نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: در خواست کمک جهت مرحله اخر طراحی سایت اشکال در Sql express

در خواست کمک جهت مرحله اخر طراحی سایت اشکال در Sql express

با سلام خدمت دوستان گلم
    دوستان من به یه مشکلی خوردم که یه هفته هست اسیرشم شب و روزم رو گرفته از تمامی دوستانی که میتونند راهنمایی کنن ممنون میشم
    مفصل قضیه این هست که بنده VS2010 رو نصب کردم بعد شروع به طراحی سایت واسسه دانشگاه کردم
    وسط کار که خواستم از منوی خود ویزوال استدیو ایتم دیتا بیس به برنامه اضافه کنم پیغام داد که باید یک ورژنی از sql express نصب بشه
    به مشقت فراوان اون رو پیدا و نصب کردم و شروع به ادامه کردم که با اضافه شدن دیتا بیس یک پوشه بنام App-Data به شاخه سایتم اضافه شد و دو فایل بنام های Data base.mdf , dData base_log.ldf به این پوشه اضافه شد در داخل خودویزوال استدیو جدول تعریف کردم و کردم و کردم تا رسیدم به اضافه کردن data set به سایتم جهت ارجاع و استفاده در صفحات که با این کار باز یک پوشه جدید بنام App_Code به پوشه اصلی سایتم اضافه شد که داخلش دو فایل بنام های Dataset.xsd و DataSet1.xssداخل ان بود و ادامه دادم تا بقسمت تعریف مدیریت رسیدم که بازبخاطر ایجاد یوزر پس برای مدیریت یک فایل دیتا بیس ببنام ASPNETDB.mdf , ASPNETDB._log.ldfداخل پوشه APp_Data که قبلا هم فایلهای Data base.mdf , dData base_log.ldf داخلش بود ایجاد شد منم بیخبر از همه جا که داره کار طراحی تمام میشه خوش بودم و شایان ذکر هست که این سایت در لوکال خودم بدن کوچکترین مشکلی کار میکنه اما من همه فایلهای داخل پوشه سایتم رو آپلود کردم هاست اما اجرا نشد ولی دیدم اجرا نشد و به هر دری زده ام اما نمیشه که نمیشه چون اولا من نمیتونم از دیتا بیس سایتم که فکر میکردم همون پوشه App_data هست بک آپ بگیرم تا آپلود کنم و از قرار معلوم بگفته متخصصین شرکت هاستینگ فقط و فقط مشکل سایتم همون دیتا بیسش هشت کانکشن استرینگ و غیره همه ست شده است و اینم میدونم که خیلی ها این مشکل رو دارن و همه ما خخیلی ها گیر یک نقطه فوت کوزه گری هستیم که بهمون یاد نمیدن خلاصه ذوستان خدا شمارو مثله من گرفتار نکنه بخدا تو این یه هفته ده روز کل گوگل رو زیرو رو کردم اما نتونستم چیزی بفهمم چون اولا مطلب خاصی که یه دلسوز بصورت جزوه و خود آموز گفته باشه نیست همه از سر وا کردن و ییه حرفی زدن و در خارجکی ها هم که من زبان انگلیسیم شرمنده زبان آذریم هست امیدوارم یه نفر پیدا بشه که دلش به حال امثال منه از همه جا مونده بگیره و هر چه زود کمکمون کنه
    دوستان لطفا به ایمیلم (B4existence@gmail.com) هم جواب بدین چون من بلد نیستم اسنجا چجوری سوالی که خودم پرسیدم رو دنبال کنم
    در اخر ازهمه اونایی که اینجا هستن و کمک میکنن و کمک میگیرن تشکر میکنم و دلیل توضیح زیاد من هم اینه که این مسیله واسه همیشه واسه همه حل بشه
    آخرین ویرایش به وسیله sara1993 : چهارشنبه 30 مرداد 1392 در 00:35 صبح دلیل: اصلاح اشتبااه تایپی

کاربر دائمی آواتار bitasoft.ir
    محل زندگی
    جنگلهای تاریک اصفهان

نقل قول: در خواست کمک جهت مرحله اخر طراحی سایت اشکال در Sql express

سلام
    در ابتدا مشکل روی هاست اینترنت اینه که توی هاست اس کیو ال اکسپرس رو نمیشه اجرا کرد. برای مسائل امنیتی اجازه این کار داده نمیشه. شما باید یه بک آپ از دیتابیس بگیرین و بفرستین برای ادمین هاستتون.
    بعد اونها یه یوزر و پسورد و یک آیپی میده. (ممکنه به جای آی پی یک آدرس اینترنتی باشه) شما باید اونها رو در فایل
    Web.Config
    درج کنین. نمونه کانکشن استرینگ رو در ذیل براتون میزارم:

کد HTML:
    <connectionStrings>
      <add 
        name="NorthwindConnectionString" 
        connectionString="Data Source=serverName;Initial 
        Catalog=Northwind;Persist Security Info=True;User 
        ID=userName;Password=password"
        providerName="System.Data.SqlClient"
      />
    </connectionStrings>

تاپیک های مشابه

1. سوال: کمک : نقل مکان به طراحی سایت
    نوشته شده توسط shocraneh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 15 مهر 1388, 23:06 عصر
  2. سوال: بهترین برنامه جهت طراحی سایت
    نوشته شده توسط sobhanshams در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 19 تیر 1388, 10:02 صبح
  3. در خواست کمک برای طراحی جداول
    نوشته شده توسط kavoshgar63 در بخش MySQL
    آخرین پست: سه شنبه 27 اسفند 1387, 15:26 عصر
  4. سوال: کمک در طراحی سایت
    نوشته شده توسط drwatson در بخش توسعه وب (Web Development)
    آخرین پست: شنبه 05 مرداد 1387, 11:04 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •