردم نشد . به هر فرمتي ارسال كردم در پي اچ پي ماي ادمين وقتي ايمپورت مي كردم خطا مي گرفت حتي با مبدل شما وقتي اكسسو به اس كيو ال تبديل مي كردم بازم امكان ايمپورت به بانك ماي اسكيوال فراهم نشد بالاخره جدول اكسسمو تكست كردم سپس با مبدل شما به اسكيوال تبديل كردم و بعد توي بانك ماي اس كيو ال ايمپورت كردم و اين بار شد . اما ... هر ديتا را بين علامت ' ' قرار داده . چه كنم ؟

تصوير رو ملاحظه بفرماييد
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

یار در خانه وما گرد جهان میگردیم
    آقای مهندس حسینی میدانید چقدر به دنبال چنین برنامه ای در طی این چند ساله بودم وبرنامه ای همچون برنامه شما را آرزو داشتم پیدا کنم ونبود با این همه از محبت بی دریغ و گرانبهای شما صمیمانه تشکر میکنم آنقدر برنامه شما مفید بود که لازم دانستم اینگونه تشکر کنم
    دعا گوی همیشگی شما کل جمعیت حسابداران در بند برنامه های تک کاربره تحت داس
    آخرین ویرایش به وسیله laia56 : چهارشنبه 27 آذر 1387 در 18:25 عصر

با سلام خدمت دوستان عزيزصمن تشكر ويژه از جناب آقاي مهندس حسيني بخاطر برنامه خوبشون يك سوالي داشتم كه ايشان يا هر كدوم از دوستان كه مي تونن جواب منو بدن ممنون مي شم :من بعد از تبديل اطلاعات از فايل DBF به اكسس در فيلدهايي كه اسامي فارسي دارند مثلا فيلد نام در مقايل اسامي مقداري هم فضاي خالي به وجود مياره آيا راهي هست كه اين مورد را از بين برد . ممنون مي شم اگر كمك كنيد.

برنامه ای که من دانلود کردم اجرا نمیشه خطای cannot lovate the microsoft visual foxpro support library میده میشه بفرمایین چیکار کنم؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    عالم ماده

Smile نقل قول: برنامه مبدل بین دیتابیس های مختلف با قابلیت تغییر کدپیچ

با تشکر از برنامه عالی شما
    مشکل را بصورت مصور ملاحظه بفرمایید.(ضمیمه ها)
    داده های فارسی از جدول فاکس تحت داس در محیط اکسس یا اکسل 2003
    نمایش داده نمی شود.
    ممنون می شوم مرا راهنمایی کنید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

سلام
    من هم به نوبه خودم
    از این عمل پسندیده جناب حسینی تشکر می کنم
    از دوستان سوال داشتم
    در زمان کانورت کردن اطلاعات فیلدهای فارسی درهم می ریزن و به شکل خرچنگ قورباغه در میان

بانک داده مبدا fox تحت Dos
    كه در برنامه از پنجره کد پیچ اول هیچکدوم از انواع انتخاب نمیشه
    و در پنجره کد پیچ دوم "کد پیچ ایران سیستم " به عنوان پیش فرض انتخاب شده و تنها با این کد پیج اطلاعات فارسی به صورت درست مشاهده می شن
    و بعد از اون در زمان کانورت چه به sal2005 و چه به XML فیلدهای فارسی به هم می ریزن

برای مثال
    "راه و ترابری جنوب " رو به صورت "ÑÇå æÊÑÇÈÑí ÌäæÈ" نمایش میده

البته این دیتا بیس فیلد انگلیسی نداشت که بشه متوجه شد که اونها هم به هم می ریزن یا نه
    دوستان می تونن راهنمایی کنن؟؟
    اگه توضیح دیگه ای احتیاج هست بفرمایید

با تشکر

سلام و تشکر از شما

من هنوز نتوانستم خروجی برنامه داس خود رو به فارسی ویندوز تبدیل کنم.

لطفا کمک کنید.

مثلا خروجی برنامه من به ازای کلمه : "مرد" هست : "lvY"

و یا معادل کارکتر "ج" هست : "O"

سلام
    یه نگاه به این سوال من بندازید ببینید چطور میتونم حلش کنم ممنون
    این لینک تاپیک که من سوال کردم
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=149495

ممنون میشم زود راهنمایی کنید چون خیلی نیاز دارم...

Talking نقل قول: برنامه مبدل بین دیتابیس های مختلف با قابلیت تغییر کدپیچ

با تشکر فراوان از شما آقای حسینی من حسابدار یکی از واحدهای دانشگاه آزاد هستم. مشکل بسیار بزرگی که با اون مواجه بودم بوسیله برنامه خوب شما حل شد.اگر برنامه شما نمی بود باید اطلاعات چند هزار نفر از دانشجویان رو تک تک وارد میکردم که خیلی زمان می خواست.فقط می خواستم بدونم که اکه فونتهای فارسی در برنامه (اکسل )هم به شکلی نمادهای دایرهای شکل(به همان صورت که بعضی ازدوستان تصویراشونو گذاشته بودن) باشه آیا میشه اونا رو هم اصلاح کرد .بازهم ازتون ممنونم موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    شيراز

جناب آقاي حسيني تشكر مي كنم از اينكه اين مطالب ارزشمند را در اختيار دوستان قرار مي دهيد. از طرف همه قدرداني مي كنم
    احسنت به معرفت شما كه اين قدر خالص برخورد مي كنيد

بزرگوار منو ببخشيد اگر نمي دونم كجا بايد اين تقاضامو وارد كنم
    براي نمايش فيش حقوقي روي وب سايت راهنمايي مي خواستم البته با نرم افزاري كه پيشنهاد داده بوديد اطلاعات فيش ها را از فاكس پرو به sql تبديل كردم.
    راهنمايي مي خواستم در مورد ادامه كار و سورس اين كار رو

ممنون مي شم اگر راهنمايي بفرماييد

سلام
    با تشکر فراوان از جناب آقای حسینی و برنامه فوق العاده ای که ارائه کردین .خدا عوض دهد.
    من برنامه اول شما رو اجرا کردم و با انتخاب کد پیچ ورودی سایه ،بانک اطلاعات فاکس رو تبدیل به اکسل نمودم تننها مشکلم این بود که در فایلهای متنی تعداد 60 کاراکتر را فقط می خواند. لذا برای حل مشکلم ورژن دوم برنامه تون را اجرا کردم و مراحل فوق را رفتم اما اینبار در متن فارسی شده جدید کلمات رو بصورت ترکیبی و گاهی جدا و درهم برهم نشون میده . لطفا راهنماییم کند .(من برنامه نویسی کار نکردم اما با اکسس خیلی کار کرده ام)
    آخرین ویرایش به وسیله VALAEIEHSAN : شنبه 19 اردیبهشت 1388 در 08:13 صبح

دیتابیس نارسیس رو باز کردم ولی کلمات انگلیسی و فارسی درست نمایش نداده اند کسی نمی دونه چطور باید تبدیل کنم .

با تشكر از شما آقاي حسيني هنگام تبديل فايل هاي اكسس به فاكس پرو برنامه عمل نكرده و فايل خروجي نمي دهد تنها فايل خروجي همان فايل متني است ممنونم اگر راهنمايي نماييد

سلام
    خسته نباشيد.
    جناب آقاي حسيني برنامه شما خيلي فوق العاده است البته اينو قبلا هم بهتون گفتن.
    من يك برنامه اكسس دارم كه بايد با اون خروجي dbf بدون تغيير كدپيج بگيرم. البته مشكلم اينه كه ميخوام كاربر به راحتي اين كارو كنه. يعني توي برنامه با زدن يك دكمه در يك مسير مشخص، تيبل مورد نظر، تبديل به DBF بشه.
    لطفا به من كنيد.
    كمممممممممممممممممممممممك

راستي راجع به تاپيك بالا بايد بگم كه اين كارو اكسس با دستور اكسپورت ميتونه انجام بده ولي فونت هاي فارسي ويندوز بهم ميريزه

کاربر دائمی آواتار smderfan
    محل زندگی
    OFFICE11\MSACCESS

سلام؛ خدا قوت ؛ از مطالب جذاب شما بسیار سپاسگزارم.
    من یک فایل DBF دارم که بایستی تبدیل به mdb بشه اما در زمان ایمپورت به اکسس با خطای زیر مواجه می شم. این خطا پس از کلیک بر روی فایل dbf نمایش داده می شه.
    Unexpected error from external database driver 8961

و همچنین برنامه datamanager رو از سایت دانلود کردم ولی برنامه قادر به تبدیل نیست و خطای زیر نمایش داده می شه.
    سیستم قادر به باز کردن فایل مورد نظر نمی باشد.
    به نظر شما ؛ مشکل از کجاست؟

کاربر دائمی آواتار smderfan
    محل زندگی
    OFFICE11\MSACCESS

سلام؛ خدا قوت ؛ از مطالب جذاب شما بسیار سپاسگزارم.
    من یک فایل DBF دارم که بایستی تبدیل به mdb بشه اما در زمان ایمپورت به اکسس با خطای زیر مواجه می شم. این خطا پس از کلیک بر روی فایل dbf نمایش داده می شه.
    Unexpected error from external database driver 8961

و همچنین برنامه datamanager رو از سایت دانلود کردم ولی برنامه قادر به تبدیل نیست و خطای زیر نمایش داده می شه.
    سیستم قادر به باز کردن فایل مورد نظر نمی باشد.
    فایل dbf رو به txt تبدیل کردم و با datamanager تبدیل کردم درست شد.

به نظر شما ؛ مشکل از کجاست؟

بنده هم به نوبه خود از جنابعالي به خاطر برنامه مفيدي که در اختيار همگان قرار داديد تشکر مي کنم.
    اميدوارم موفق و پيروز باشيد.
    بنده مشکلي داشتم که با استفاده از اين برنامه مرتفع شد.

با سلام و خسته نباشيد
    من مي خوام از برنامتون تو .net استفاده كنم. ولي وقتي Iran_Code رو تو .net كپي مي كنم حروف فارسي ناخوانا ميشه؟ من خيلي به اين كد نياز دارم . چيكار بايد بكنم.؟

توي يكي از كامپيوتر هاي ما يك برنامه حسابداري نصبه كه يك سري اطلاعات مربوط به پرداختهاي اداره رو در خود ذخيره داره حالا من ميخوام بدونم database اين برنامه چيه و اصلا با چه زباني نوشته شده به اين database خيلي خيلي خيلي خيلي نياز دارم لطفا كمكم كنيد بگيد از كجا بايد اين چيزها رو بفهمم و آيا مي تونم database اون رو تبديل به access كنم و كاري كه دارم رو انجام بدم؟
    خيلي فوريه لطفا زود جواب بديد

نقل قول نوشته شده توسط javad_hosseiny مشاهده تاپیک
    با تشکر از شما دوست گرامی که این نکته را متذکر شدید
    به دلیل یک اشتباه لپی (البته بیشتر از لپی بودند علت در عدم وجود فیلدهای کاراکتریی که دارای محتوی عددی باشند در لیست جداول تست شده توسط اینجانب بود) این ایراد بوجود آمده بود
    که در نسخه های ضمیمه (هم فایل اجرایی و هم سورس تصحیح شده و می تونید مجددا اون را دان لود کنید)
    با توجه به نوع الگوریتم برنامه که خود اتوماتیک فیلدها غیرعددی (Charter,memo,...) را تشخیص داده و در صورت تمایل کاربر آنها را تغییر کدپیچ می دهد در صورتی که کاربر دارای فیلدی بصورت کاراکتری ولی با محتوی عددی بود برنامه دچار اشکال می شد که این اشکال نیز مرتفع گردید.
    (البته دیگری فرقی نمی کند که محتوی فیلد فقط عدد باشد و یا عدد در وسط متن دیگری
    باشد)
    و البته من حیث المجموع به نظر بنده این روش (که خود برنامه فیلدهای موردنظر را تشخیص دهد و تغییر دهد) بهتر است از روشی که کاربر فیلدهای موردنظر خود را جهت تغییر اعلام نماید (یعنی لیستی از نام فیلدها بیاید و کاربر فیلدهای موردنظر جهت تغییر کدپیچ را تیک (علامت) بزند)
    چرا که قبلا برنامه بنده نیز دارای اینچنین اینترفیسی بود ولیکن ازبس مجبور شدم که برای کاربران (چه بسیاری کاربران که از مفهوم تغییرکدپیچ و بردن اطلاعات از داس به ویندوز و یا بالعکس سر در نیاورده و بعد از کلی توضیح در رابطه با انجام این کار دیگه وقتی می خواهی توضیحی بدی باید فیلدهای که دارای عبارات فارسی هستند را نیز انتخاب کنی , کاری بس مشکل و طاقت فرسا می شود) برای این عمل (انتخاب فیلدهای دارای عبارت فارسی) توضیح دادم خسته شدم و نهایتا به این نتیجه رسیدم که اگر سیستم خود اتوماتیک این کار را انجام دهد بسیار مناسب تر می باشد (نهایتا تابع برای فیلدهای کاراکتری که دارای عبارت فارسی نیستند یکبار فراخوانی شده و به علت نداشتن عبارت فارسی سریعا همان محتوی توسط تابع برگردانده می شود)
    *-------
    و در پایان نیز با توجه به صحبت آقای حیدری کیا بنده سورس را علاوه بر فایل اجرایی (جهت دوستان بخش فاکس پرو) قرار دادم که هر کس با توجه به نظر و سلیقه خود اون را تغییر داده و برنامه بصورت یک نرم افزار اوپن سورس گسترش پیدا کند .
    (البته تنها تغییری که در سورس برنامه کرد در فایل dos2windows.prg بود که در فراخوانی متن های فارسی سایه تغییر کوچکی داده شد) (قابل توجه علاقه مندان که سورس را قبلا تغییر داده اند نیاز به بازخوانی کل برنامه نیست و تنها این فایل را مجددا به برنامه خود اضافه کنند )
    *--------
    (به طور مثال می توان بجای listbox که به عنوان محل خواندن و یا نوشتن فایل بنده قرار داده ام از تابع getfile (انتخاب فایل) و یا getdir (انتخاب مسیر جهت ذخیره اطلاعات) بصورت ساده استفاده کرد و یا اینکه با استفاده از تابع adir لیست فایلها و شاخه های مسیر جاری را بدست آورده و خودتان یک listboxfile بسازید (مشابه این کار را با فاکس داس انجام داده ام که در نمونه سورس های بخش برنامه های کاربردی می تونید پیداش کنید) و یا ..... )
    و در پایان این برنامه را بیشتر به دلیل رفع مشکل دوستان این بخش (که متاسفانه بخش بسیاری از تایپکهای مطرح شده در این فروم را داشت) اضافه کردم , و از این برنامه در تمامی قسمت های (خواندن و نوشتن در قالبهای مختلف) بنده در برنامه های خودم استفاده کردم و مشکلی نداشت ولیکن با این اوصاف جای تست بیشتری دارد, دوستان اگر به مشکلی برخورد کردند اعلام نمایند.
    برادر عزیز جناب آقای حسینی لطفا آدرس دانلود سورس جدید برنامه را بفرمائید با تشکر مجدد

سلام دوستان
    بنده کل مباحث 30 صفحه ای این تاپیک رو بررسی کردم و نمونه برنامه ها و مثال ها رو نیز دریافت کردم و تجریه و تحلیل کردم اما مطالب و ساختار مناسب و ببخشید به درد بخوری تو اونا ندیدم.
    به عرض شما می رسانم بنده مبدل فایل های DAT به بانک های اطلاعاتی تحت ویندوز همانند Access,Excel,SqlServer,...(با قابلیت شناخت ساختار بانک اطلاعاتی تحت داس) را با دلفی نوشتم و حدودا 6 ساله داره به درستی و با سرعت تبدیل بالا کار می کنه و دوستانی که خبر دارن در برنامه iSchoolPeikeDana (مبدل اطلاعات دانای آموزش و پرورش) به سفارش شرکت فن آوری اطلاعات دانشگاه اصفهان(http://www.ituniv.ir) نیز از همون استفاده کردم.
    توضیح این که این برنامه به صورت داینامیکه و برای کل برنامه های متمرکز و غیر متمرکز تحت داس آموزش و پرورش و ارگانهای با برنامه های مشابه به درد می خوره.
    به هر حال تجربه کافی تواین زمینه دارم و سورسش رو هم می فروشم(09132101417 مرادیان)
    این مطلبو نوشتم شاید کسی گیر باشه و برنامه من مشکلشو حل کنه درصورت درخواست پی ام بدین و یا تماس بگیرین hm1863@yahoo.com

نقل قول: برنامه مبدل بین دیتابیس های مختلف با قابلیت تغییر کدپیچ (از داس به ویندوز و بالعکس)

ضمن تشکر، خواهشمند است این راه را همچنان ادامه دهید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

سلام یکی از دوستان پیام داده بودن آیا برنامه من فقط فایل های تحت داس Dat رو کانورت! می کنه و فایل های فاکس پرو را ساپورت! نمی کنه؟ در پاسخ ایشان عرض می کنم نه دوست عزیز اطلاعات انواع فایل های بانک اطلاعاتی تحت داس و با هر ساختاری اعم از dat و فاکس پرو و ... را به انواع دیتابیس ویندوز اعم از اکسس و اکسل و اسکیوئل سرور و ... انتقال میده(با سرعت و بدون باگ)

با عرض سلام و خسته نباشید
    می خواستم ببینم راهی برای تبدیل کد پیج زرگان هم هست؟

آيا امكان تبديل از فايل Paradox 5 و بالاتر به ديتابانكهاي ديگر به اين برنامه افزوده نشده است؟

این برنامه قبلا ارائه شده بود
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=23248

کاربر تازه وارد آواتار mhbshn
    محل زندگی
    كرمان

[quote=javad_hosseiny;204615]قسمت اول فایلهای dll جهت دان لود:

http://www.valiasr-aj.net/vfp9r.zip
    http://www.valiasr-aj.net/vfp9renu1.zip
    http://www.valiasr-aj.net/vfp9t.zip

dll را كه نميتوان دانلود كرد ؟؟؟؟

با سلام
    این برنامه در تبدیل XML به DBF کار نکرد ؟ !!!
    آیا در این زمینه تست شده ؟

کاربر تازه وارد آواتار mhbshn
    محل زندگی
    كرمان

قسمت اول فایلهای dll جهت دان لود:

http://www.valiasr-aj.net/vfp9r.zip
    http://www.valiasr-aj.net/vfp9renu1.zip
    http://www.valiasr-aj.net/vfp9t.zip

مجموعه dll های فوق را نميشود دانلود كرد

با سلام من phpmyadmin - در import پایگاه داده اکسس را وارد می کنم ولی خطا می دهد

نقل قول نوشته شده توسط A.Farzin مشاهده تاپیک
    آيا امكان تبديل از فايل Paradox 5 و بالاتر به ديتابانكهاي ديگر به اين برنامه افزوده نشده است؟
    آيا پاسخي براي اين پرسش نيست؟ ممنونم

نقل قول نوشته شده توسط javad_hosseiny مشاهده تاپیک
    با سلام
    با عرض معذرت می دونم جای این پست در این بخش نیست ولی فقط یه راهنمایی می خواستم
    چون هرچی جستجو کردم چیزی مشابه و مرتبط با موضوع مشکل خودم پیدا نکردم

من مدت زمان زیادی است به دنبال مبدل کدپیج های ویندوز سینا به ویندوز ایکس پی میگردم
    اطلاعات دیتابیسی که روش کار میکنم قبلا در ویندوز 95 عربی با کد بود در دیتابیس فاکس بوده که بعدا به ویندوز 98 سینا و اس کیو ال 7 تبدیل شده
    در حال حاضر وقتی اطلاعات را به یک فایل تکست که با کاما از هم جدا شده تبدیل می کنم با هیچ مبدلی نمی توانم در ویندوز ایکس پی اطلاعات را صحیح ببینم
    راه حل یا مبدلی سراغ دارید که کمکم کنید
    ممنون می شم

از مدیران این تاپیک خواهش میکنم این تاپیک رو بیشتر مورد توجه قرار بدند
    به نظر من این تاپیک خیلی مهمه

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

پس از بحث هاي زيادي که در اين بخش شده و بسياري از آنها يا تکراري و يا بدون توجه به ساير پست ها و يا اصلا در اين موضوع نيستند تصميم گرفتم تا setup از برنامه DataManager که آقاي سيد جواد حسيني در سال 84 نوشته اند (و تا سال 87 مشکلات آن را برطرف نموده اند) را به همراه سورس و فايلهاي زمان اجراي ويژوال فاکس پرو 9.0 تهيه و در اينجا قرار دهم تا هم کساني که ويژوال فاکس پرو ندارند بتوانند با برنامه اجرايي کار خودرا انجام دهند و سايرين هم جهت نيازهاي خود سورس را تغيير دهند.بعلاوه برنامه تبديل جداول پارادوکس به ويژوال فاکس پرو که آنه هم توسط ايشان نوشته شده در اين بسته قراردارد.
    اين موضوع قفل ميشود تا از ادامه يافتن بيهوده اين موضوع و دورشدن از ارزش اصلي آن جلوگيري شود.
    اگر و فقط اگر در ستاپ مشکلي بود با پيام خصوصي به من اطلاع دهيد در غير اينصورت پاسخ داده نخواهد شد.
    جهت سهولت دانلود فايل اصلي به سه قسمت و مجوعا 10.4با حجم مگ در ادامه قابل دانلود است.جهت استفاده به برنامه WinRar نياز داريد.
    قسمت اول :http://cid-a65e7abaff336bf3.skydrive...etup.part1.rar
    قسمت دوم : http://cid-a65e7abaff336bf3.skydrive...etup.part2.rar
    قسمت سوم :http://cid-a65e7abaff336bf3.skydrive...etup.part3.rar

در آخر نکته مهم رو يادآور ميشوم که اين برنامه بصورت سورس باز ارائه شده و هيچ مسئوليتي در قبال استفاده از آن به سازنده آن وارد نيست. همچنين هيچ شخص و يا شرکتي حق دريافت هزينه اي در قبال ارائه اين برنامه به ديگري را ندراد.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

به دلیل اینکه بعضی از دوستان در دریافت فایل از آدرس قبلی مشکل داشتند، فایل ها در آدرس های زیر آپلود شده و علاوه بر آدرس های بالا در دسترس هستند:
    قسمت اول: http://s4.picofile.com/file/78663813...part1.rar.html
    قسمت دوم: http://s4.picofile.com/file/78663922...part2.rar.html
    قسمت سوم: http://s4.picofile.com/file/78663947...part3.rar.html
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

صفحه 8 از 8 اولاول ... 678

تاپیک های مشابه

1. تغییر ارتفاع lineبا تغییر ارتفاع Textbox در گزارش
    نوشته شده توسط payam59 در بخش Access
    پاسخ: 22
    آخرین پست: یک شنبه 03 شهریور 1387, 15:41 عصر
  2. تغییر اندازه ارتفاع QRShape با تغییر ارتفاع DetailBand
    نوشته شده توسط mojtaba_z در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 07 تیر 1386, 07:49 صبح
  3. تغییر Toolbar با تغییر Thems ویندوز XP
    نوشته شده توسط na3er-faraji در بخش VB.NET