نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: یه مشکل اساسی در رابطه با فونت ها در صورتی که فونت برنامه ی نوشته شده ی ما فارسی باشد.

Question یه مشکل اساسی در رابطه با فونت ها در صورتی که فونت برنامه ی نوشته شده ی ما فارسی باشد.

آقا من درگیر این فونت ها شدم ناجووورررر!!!
    یه ویرچوال پی سی نصب کردم توش ویندوز نصب کردم
    و برنامم رو توی اون اجرا کردم، فونت ها رو با برنامه نویسی (RES) توی پوشه ی فونت ها کپی کردم نشد
    فونت ها رو دستی کپی ریپلیس کردم نشد، تنظیمات فونت رو بررسی کردم درست کردم نشد، سیستم رو چند بار ریست کردم نشد. در حین اجرا فونت اشیا رو از طریق کد نویسی مقدار دهی کردم نشد! انواع اقسام روش های کپی کردن فونت رو توی پوشه فونت امتحان کردم نشد! یعنی فونت ها کپی میشن توی پوشه ی فونت، اما توسط برنامه خونده نمیشن!!! اصلا کلا توی یه سیستم دیگه همه ی حالات رو امتحان کردم و فونت ها رو هم دستی توی پوشه ی فونت ها ریختم باز هم نشد که نشد!!!
    اصلا دیگه کار به جایی رسیده که همون فونت تاهوما که پیش فرض توی ویندوز نصبه، اون رو هم دیگه نمیخونه!!!
    یعنی تول تیپ ها و کامند باتون ها و ... حتی اگه تاهوما هم باشن باز خونده نمیشن.
    فونت تول تیپ ویندوز رو هم بررسی کردم همون تاهوما بود ولی تول تیپ برنامه ی من خونده نمیشد!

من چیکار کنم؟!! آیا چیزی هست که من نمیدونم؟
    یه روش اساسی، قوی و استاندارد کسی میتونه ارائه بده؟!!!
    میشه یه نمونه سورس بدین؟ که یه فونت فارسی مثلا 2 yekan یا 2titr و یا ... توش استفاده شده باشه، برنامه خودش فونت رو توی پوشه ی فونت کپی کنه تا من توی یه ویندوزی که فونت مورد نظر رو نداره امتحان کنم، براتون عکس بگیرم ثابت کنم که سورستون کار نمیکنه!

نقل قول: یه مشکل اساسی در رابطه با فونت ها در صورتی که فونت برنامه ی نوشته شده ی ما فارسی باشد.

سلام

خب با اين تفاسيري كه شما مي‌گين اول به خود ويندوزتون شك كنيد نه روشهاي نصب فونت و فونتهاي ديگران
    چه ويندوزي نصب كردين، يكبار عوضش كنيد و به صورت معمولي نه با برنامه، توش فونت نصب كنيد ببينيد بازم مشكل داره يا نه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

نقل قول: یه مشکل اساسی در رابطه با فونت ها در صورتی که فونت برنامه ی نوشته شده ی ما فارسی باشد.

بله توی یکی از لپتاپ یکی از دوستام که ویندوزشم 8 بود و کلی فونت نصبی داشت امتحان کردم، و فونت برنامه ها درست بود و مشکلی نداشت.
    اما توی ویندوز دیگه ای هم که ویندوزش 7 بود و فونت نصبی نداشت امتحان کردم، و برنامه فونتاش اجرا نمیشد با این که فونت مورد نظر رو توی پوشه ی فونت ها هم کپی کردم باز هم نشد!
    توی سیستم خودم هم مشکلی نداره فونت ها بدون مشکل هستند. اما توی یه یه ویرچوال پی سی ویندوز نصب کردم و فونتی توش نصب نکردم
    که اونجا هم همین مشکل رو داشت.
    یعنی کلا توی سیستم هایی که فونت های اضافی نصب نشدن، مشکل دار میشه، جالب اینکه فونت تاهوما هم دیگه توشون کار نمیکنه.
    میگم شاید چیزی هست که من نمیدونم.

تاپیک های مشابه

1. سوال: یه مشکل در برنامه socket نوشته شده
    نوشته شده توسط amubashir در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 23 فروردین 1391, 09:07 صبح
  2. مشکل سخت در برنامه حسابداری نوشته شده در VB
    نوشته شده توسط rastin. در بخش مطالب مرتبط با بانکهای اطلاعاتی در VB6
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 16 مهر 1388, 11:21 صبح
  3. مشکل در اجرای برنامه های نوشته شده با asp.net
    نوشته شده توسط aminbrleevb در بخش ASP.NET Web Forms