نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: برنامه نویسی آندروید با اکلیپس یا آندروید استادیو /// برنامه نویسی جاوا با نتبینز برای موبایل

برنامه نویسی آندروید با اکلیپس یا آندروید استادیو /// برنامه نویسی جاوا با نتبینز برای موبایل

برنامه نویسی آندروید با اکلیپس یا آندروید استادیو /// برنامه نویسی جاوا با نتبینز برای موبایل ( کدام بهتر و پولساز است )

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من دات نت کارم (سی شارپ) ولی میخوام برنامه نویسی موبایل رو شروع کنم / خواهشمندم در مورد انتخاب یکی از اینها برام کمک فکری کنید تا در آینده از انتخابم پشیمون نشم / مثلا در مورد بازار کاری (در آمریکا) و خیلی چیزهای دیگه که از شما دوستان میشنوم

منتظر پست های شما عزیزان هستم

نقل قول: برنامه نویسی آندروید با اکلیپس یا آندروید استادیو /// برنامه نویسی جاوا با نتبینز برای موبا

اینا که IDE هستند ربطی زیاد به دانش برنامه نویسی نداره شما اگر جاوا و کلا اندروید رو خوب می شناسین زیاد فرقی نمیکنه از چه ide استفاده میکنید همشون قدرتمند هستند اما خوده گوگل ایکلیپس رو برای توسعه ی اپ های اندرویدی پیشنهاد میکنه و جدیدا اندروید استودیو که هنوز اول راه هست و مشکلات زیادی داره پس درحال حاضر همون ایکلیپس بهترین انتخابه

نقل قول: برنامه نویسی آندروید با اکلیپس یا آندروید استادیو /// برنامه نویسی جاوا با نتبینز برای موبا

نقل قول نوشته شده توسط esmaeilbf مشاهده تاپیک
    اینا که IDE هستند ربطی زیاد به دانش برنامه نویسی نداره شما اگر جاوا و کلا اندروید رو خوب می شناسین زیاد فرقی نمیکنه از چه ide استفاده میکنید همشون قدرتمند هستند اما خوده گوگل ایکلیپس رو برای توسعه ی اپ های اندرویدی پیشنهاد میکنه و جدیدا اندروید استودیو که هنوز اول راه هست و مشکلات زیادی داره پس درحال حاضر همون ایکلیپس بهترین انتخابه
    پست من رو خوب نخوندی / من نگفتم برای برنامه نویسی آندروید از چه IDE استفاده کنم / منظور من این بود که آیا برنامه نویسی آندروید رو یاد بگیرم (حالا با اکلیپس یا آندروید استدیو) یا برنامه نویسی جاوا برای موبایل (با هر IDE - مثلا Netbeans) / و بازار کار هرکدوم رو بدونم

ببخشید درست نخوندم عجله داشتم
    اما این سوال شما کاملا مشخصه که قطعا اندروید اینده بهتری داره شما مگه اپلیکیشنی جز اندروید و ios و کمی هم ویندوز فون میبینید !!
    جاوا موبایل تنها شاید استفاده های دولتی مثل اپ هایی که بانک ها میسازین داشته باشه در غیراینصورت کاربرد تجاری و برای شما نداره خصوصا از لحاظ مالی

نقل قول نوشته شده توسط esmaeilbf مشاهده تاپیک
    ببخشید درست نخوندم عجله داشتم
    اما این سوال شما کاملا مشخصه که قطعا اندروید اینده بهتری داره شما مگه اپلیکیشنی جز اندروید و ios و کمی هم ویندوز فون میبینید !!
    جاوا موبایل تنها شاید استفاده های دولتی مثل اپ هایی که بانک ها میسازین داشته باشه در غیراینصورت کاربرد تجاری و برای شما نداره خصوصا از لحاظ مالی
    مرسی از نظر شما / خواهشا بقیه هم نظر خودشون رو بگن تا من یه جمع بندی بکنم

سلام
    برنامه گوگل استودیو رو اجرا میکنم وقتی یه پروژه جدید میسازم این پیغام خطا رو میده
    من مبتدی هستم لطفا کمک کنید این مشکل رو رفع کنم
    ممنون منتظر پاسخ هستم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 25 مهر 1391, 01:26 صبح
  2. گفتگو: درخواست ایجاد بخش های "برنامه نویسی آندروید و آیفون" در بخش برنامه نویسی موبایل + انتقاد
    نوشته شده توسط CYCLOPS در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 14
    آخرین پست: یک شنبه 15 اسفند 1389, 14:14 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 24 بهمن 1389, 07:53 صبح
  4. J2ME -برنامه نویسی برای موبایل
    نوشته شده توسط phantasm در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 04 تیر 1389, 11:51 صبح
  5. برنامه نویسی برای موبایل
    نوشته شده توسط phantasm در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 5