نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اتصال به اینترنت از طریق دیش

اتصال به اینترنت از طریق دیش

با سلام به دوستان و اساتید عزیز
    منظورم اصلا را انداختن ISP یا همچین چیزی نیست . کاری به مجوز هم ندارم
    سوالم اینه

من اگه بخوام از طریق دیش به اینترنت متصل بشم ( هم send و هم receive ) و مصرفم هم فقط خانگی باشه یعنی فقط یک کاربر ..
    1- چه تجهیزاتی لازم دارم ؟!
    2- هزینه این تجهیزات چقدر میشه؟

با تشکر

نیاز به یک sattelite modem که send/recieve باشه داری که البته توان transiver بسته به اینکه از چه Provider استفاده میکنی و به تعداد پهنای باند برای ارسال نیاز داری (برای کارهای خانگی 32 تا 64 کفایت میکنه) و وضعیت سیگنال اون provider به چه صورت است بستگی دارد . نکته ای که در مورد تجهیزات باید توجه داشته باشید تجهیزات ku - Bound با تجهیزات C-Bound متفاوت است و هزینه های اون هم کلا فرق داره .

در مورد هزینه دقیق بایستی باید با ارائه دهندگان این سرویس صحبت کنید

موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله Identifier : سه شنبه 15 فروردین 1385 در 08:02 صبح

Question نقل قول: اتصال به اینترنت از طریق دیش

سلام
    من خيلي علاقمند هستم كه اين مطلب را ياد بگيرم ولي اين مطلبي كه شما گفتي مطمئنا شركت هاي isp به كاربران خانگي اين امكان رو فراهم نمي كنند و من خودم جايي رو نمي شناسم كه بتونم اين "اتصال به اينترنت از طريق ديش " رو بگيرم ، ميشه اين كار خيلي جالب را به صورت آموزش در سايت بذاريد؟
    خيلي ممنون

کاربر دائمی آواتار online_mansoor2007
    محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

نقل قول: اتصال به اینترنت از طریق دیش

نقل قول نوشته شده توسط roya24 مشاهده تاپیک
    سلام
    من خيلي علاقمند هستم كه اين مطلب را ياد بگيرم ولي اين مطلبي كه شما گفتي مطمئنا شركت هاي isp به كاربران خانگي اين امكان رو فراهم نمي كنند و من خودم جايي رو نمي شناسم كه بتونم اين "اتصال به اينترنت از طريق ديش " رو بگيرم ، ميشه اين كار خيلي جالب را به صورت آموزش در سايت بذاريد؟
    خيلي ممنون
    سلام

آموزش خاصی نداره . بلکه کانفیگ تجهیزات مهم هست که اونم بر حسب برند با هم متفاوته

نقل قول: اتصال به اینترنت از طریق دیش

بهش می گن اینترنت آنلاین
    دو نوع هست یکی ارسال از طریق تلفن و دریافت از ماهواره و یکی ارسال از طریق ماهواره و دریافت از ماهواره
    اگه روش دوم یعنی ارسال و دریافت از طریق ماهواره داشته باشی و بگیرنت به جرم جاسوسی برای کشورای خارجی میندازنت جایی که اینترنت با سرعت 200 مگابیت داشته باشه
    و اگر روش اول رو خواستی باید یه اینترنت ای دی اس ال برای ارسال اطلاعات داشته باشی
    باید یه کارت ریسیور داشته باشی ( حدود 70 هزار تومن)
    بعد باید اکانت بخری که ماهانه هست و خیلی گرون
    بعد از اینکه همه ی اینا رو فراهم کردی می تونی بشینی از اینترنت سرعت بالا استفاده کنی
    اگه بچه مایه داری برو دنبالش وگرنه فکرشم نکن

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •