نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: اتصال دستگاه pos به کامپیوتر

اتصال دستگاه pos به کامپیوتر

سلام دوستان

میخواستم بدونم که امکانش وجود داره که دستگاه pos رو به کامپیوتر وصل کنیم وتو سی شارپ بتونیم باهاش پرینت بگیریم؟؟؟؟

نقل قول: اتصال دستگاه pos به کامپیوتر

سلام
    بله
    اون دستگاه ها هم با پورت usb کار میکنن و هم پورت com
    البته یه تعدادشون هم به صورت شبکه ای وصل میشن و کار باهاشون ساده است

باید api دستگاه رو برای استفاده داشته باشی

مرسی دوستان
    آیا امکان داره که ما به عنوان پرینتر ازش استفاده کنیم ؟
    آیا نرم افزار خاصی باید نصب کنیم؟

کاربر تازه وارد آواتار mam_65
    محل زندگی
    کرج 7تیر

هر دستگاه POS برای خودش یه SDK مخصوص داره که توسط شرکت سازندش تولید شده و فقط به مشتری های خودش میده حالا اگه بتونی SDK دستگاهی رو که داری پیدا کنی تازه کارت شروع میشه و باید از کد نویسیش شروع کنی که معمولا با زیانهای C یا ++C نوشته میشن و برای Program کردنشون معمولا نیاز به دوتا فایل امنیتی به نام های Private.key و public.key داری که Pub رو شرکت سازنده بهت میده در کل باید بهت بگم کار آسونی نیست ولی شدنی با #C نمیتونی Program کنیش کابلشونم معمولا COM که هر دستگاه ترتیبش با بقیه فرق میکنه چند تایشون هم کابل USB دارن .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شرکت منشور سیمین یک دستگاه با نام POS_BAN داره که از نرم افزار برنامه نویس میشه به تمام دستگاههای پوز تمام شرکت های PSP متصل شه

نقل قول نوشته شده توسط amubehnam مشاهده تاپیک
    مرسی دوستان
    آیا امکان داره که ما به عنوان پرینتر ازش استفاده کنیم ؟
    آیا نرم افزار خاصی باید نصب کنیم؟
    بله امکانش هستش شما از شرکت منشور سیمین درخواست POS-BANK کنید یه دستگاه کنترول میده به شما که به سه تا کارت خوان اتصال میده برنامه رو و 12 تا شرکت ارائه دهنده کارت خوان تو خودش داره فقط دو مسئله مهم موقع سفارش دستگاه پوز بگید برای کدام دستگاه پوز کابل میخواهید متاسفانه 12 تا شرکت ارائه دهنده کارت خوان کابل هاشون فرق میکنه به همین خاطر باید کابل مربوط به خود دستگاه سفارش بدید این به همین خاطر گفتم بابت کابل و خود دستگاه یک بار سفارش بدید تا برای شما بیاد که دو بار که بار دوم بابت کابل دستگاه پوز سفارش ندید که دو بار هزینه پست بخوره من از دستگاه پوز منشور سیمین استفاده کردم ارتباط با کارت خوان راحت با سورسش بر قرار میکنه مشکل سر کارت خوان که هر شرکت عشقی برادشته برای خودش پورت و کدنویسی کرده مسئولش آقای نوری آدم گلی هستم خیلی بابت دستگاه کارت خوان بهش زنگ میزنم قشنگ راهنمایی میکنه چون خودم برنامه هام ارتباط با PC-POS دادم و یه تنظیمات رو دستگاه پوز انجام بدید مبلغ سریع از سیستم میره به دستگاه پوز و رسید بر میگرده به برنامه که شما اون رسید ذخیره میکنید روی برنامه و گزارش هم داشته باشید روی گزارش هم ذخیره میکنید.

سلام وقتتون بخیر
    شما میدونین ورودی و خروجی کابل این دستگاههای پوز به کامپیوتر، چه نوعیه؟ وآیا میشه تهیه کرد؟
    من یه پوز ملت دارم که پشتش نوشته rs232 وشبیه lan هستش اما توی گوگل که سرچ میکنم “rs232” یه چیزی شبیه com نشون میده.
    فایل dll هم دانلود کردم واس اتصال دستگاه به کامپیوتر و توی پی دی اف راهنماش نوشته: نوع اتصال: rs232/usb
    و
    Tcp-ip
    به کدوم روش میتونم راحتتر متصل بشم به کامپیوتر و باید چه کابلی تهیه کنم واسش؟

نقل قول نوشته شده توسط cisco ++ مشاهده تاپیک
    سلام
    بله
    اون دستگاه ها هم با پورت usb کار میکنن و هم پورت com
    البته یه تعدادشون هم به صورت شبکه ای وصل میشن و کار باهاشون ساده است
    سلام وقتتون بخیر
    شما میدونین ورودی و خروجی کابل این دستگاههای پوز به کامپیوتر، چه نوعیه؟ وآیا میشه تهیه کرد؟
    من یه پوز ملت دارم که پشتش نوشته rs232 وشبیه lan هستش اما توی گوگل که سرچ میکنم “rs232” یه چیزی شبیه com نشون میده.
    فایل dll هم دانلود کردم واس اتصال دستگاه به کامپیوتر و توی پی دی اف راهنماش نوشته: نوع اتصال: rs232/usb
    و
    Tcp-ip
    به کدوم روش میتونم راحتتر متصل بشم به کامپیوتر و باید چه کابلی تهیه کنم واسش؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با شماره ٦٦٥٩٥٩٦١ شرکت منشورسیمین تماس بگیرید دستگاه و کابل ارتباط با تمام دستگاههای پوز بانکی رو داره

به نظرم ارتباط گرفتن با شرکت های psp خیلی وقت گیر و سخته از طرفی هر آپدیتی که رو sdk هاشون انجام بدند باید تو کد تغییر بدید و ممکنه توابع قدیمی با دستگاههای جدیدشون سازگار نباشه.
    خلاصه به نظرم به دردسرش نمی ارزه.
    من با دستگاه منشور سیمین کار کردم sdk همه psp ها رو پیاده کرده .
    کدنویسیش هم خیلی راحت بود در حد صدا کردن چند تا تابع تو برنامه .
    چیزی که خیلی خوشم اومد این بود که وقتی شرکت های psp آپدیت میدند دیگه نمیخواد کدم را تغییر بدم و قط اکتیو ایکس جدید منشور سیمین را با قبلی جایگزین میکنم.

تاپیک های مشابه

1. درخواست DLL يا درايور هاي اتصال دستگاه كارت خوان يا POS
    نوشته شده توسط hossein_sh2008 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 17 تیر 1398, 09:52 صبح
  2. اعلام اتصال دستگاه از نوع USB
    نوشته شده توسط mviran2007 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 13 آبان 1386, 16:40 عصر
  3. اتصال به اینترنت از کامپیوتر دیگر
    نوشته شده توسط hadi55 در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 5