نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: چه نرم افزارهایی برای گزارشگیری وجود دارد؟

چه نرم افزارهایی برای گزارشگیری وجود دارد؟

چه نرم افزارهایی برای گزارشگیری بجز کریستال موجود می باشد که vb.net انها را پشتیبانی می کند؟

سلام
    یکی از ساده ترین و شاید بشه گفت بهترینش ActiveReport است که اگه ک.ر.ک. واسه دات نت 2005ش رو پیدا کردی ما را هم خبر کن. دوستان دیگه هم به همین ترتیب...

کاربر دائمی آواتار meh_secure
    محل زندگی
    California
    کریستال ریپورت قوی ترینه. تقریبا هم کار باهاش ساده است. منابعش هم بیشتره. ک.ر.ک هم نمی خواد.

کاربر دائمی آواتار programmermp
    محل زندگی
    Green Territory of North

Talking Active Report For .NET Professional v2.1

با سلام

همانطور که دوست ما گفتند کریستال ریپورت هم منابع بیشتری داره و هم بهتره من هم از آن برای گزارشگیری استفاده می کنم اما یک سریال برای اکتیو ریپورت پیدا کردم
    تست کنید ببینید عمل می کنه یا نه من که خودم اکتیو ریپورت ندارم تا تست کنم

Serial Number For (Active Report For .net Professional v 2.1 ) : DD-APN-10-C001733

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار behzad_gh
    محل زندگی
    تهران
    با سلام . من از کنترل Microsoft Report Viewer استفاده می‌کنم که همراه با Visual Studio نصب می‌شود و استفاده از آن رایگان است و محیط طراحی گزارش کاملی داره که ابزارهای مختلفی مانند لیست ، جدول ، ماتریکس ، نمودار و ... دارد . در محیط طراحی علاوه بر ایجاد پارامترها ، دیتاسورسهای مختلف شما توانایی ایجاد فانکشن‌هایی به زبان وی بی رو نیز دارید . که در مجموع ابزار کاملی است . البته من چون با Crystal Report کار نکرده ام نمی‌دونم که توانایی اون در چه سطحی است .

از راهنمایی تون ممنون.

از راهنمایی تون ممنون.

نقل قول نوشته شده توسط behzad_gh
    با سلام . من از کنترل Microsoft Report Viewer استفاده می‌کنم که همراه با Visual Studio نصب می‌شود و استفاده از آن رایگان است و محیط طراحی گزارش کاملی داره که ابزارهای مختلفی مانند لیست ، جدول ، ماتریکس ، نمودار و ... دارد . در محیط طراحی علاوه بر ایجاد پارامترها ، دیتاسورسهای مختلف شما توانایی ایجاد فانکشن‌هایی به زبان وی بی رو نیز دارید . که در مجموع ابزار کاملی است . البته من چون با Crystal Report کار نکرده ام نمی‌دونم که توانایی اون در چه سطحی است .
    سلام
    این Microsoft Report Viewer واقعا کنترله؟ کجاست؟ اگه منظورتون PrintPreviewControl است محیط طراحیش کجاست؟

کاربر دائمی آواتار behzad_gh
    محل زندگی
    تهران
    سلام . این ابزار در ویژوال استدیو 2005 گنجانده شده . ابزار ReportViewer در پانل ابزارها در قسمت Data قرار دارد .
    برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید .
    http://www.gotreportviewer.com/

سلام
    ممنون. وب معرفی شده را باز کردم. یه نگاه به نمونه هاش انداختم که ظاهرا خیلی کامل بود. بازم میخوام روش کار کنم. ActiveReport رو هم گرفتم تا رو اون هم کار کنم. بالاخره باید یکیش را انتخاب کنم.

در مورد نظر دوستانی هم که Crystal را توصیه کرده بودند باید عرض کنم که البته من با Crystal کم کار کرده ام و نمیتونم دقیق نظر بدم ولی آنچه ازش دیدم و باعث شد هیچ وقت سراغش نرم این بود که در گزارش های Static بسیار قوی بود ولی در گزارش های Dynamic واقعا ضعفهای بزرگی داشت که دیدم بهتره از ActiveReports استفاده کنم.

در گزارش های Static بسیار قوی بود ولی در گزارش های Dynamic واقعا ضعفهای بزرگی داشت که دیدم بهتره از ActiveReports استفاده کنم.
    جمله ی غلط:
    چون من نمی تونم با چیزی کار کنم، پس اون چیز، ضعیفه!

جمله ی صحیح:
    چیز بسیار قدرتمندیه اما من نمی تونم باهاش کار کنم!

محل زندگی
    California
    نقل قول نوشته شده توسط niloufar
    در مورد نظر دوستانی هم که Crystal را توصیه کرده بودند باید عرض کنم که البته من با Crystal کم کار کرده ام و نمیتونم دقیق نظر بدم ولی آنچه ازش دیدم و باعث شد هیچ وقت سراغش نرم این بود که در گزارش های Static بسیار قوی بود ولی در گزارش های Dynamic واقعا ضعفهای بزرگی داشت که دیدم بهتره از ActiveReports استفاده کنم.
    باهمین کریستال ضعیف(به قول شما) می توان برنامه ای نوشت که کاربر خودش بتونه جای فیلدها و ... رو عوض کنه و این چیزیه که من عینا با اون کار کردم. در مورد فرمول های کریستال هم بگم که کارهای غیرممکن در گزارش گیری رو ممکن میکنه.

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad
    جمله ی غلط:
    چون من نمی تونم با چیزی کار کنم، پس اون چیز، ضعیفه!

جمله ی صحیح:
    چیز بسیار قدرتمندیه اما من نمی تونم باهاش کار کنم!
    سلام
    :- ) :- ) :- )
    شاید! اینم نظری! حالا ما با این ActiveReports بیشتر حال کردیم دیگه :- ) بی خیال :- ) ایشاالله با فرمایش شما و دوست دیگمون، ما هم میریم یه ذره اطلاعاتمونو بیشتر میکنیم که بهش علاقه مند بشیم :- ) شایدم یه روز ما هم مثل آقای راد باکلاس شدیم و حال همه رو گرفتیم :- )
    :- ) :- ) :- )

کاربر دائمی آواتار programmermp
    محل زندگی
    Green Territory of North

Talking

نقل قول نوشته شده توسط meh_secure
    باهمین کریستال ضعیف(به قول شما) می توان برنامه ای نوشت که کاربر خودش بتونه جای فیلدها و ... رو عوض کنه و این چیزیه که من عینا با اون کار کردم. در مورد فرمول های کریستال هم بگم که کارهای غیرممکن در گزارش گیری رو ممکن میکنه.

با سلام

اگه امکانش هست در مورد فرمول های کریستال ریپورت که می تونه جای فیلدها را عوض کنه
    توضیح بدهید

با تشکر

محل زندگی
    California
    منظورتون موقعیت مکانی فیلدهاست یا .... ؟من متوجه نشدم.

اگه کریستال ریپورت قدرتمنده چطوری می توان از اشکال گرافیکی مثل نیم دایره در ان

اگه کریستال ریپورت قدرتمنده چطوری می توان از اشکال گرافیکی مثل نیم دایره در ان استفاده
    کرد ؟

محل زندگی
    California
    شما می توانید اشکال را بصورت عکس به گزارش بفرستید.

تاپیک های مشابه

1. تقاضایی راهنمایی و کمک در کار با Dreamweaver
    نوشته شده توسط احمد کاوه در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 29 مهر 1389, 12:41 عصر
  2. آقا چه چیزایی با javascript قابل حل هست چه چیزایی با .net
    نوشته شده توسط odiseh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 13
    آخرین پست: جمعه 02 فروردین 1387, 04:44 صبح
  3. دوستانی که با interbase آشنایی دارند لطفا راهنمایی کنند
    نوشته شده توسط mehdi_moosavi در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 01 بهمن 1384, 14:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید