نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: ارسال فایل به سرور ( جهت ارسال فایل ضمیمه در برنامه بدون استفاده از DB)

کاربر تازه وارد

ارسال فایل به سرور ( جهت ارسال فایل ضمیمه در برنامه بدون استفاده از DB)

با سلام
    چه روشی برای ساخت یک دایرکتوزی در سرور جهت ارسال فایل به آن ( از طریق برنامه ) وجود دارد و نکته اصلی آن اینکه این دایرکتوری نباید قابل Browse شدن باشد فقط Read & Write از داخل برنامه ( البته با مجوز ) ولی Browse نگردد.
    با تشکر

با سلام
    چه روشی برای ساخت یک دایرکتوزی در سرور جهت ارسال فایل به آن ( از طریق برنامه ) وجود دارد و نکته اصلی آن اینکه این دایرکتوری نباید قابل Browse شدن باشد فقط Read & Write از داخل برنامه ( البته با مجوز ) ولی Browse نگردد.
    با تشکر
    میتونید از FTP استفاده کنید .

موفق باشید

کاربر تازه وارد
    نقل قول نوشته شده توسط zolghadri
    میتونید از FTP استفاده کنید .

موفق باشید
    ممنون zolghadri عزیز از راهنماییتون
    من یک Ftp در IIS ساختم و ظاهرا تمام مجوز ها رو نیز به یوزر دادم البته در اینجا جهت تست امکان Broswe رو هم دادم هر چند که نهایتا اونو بر خواهم داشت ولی متاسفانه امکان مشاهده وجود ندارد و در هنگام Browse خطای زیر ظاهر می گردد.
    در ضمن با فرض اینکه این مشکل حل شد با چه دستوری می توان فایل Upload کرد؟
    با تشکر فراوان.
    [/IMG]
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

خطای فوق میتونه چند دلیل داشته باشه :
    1- سرویس IIS استارت نشده باشد
    2- permission در IIS به درستی تنظیم نشده باشد
    3- Permission پوشه مورد نظر به درستی تنظیم نشده باشد
    4- ... ؟

Try to find it

موفق باشید

کاربر تازه وارد
    با سلام
    من در ویندوز خودم (XP) و بصورت Local از طریق IIS یک FTP سایت ایجاد کردم که جهت توضیح مشکلی که دارم طی فایل های ضمیمه موارد را توضیح می دهم.
    همانطور که در شکل 1 مشاهده می شود (1.jpg) نام FTP همان Default FTP Site می باشد و من یک Virtual Directory نیز با نام ali ایجاد کرده ام. که تنظیمات و Permision در ادامه شکل ها آمده است در حال حاضر با وارد کردن آدرس های زیر :
    همان خطایی که در ردیف های بالاتر ضمیمه کرده ام رخ می دهد.
    و همانطور که در شکل نیز آمده با Browse کردن FTP Site پنجره Log on همانند شکل 2 ظاهر می گردد که با هیچ UserName & Password ای وارد نمی شود همچنین همان مورد در خصوص Browse کردن Virtual Directory همانطور که در شکل 3 آمده اتفاق می افتد.
    در شکل های 4و5 من دو Tab از تنظیمات پنجره Default FTP Site Properties را قرار داده ام
    لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه می توان FTP سایت و یا Virtual Directory را بصورت فوق Browse کرد که تازه بعدا بروم سراغ کار اصلیم یعنی دستورات مقتضی جهت Upload/Download کردن فایل در فضای ایجاد شده مذکور .
    با تشکر فراوان
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.JPG‏ (54.2 کیلوبایت, 16 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 2.JPG‏ (31.3 کیلوبایت, 14 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 3.JPG‏ (52.7 کیلوبایت, 13 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 4.JPG‏ (34.0 کیلوبایت, 14 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 5.JPG‏ (38.5 کیلوبایت, 16 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله ali_nob : پنج شنبه 17 فروردین 1385 در 21:14 عصر

باید با administrator بتونید login کنید اما باز اگر امکان فراهم نشد مراحل زیر را انجام دهید :

1- پوشه جدیدی را در مسیری متفاون با ftproot ایجاد کنید و سطح دسترسی کاربر مورد نظر را به پوشه بدهید
    2-آن را به Home directory نسبت دهید
    3-در IIS گرینه allow anonymous Connection را غیر فعال کنید
    4- ftp را brows کنید شما باید امکان login کردن با user که دسترسی آن را به پوشه مورد نظر داده اید داشته باشید.

موفق باشید .

کاربر تازه وارد
    سلام و ممنون

با administrator موفق شدم FTP رو Browse کنم و همچنین آدرس ftp://localhost .
    دستت درد نکنه حالا باید بروم دنبال دستوری که بتوان از طریق زبان برنامه نویسی VB.NET در فضای فوق فایل کپی کرده و نیز از آنجا فایل کپی کرد Upload/Download.
    در این خصوص شما روشی میدانید ؟
    فقط من روشی کار رو در بند 1 توضیح شما رو نفهمیدم.
    "1- پوشه جدیدی را در مسیری متفاوت با ftproot ایجاد کنید و سطح دسترسی کاربر مورد نظر را به پوشه بدهید "

از خارج IIS پوشه جدید رو ایجاد کنم ؟
    و نیز چطوری سطح دسترسی کاربر مورد نظر را به پوشه بدهم ؟

بسیار از راهنمایی شما متشکرم.

در این خصوص شما روشی میدانید ؟
    چون این مورد مربوط به بخش برنامه نویسی است در انجمن های مربوطه سؤالتان را مطرح کنید. اما شما باید با استفاده از Socket Programming این کار را انجام دهید . البته در Delphi کامپوننت هایی برای کار با ftp وجود دارد .

از خارج IIS پوشه جدید رو ایجاد کنم ؟
    بله

و نیز چطوری سطح دسترسی کاربر مورد نظر را به پوشه بدهم ؟
    روی پوشه کلیک راست کنید properties را انتخاب کنید و در قسمت security میتونید سطح دسترسی ها را مشخص کنید .

موفق باشید

کاربر تازه وارد
    با سلام
    من روش شما برای تعریف سایر کاربران را انشا ا... فردا بر روی سرور تست می کنم و در مورد کد برنامه VB.NET برای upload/Download در FTP نیز یک برنامه تحت VB.NET و نیز ASP.NET پیدا کردم.
    مجددا از شما بخاطر راهنماییتون ممنونم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •