نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: اجرای برنامه

Question اجرای برنامه

با سلام من یه برنامه مشاور املاک با سیلور لایت نوشتم (از نوع business application)که روی یک صفحه asp اجرا میشه و یه سری مشکلاتی مثل کش شدن در مرورگر رو داره.حال سئوال من اینجاست که آیا بارگذاری یه چنین برنامه ای روی هاست مثل بارگذاری پروژه asp هستش؟وآیا این برنامه در هنگام لود در مرورگر کاربر نیاز به پلاگین نداره؟وآیا منطقی است که چنین سایتی رو من با سیلورلایت بنویسم ،من بیشتر به خاطر سرعت بالای سیلورلایت(به دلیل اینکه در قسمت کلاینت اجرا میشه)این کار رو کردم.

نقل قول: اجرای برنامه

کاربر نیاز به plugin داره که مثل Adobe Flash باید نصب باشه. اصولا فقط بار اول کمی طول میکشه بالا بیاد ولی بعدش مشکلی نیست و سرعتش بالا میره مگر اینکه نرم افزار را بروز کنید و کد تشخیص بروز رسانی رو بنویسید تا با تغییر در سرور دوباره دانلود بشه.

بارگذاری هیچ فرقی نداره. شما با تگ object در Html همه جا میتوانید یک Silverlight با پسوند xap رو قرار بدید و اجرا میشه.

در حالت کلی کاملا منطقیه. بخصوص اینکه ابزار سیلورلایت بسیار شکیلتر از جاوا اسکریپت در میاد ولی مشکل اینه که کاربر باید سیلورلایت نصب کنه که با حجم 7 یا 8 مگابایتی چندان هم بد نیست.

همه ی کدهای جاوااسکریپت هم در کلاینت اجرا میشوند. پس ربطی نداره اما موتور سیلورلایت بسیار قویه. مشکلش اینه که نوشتن برنامه های بزرگ با سیلورلایت سخته و خیلی دردسر داره.

تاپیک های مشابه

1. اجرای برنامه هنگام خاموش شدن
    نوشته شده توسط MBeigy در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 26 تیر 1389, 01:54 صبح
  2. ساخت باتون در حین اجرای برنامه
    نوشته شده توسط حسن در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 15 آذر 1383, 01:21 صبح
  3. مشکل در اجرای برنامه در سیستم مقصد
    نوشته شده توسط khafanovich در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 04 مرداد 1382, 09:05 صبح
  4. سئوال در مورد جستجو فایل و اجرای برنامه EXE از داخل برنامه
    نوشته شده توسط k_h در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 28 تیر 1382, 09:12 صبح
  5. اجرای برنامه هنگام خاموش شدن
    نوشته شده توسط MBeigy در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 27 تیر 1382, 21:37 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار