نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: آینده ی php در تعامل با پایگاه های داده؟

آینده ی php در تعامل با پایگاه های داده؟

با یاد خدا
    سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو در مورد پایگاه داده های آینده بدونم
    البته نمیشه گفت نظر چون اینجا نیاز به راهنمایی کسی دارم که در این زمینه مطالعه داشته
    خب php در ارتباط با پایگاه داده با mysql راحت تره و الان هم این دو با هم کار میکنن اما میخواستم آینده ی پایگاه داده ی دنیای متن باز رو بدونم تو این یکی دو سال اخیر حضور PostgreSQL در لینوکس پر رنگ شده اما به شخصه در وب اثری از اون ندیدم خواستم بدونم برای شروع نیمه حرفه ای در پایگاه داده آیا اونقدر mysql قابل احترام هست که بشه 5 سال آینده رو بهش تکیه کرد؟
    تکلیف رقابت PostgreSQL با mysql چی میشه؟

نقل قول: آینده ی php در تعامل با پایگاه های داده؟

سلام

من تازه می خوام PostgreSQL را نصب کنم. امام تا الان تمام صفحات مربوط به این PostgreSQLرا خوندم و با دیگر پایگاه های داده کار کردم و الانم می خوام با این یکیش کار کنم (تجربه کنم)

دوست عزیز تا 5 سال آینده یا 10 سال آینده مهم نیست که کدوم پیشرفت می کنه مهم اینه که پروژه شما در 5 یا 10 سال آینده چقدر پیشرفت می کنه ؟

در ضمن استفاده از پایگاه داده به نظر من نیازمند دانش و تجربه شما در پایگاه داده مربوطه است نه اینکه خود پایگاه داده از نظر دیگران خوب است یا نه ؟
    نتیجه : هر کدام از پایگاه داده که شما تجربه بیشتری داری ، با اون پروژه خودتون را استارت بزنید.
    موفق باشید.

تاپیک های مشابه

1. مقاله: درخواست مقاله پایگاه های داده ی PHP
    نوشته شده توسط maryshayegh در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 23 اردیبهشت 1390, 02:16 صبح
  2. مدیریت یکپارچه پایگاه‌های اینترنتی
    نوشته شده توسط nematia در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 17 آذر 1384, 18:33 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید