نمایش نتایج 1 تا 33 از 33

نام تاپیک: دانلود دلفی XE5

کاربر دائمی آواتار hp1361
    محل زندگی
    تهران

دانلود دلفی XE5

با عرض سلام خدمت تمام دوستان

دلفی XE5 بالاخره منتشر شد!

لینک دانلود ISO

http://altd.embarcadero.com/download/radstudio/xe5/delphicbuilder_xe5_win.iso

راهنمای آنلاین

http://docwiki.embarcadero.com/RADStudio/XE5/en/Main_Page

موفق باشیم

کاربر دائمی آواتار zman123456
    محل زندگی
    بندرعباس

نقل قول: دانلود دلفی XE5

سلام
    سريال نصب رو هم ارائه ميديد.
    ممنون

کاربر دائمی آواتار hp1361
    محل زندگی
    تهران

سلام

عملیات Warez ممنوعه ست! با سرچ تو گوگل میشه پیدا کرد.

یافت می نشد، با پیغام خصوصی ایمیل تون رو بفرستید ارسال کنم.

موفق باشیم

Smile نقل قول: دانلود دلفی XE5

با سلام
    دوستان عزیز من دانلود و نصب کردم اما توی انتخاب نوع پروژه جدید خبری از ios و Android نیست چرا؟

با تشکر

یکی از دوستان لطفا راجع به خروجی گرفتن اندروید از دلفی توضیح بده

با تشکر

کاربر دائمی آواتار nice boy
    محل زندگی
    Delphi Land

نقل قول نوشته شده توسط MOJTABAATEFEH مشاهده تاپیک
    با سلام
    دوستان عزیز من دانلود و نصب کردم اما توی انتخاب نوع پروژه جدید خبری از ios و Android نیست چرا؟

با تشکر
    از منوی file گزینه new سپس FireMonkey Mobile Application رو انتخاب کن
    حالا در قسمت Project manager قسمت Target platforms می تونی Andriod یا IOS رو انتخاب کنی

یکی از دوستان لطفا راجع به خروجی گرفتن اندروید از دلفی توضیح بده
    کاری نداره. کافی گوشی موبایلت رو به سیستم وصل کنی خودش اون رو شناسایی می کنه و در بخش Devices اضافه میشه حالا انتخابش کن و برنامه رو Runکن
    برنامت روی موبایل نصب و اجرا میشه به همین سادگی
    اگر گوشی نداری باید از Emulator استفاده کنی که طریقه استفادش در ویدئوهای منتشر شده هست

کاربر دائمی آواتار gholami146
    محل زندگی
    مشهد مقدس

با سلام قابل توجه مدیران ارشد سایت لطقا بخش دلفی اندروید رو راه اندازی کنید
    با تشکر

Smile نقل قول: دانلود دلفی XE5

نقل قول نوشته شده توسط nice boy مشاهده تاپیک
    حالا در قسمت Project manager قسمت Target platforms می تونی Andriod یا IOS رو انتخاب کنی

کاری نداره. کافی گوشی موبایلت رو به سیستم وصل کنی خودش اون رو شناسایی می کنه و در بخش Devices اضافه میشه حالا انتخابش کن و برنامه رو Runکن
    اگر گوشی نداری باید از Emulator استفاده کنی که طریقه استفادش در ویدئوهای منتشر شده هست

دوست عزیز ممنون بابت جوابتون ولی همچین گزینه ای وجود نداشت
    عکس رو ضمیمه کردم
    http://upload7.ir/images/72739347639383223474.jpg

با تشکر

فرق RAD با خود دلفی چیه هر دو که یک شکل و منو دارند!!!!!!؟

با تشکر

نوشته شده توسط nice boy

سلام و خسته نباشید
    من هم نسخه Xe5 رو گرفتم و نصب کردم و فعالش هم کردم
    اما خبری از Android توش نیست!!
    jdk رو هم گرفتم نصب کردم
    اما نتونستم بصورت دستی android sdk و ndk رو نصب کنم
    اگه میشه من رو راهنمایی کنید که چطوری می تونم Android dev tool رو داشته باشم

کسی تابحال برای اندروید با XE5 برنامه ننوشته؟

اما نتونستم بصورت دستی android sdk و ndk رو نصب کنم
    اگه میشه من رو راهنمایی کنید که چطوری می تونم Android dev tool رو داشته باشم
    بالاخره تونستم android sdk و ndk رو نصب کنم
    اما بازهم تو منوی Tools->Options->SDK Manager گزینه Android رو بهم نمی ده تا نصب کنم
    باید چی کار کرد؟

نقل قول نوشته شده توسط saeed6162 مشاهده تاپیک
    بالاخره تونستم android sdk و ndk رو نصب کنم
    اما بازهم تو منوی Tools->Options->SDK Manager گزینه Android رو بهم نمی ده تا نصب کنم
    باید چی کار کرد؟
    با سلام
    دوست عزیز اینها رو از چه آدرسی دانلود کردی؟

با تشکر

با سلام
    دوست عزیز اینها رو از چه آدرسی دانلود کردی؟

با تشکر
    دانلود نکردم، یعنی دوباره دانلود نکردم ، داخل همون Image دلفی XE5 تو فولدر Install فایل های فشردش وجود داره ، به نام های android_sdk_x86.7zip و android_ndk_x86.7zip پسوندهاشون رو به زیپ تغییر بدید و بعد اکسترکتش کنید، بعد طبق دستورالعمل هایی که تو Help داده شده نصبشون کنید، البته فکر می کنم ndk رو بصورت کامل نصب نکردم و همین باعث شده که Android رو detect نمیکنه. واقعا دیگه عقلم به جایی قد نمیده نمی دونم چیکار کنم، اگه کسی کار کرده لطفا منو راهنمایی کنه.

کاربر دائمی آواتار nice boy
    محل زندگی
    Delphi Land

کسی تابحال برای اندروید با XE5 برنامه ننوشته؟
    اگه ننوشتم پس این همه توضیح رو از کجا آوردم دادم
    دوست عزیز ممنون بابت جوابتون ولی همچین گزینه ای وجود نداشت
    عکس رو ضمیمه کردم
    http://upload7.ir/images/72739347639383223474.jpg

با تشکر
    من نمی دونم شما چه نسخه ای رو نصب کردی ولی من از لینک زیر گرفتم
    http://altd.embarcadero.com/download...er_xe5_win.iso

فکر می کنم در نسخه Perofesional قابلیت برنامه نویسی موبایل نباشه و باید Addon جداگانه نصب کنی

عکس های زیر هم کاملا واضح هست
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

یک سوال...
    وقتی نرم افزار آندرویدی با این نسخه مینویسی حجم بسیار بالاست و سرعت بسیار کند. مشکل کجاست؟؟؟

من نمی دونم شما چه نسخه ای رو نصب کردی ولی من از لینک زیر گرفتم
    http://altd.embarcadero.com/download...er_xe5_win.iso

فکر می کنم در نسخه Perofesional قابلیت برنامه نویسی موبایل نباشه و باید Addon جداگانه نصب کنی

عکس های زیر هم کاملا واضح هست
    باور کنید من هم دقیقا همین فایل رو دانلود و نصب کردم ، اما من هم برنامه نویسی اندروید رو ندارم، به Help مراجعه کردم مراحلی که گفته شده بود رو دست و پا شکسته انجام دادم اما باز هم نتیجه ای نگرفتم، لظفا اگه نکته ی خاصی برای نصب نیاز هست به ما هم بگید، شاید پیش نیازی برای نصبش روی سیستم بخواد که ما اونو رعایت نکرده باشیم!

کاربر دائمی آواتار firststep
    محل زندگی
    ایران-خواستم از جنبه تفاهم باهم بگم

من هم این نسخه و این فایل رو نصب کردم اول روی یک سیستمی اصلاً توی نیو فایر مانکی مبایل نیومد
    اما زمانی که رو سیستم خودم نصب کردمش این مشکل برطرف شد البته من قبل از این SDK MANGER , ANDROID نصب بود ؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    البته حالا من خودم یک مشکلی با هاش دارم زمانی که ANDROID TOOLS اجرا کنم این ارور رو می ده....
    کسی تا به حال به این ارور برخورد نکرده؟
    البته همان طور که گفتم من قبلاٌ روی سیستم SDK MANGER نصب بوده و به ANDROID STUDIO متصل کرده بودم?

سایتها رو هم گشتم چیزه خاصی نبود....
    متشکرم اگر راهنمایی بفرمایید...........................
    آخرین ویرایش به وسیله firststep : جمعه 12 مهر 1392 در 12:18 عصر

کاربر دائمی آواتار firststep
    محل زندگی
    ایران-خواستم از جنبه تفاهم باهم بگم

ERR.jpg
    در پاسخ قیلی تصویر زمیمه نشده بود

سلام
    خواهشاً هر کدوم از دوستان که نحوه کرک کردن این برنامه رو می دونه، بهم توضیح بده.
    هر کاری کردم نشد!!
    ممنون

کاربر جدید
    محل زندگی
    اربیل عراق

سلام دوستانی که تو نصب مشکل اینو دارن که قسمت Android نصب نمیشه و یا سورس مربوط به کتابخانه ها نیست و ... همگی مربوط به سریال نصب یک سریال مربوط به نسخه مورد نظرتون باید پیدا کنید
    موفق باشید

سئوال : همه دوستانی که موفق به نصب کامل شدن (یعنی آندروید رو هم نصب کردن) بگن که ویندوزشون چیه؟ حدس می زنم رو ویندوزهای 32 بیتی فقط نصب میشه و کسایی که مثل من ویندوز 64 بیتی دارن نصب نمیشه.
    درسته؟
    کسی هست رو ویندوز 64 بیتی آندروید رو هم داشته باشه؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    اربیل عراق

این مورد هیچ ربطی به ویندوز نداره گفتم فقط مربوط به سریال میشه ویندوز من 64 بیتی و مشکلی ندارم .

چرا حجم فایل های ساخته شده اینقدر بالاست و اجرا بسیار کند؟

سلام ببخشید من تو نصب مشکل دارم. بعد انجام همه کارها درست سر نصب میزنه :not enough space to install the product

در حالی که توی همه درایو ها کلی جا دارم.

win 7 64
    یا علی(ع)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran e sarfaraz

http://delphixe5.blogfa.com/
    از سریال و کرک اینجا استفاده کنید

با سلام خدمت دوستان. من نسخه ارائه شده رو دانلود کردم. پس از unzip با winrar و اجرای برنامه install_RADStudio صفحه اول نصب ظاهر میشه ولی وقتی اولین دکمه برای نصب رو میزنم پیغام زیر میاد : the program or feature "\??\D:\XE5\Install\Setup.exe" can not start or run due to incompatibility with 64-bit versions of Windows. Please contact the software vendor to ask if a 64-bit windows compatible version is available. سیستم عامل من win 7 64 bit ultimate SP1 هست و دات نت 4.0 رو نیز نصب کردم. لطفا راهنمایی کنید. پوستم کنده شد تا 4.64 گیگ رو دانلود کردم... حالا این خطا رو میده !!!

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران - تجريش

با عرض سلام خدمت دوستان
    باید بگم که دلفی XE5 روی هر دو ویندوز 32 و 64 قابلیت نصب شدن رو داره. مشکل دوستانی که بعد از نصب گزینه New FireMonkey Mobile رو ندارند این است که این قابلیت در نسخه Architect و Ultimate است. اگر یکی از این دو نسخه را نصب کردند و منوی برنامه نویسی موبایل ظاهر نشد، مشکل از شماره سریالی است که برنامه رو باهاش نصب کردید. شما باید شماره سریال دیگری رو استفاده کنید و مطمئن شوید که حتما قابلیت برنامه نویسی موبایل و نصب سورس کد رو داشته باشه. من از این شماره سریال ها دارم و خودم هم با یکی از همون ها دلفی XE5 رو نصب کرده و استفاده می کنم. انشاالله در اولین فرصت فهرست شماره سریال های معتبر رو در همین موضوع ارسال خواهم کرد.
    در مورد سایز برنامه و کندی باید بگم که اگر به سایت امبارکادرو هم مراجعه کنید، مشکلاتی از قبیل کندی روی بعضی از دستگاه ها مخصوصا خانواده 10 اینچی ها و اندروید 4.3 گزارش شده که منجر به تولید Update برای نسخه RTM شده اند. شما باید آخرین بروزرسانی ها را که Update2 و hotfix4 است نصب کنید.
    در مورد سایز برنامه نیز باید بگم که برای کم شدن حجم فایل نهایی باید برنامه را با مد Release کامپایل کنید که سایز فایل را به مراتب کاهش خواهد داد. ولی در کل به علت ماهیت FireMonkey و نسخه فعلی اون، مشکل بیشتر بودن اندازه فایل خروجی در مقایسه با apk هایی که با IDE های جاوایی تولید می شود، وجود دارد.

چرا حجم فایل های ساخته شده اینقدر بالاست و اجرا بسیار کند؟
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    این سوال برای من هم پیش اومده ولی دلیلی که embarcadero برای اون اورده بنظرم منطقی هستش.

1 : هیچ وقت به شما به اندازه حجم برنامه تون پول نمی دن همنطور که به روز نامه نگار به اندازه خطوطی که نوشته پول نمی دن

2 : یکی از مهم ترین دلایل حجم بالای برنامه توسط XE5 برای اندروید ، چند پلت فرمه بودن اون هستش. جایی که شما با اضافه کردن یک پلت فرم جدید و یک کامپایل مجدد ، برنامه ای که نوشتید رو برای IOS آماده کرده و می تونید استفاده کنید.

3 : استفاده از OpenGL برای افزایش سرعت برنامه

4 : فراموش نکنید که شما یک دلفی کار هستید و با همان قابلیت توانایی تولید برنامه برای اندروید و IOS را دارید.

5 : واقعیت این است که مشتری از شما قابلت جدید برای برنامه خود را می خواهد نه اینکه حجم برنامه چقدر شده است.

6 : با یک حساب سر انگشتی
    زمان شروع به برنامه نویسی جاوا + زمان شروع یادگیری ObjectiveC - پولی که از مدت انتظار مشتری برای برنامه به حساب شما واریز نشده است - پولی که شما برای آموزش هزینه می کنید = شکست

در کل چند مگا بایت اضافه شدن به حجم برنامه با توجه به تفاسیری که گفته شد و قابلیت هایی که در اضای آن به دست می آوریم به نظر من هیچ است.

موفق باشید

سلام من کاربری هستم که از پاسکال شروع کرده و به دلفی xe5 رسیده ام تا اینجای کار فقط دو ویرایش از دلفی به طور کامل و بدون هیچ عیب و نقصی کار میکرده که یکی ویرایش هفت و دیگری ویرایش 2010 میباشد و متأسفانه در ویرایشها بعد از 2010 با مشکلاتی برخورد کرده ام که قابل برنامه نویسی بدون مشکل نبوده است. حال به امید تهیه و اجرای برنامه برای اندروید دلفی xe5 را نصب کرده ام و مشکلاتی که برخورد کرده ام عبارتند از :
    1- emulator برنامه eclipse در چهار دقیقه آماده میشود در حالی که emulator در دلفی 2014 یا همان xe5 بیشتر از ده دقیقه زمان میبرد.
    2- اجرای برنامه در emulator اکلیپس در کمتر از 30 ثانیه انجام میشود در حالی که در دلفی 2014 چندین دقیقه طول میکشد
    3- تازه بعد از چندین دقیقه پیغام خطا داده و برنامه اصلا اجرا نمیشود و این درحالی است که کلیه تنظیمات به درستی انجام شده است.
    هر کدام از دوستان در این رابطه چیزی میدانند لطفا راهنمایی کنند.
    با تشکر

سلام من کاربری هستم که از پاسکال شروع کرده و به دلفی xe5 رسیده ام تا اینجای کار فقط دو ویرایش از دلفی به طور کامل و بدون هیچ عیب و نقصی کار میکرده که یکی ویرایش هفت و دیگری ویرایش 2010 میباشد و متأسفانه در ویرایشها بعد از 2010 با مشکلاتی برخورد کرده ام که قابل برنامه نویسی بدون مشکل نبوده است. حال به امید تهیه و اجرای برنامه برای اندروید دلفی xe5 را نصب کرده ام و مشکلاتی که برخورد کرده ام عبارتند از :
    1- emulator برنامه eclipse در چهار دقیقه آماده میشود در حالی که emulator در دلفی 2014 یا همان xe5 بیشتر از ده دقیقه زمان میبرد.
    2- اجرای برنامه در emulator اکلیپس در کمتر از 30 ثانیه انجام میشود در حالی که در دلفی 2014 چندین دقیقه طول میکشد
    3- تازه بعد از چندین دقیقه پیغام خطا داده و برنامه اصلا اجرا نمیشود و این درحالی است که کلیه تنظیمات به درستی انجام شده است.
    با تشکر

با سلام

با تشکر
    اگه یک device مثلأ يک گوشی به سیستم نصب کنی میاد

کاربر تازه وارد آواتار 101101000
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط yaskowsar مشاهده تاپیک
    با تشکر
    با سلام دوست عزیز
    من اکلیپس زیاد کار نکردم اما باید توجه داشت که اون جاواست و این پاسکال و کمتر شدن سرعت در دلفی به نظر منظقی میاد
    اما با نصب XE5 Update2 هم در سرعت کاهش محسوسی دیده میشه هم اینکه شبیه ساز اجرای لوکال برنامه سریعتر کار میکنه اما کار میکنه و خطا نمیده هرچند در XE5 خطا در اجرا زیاد بود
    البته من مشکل عمده ی کد نویسی با دلفی برای آندروید عوم وجود BIDI Mode برای تایپ فارسیه که اگه دوستان راهکاری دارن ارائه کنن

تاپیک های مشابه

1. سوال: دانلود دلفی 2010
    نوشته شده توسط taraneh_afshar10 در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 31 خرداد 1389, 21:20 عصر
  2. لینک دانلود دلفی!!
    نوشته شده توسط morrning در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 24 شهریور 1388, 01:38 صبح
  3. دانلود دلفی 6
    نوشته شده توسط terrorhell در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 03 دی 1386, 02:48 صبح
  4. دانلود دلفی 2007
    نوشته شده توسط qazwsx در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال