صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 127

نام تاپیک: منشی تلفنی

سلام آقایون خسته نباشید آقا مودم من Rockwell 3chip HCF v92 هستش و هیچ کدوم از اون دوتا برنامه کار نکردن یعنی هم مودم رو میشناسن و هم هیچ اشکالی نمیده فقط گوشی رو بر نمیداره و وقتی زنگ میزنم فقط تلفن زنگ میزنه و برنامه هیچ عکس العملی نشون نمیده !!

لطفا اگه تنظیمات خاصی نیاز داره به ما هم لطف کنید و بگید . مرسی

کاربر دائمی آواتار mahdi_farhani
    محل زندگی
    فولادشهر - اصفهان
    1- دوست عزیز درایور مودم رو نصی کن .
    2- برنامه دوم رو در حالت h323 هم امتحان کن ببین جواب میده یا نه

باسلام
    آقای فراهانی از جوابتون متشکرم ولی سورس را پیدا نکردم
    من منتظر میمونم ان شا الله

کاربر دائمی آواتار mahdi_farhani
    محل زندگی
    فولادشهر - اصفهان
    به سر به صفحه شش بزن . اونجا گذاشتم .

آقایون خسته نباشید !!!
    می گم نتیجه شد بعد این همه مدت به کجا رسید ؟؟؟
    خواهش می کنم جواب بدین

کاربر دائمی آواتار yavari
    محل زندگی
    ایران - یزد
    سلام

تو پست شماره 54و 65 آقای فرهانی کد رو گذاشتن ! امتحان کنید ببینید واسه شما جواب میده یا نه !

موفق باشید

سلام
    مودم من هم 56HSFi V92 Soft56K Data Fax Voice Modem هست . و هیچ کدوم از برنامه ها با هاش جواب نمی دهند.

قربونت آقا مهدی خدا جد و آباد تو را رحمت کنه
    مرسی

salam be hame khososan mahdi agha , rastesh man nemedonam ke barnamaton chetovreye , chon tazeh mekham downesh konam . az barnamton mamnonam .rastesh khodamam mashghole neveshtane hamchin barnameye hastam (allbate 2 ta projash kamel shodeh taghreban) vase hamen delam mekhad barnameye shoma ro ham bebenam va ba ham moghayesashon konam...
    bazam mamnon .......by

سلام
    برنامه روی کامپیوتر من روی این دستور خطا میده
    مشکل میتونه چی باشه
    LngTokenReg = ObjTapi.RegisterCallNotifications(ObjAddress, True, True, Media_Type, LngCallBack)
    ممنون

کاربر دائمی آواتار R_BABAZADEH
    محل زندگی
    Iran
    سلام
    با تشکر
    مودم من rockwell 56000 external modem pnp
    مشکلات
    1. جملات فارسی بهم ریخته هستند
    2.زنگ نمی خورد و به Sub ObjTapiWithEvents_Event نیز وارد نمی شود
    3.بالون و ایکون پایین وجود ندارند
    --------------------
    در مورد درایور باید بگم که windows به طور خودکار مودم منو نصب می کنه
    آخرین ویرایش به وسیله R_BABAZADEH : پنج شنبه 18 آبان 1385 در 08:41 صبح دلیل: این پست به دلیل تکراری بودن بطور خودکار ادغام شده است.

سلام
    اولا ممنون ثانیا:
    موقع زنگ خوردن ارور (run time error(13): type mismatch) رو این دستور میده:

Private Sub ObjTapiWithEvents_Event(ByVal TapiEvent As TAPI3Lib.TAPI_EVENT, ByVal
    .
    .
    Case TE_CALLNOTIFICATION
    .
    ----------------> Set ObjCallControl = ObjCallInfo
    .
    .
    k

آقای mahdei_farhani لطفا جواب بده

مودم من GigaByte V92 هست.

آقا فکر کنم تا درایور اصلی مودم نصب نباشد مودم جواب نمیده
    من زولتریکس دارم حتی remote desktop ویندوز xp هم جواب نمیده
    شماره میگیره ولی گوشی را بر نمیداره

از کجا بدونم مودم خاصیت caller id داره یا نه

Help

میگم آقای فرهانی این برنامه ای که رو سایت گذاشتید تا همه استفاده کنن واقعا جای تشکر داره ، ولی کاشکی از تگ های راهنما هم میون کدهات استفاده کرده بودی تا تحلیل این همه برنامه برامون مشکل نشه، من تعجب میکنم که چرا کسی تا بحال این مطلی رو نگفته، احتمالا یا همه جز من این برنامه رو کاملا فهمیدن، یا فقط دارن از برنامه استفاده میکنن یا نهایتا تحلیل کلی کردن.

نوکرتیم داداش واسه همین برنامه بدون توضیحتم.

هنوز از برنامه جواب نگرفتیم

کاربر جدید
    محل زندگی
    sabzevar
    نقل قول نوشته شده توسط hamid_386
    میگم آقای فرهانی این برنامه ای که رو سایت گذاشتید تا همه استفاده کنن واقعا جای تشکر داره ، ولی کاشکی از تگ های راهنما هم میون کدهات استفاده کرده بودی تا تحلیل این همه برنامه برامون مشکل نشه، من تعجب میکنم که چرا کسی تا بحال این مطلی رو نگفته، احتمالا یا همه جز من این برنامه رو کاملا فهمیدن، یا فقط دارن از برنامه استفاده میکنن یا نهایتا تحلیل کلی کردن.

نوکرتیم داداش واسه همین برنامه بدون توضیحتم.
    با تشکر از آقا مهدی که با صبر و حوصله کار همه رو راه انداخت.وتشکر از hamid_386 که به
    نکته جالبی اشاره کرد . آقا فکر ما تازه کارها رو هم بکنید.
    من از آقا مهدی میخوام منبعی که(در مورد TAPI) خودش از اون استفاده میکنه رو برای ما هم بذاره تاهم ما بتونیم از برنامه ی خودش سر در بیاریم هم چیزایی که ما لازم داریم و ممکنه راست کار شما نباشه رو به برنامه اضافه کنیم. من توی هر سایتی مطلب آموزش tapi رو سرچ زدم فقط یک چیز پیدا کردم وهمه هم شبیه هم و با این وجه اشتراک که همه از یک جا
    (سایت شیدائیان) برداشته شده.
    با تشکر mehdi es

آقا مهدی منبعتون را ذکر کنید لطفا

کاربر جدید
    محل زندگی
    بهشهر - خلیل شهر
    سلام . از مطالب این سایت خوشم اومد.ولی نمی دونم دانلود سورس منشی تلفنی و دانلودهای دیگر سایت چرا مشکل دارهدومأ اینکه طریقه ارسال داده منظورم یک یا چند فیلد را از برنامه دریافت و از طریق برنامه مشابه در کامپیوتر دیگر آنرا دریافت نماید . البته پس از برقراری ارتباط تلفنی قبلا از اینکه این همه زحمت می کشید ممنونم.javad_nasiri_2005@yahoo.com

کاربر جدید
    محل زندگی
    بهشهر - خلیل شهر

انجام پروژه جدید

با سلام دوباره آقا مهدی حاضری رو یه پروژه جدید با سایر بچه ها کار کنیم . موضوع پروژه : راه اندازی یک سرور پیام گیر و پیام رسان بصورت صوتی و متنی توضیح : در این پروژه یک برنامه سرور دارای بانک sql server 2000 که قابلیت ثبت نام اعضاء بصورت تماس تلفنی از طریق کامپیوتر را دارا می باشد بطوری که کاربر با در اختیار داشتن برنامه هماهنگ ، البته دارای بانک access ، با برنامه سرور بصورت آف لاین فرم ثبت نام را تکمیل و سپس پس از زدن دگمه ارسال برنامه بطور خودکار شماره سرور را گرفته و پس از برقراری ارتباط موفق برنامه سرور اطلاعات را دریافت و در حالت آن لاین این کلمه کاربری جدید را تست می نماید که آیا این اطلاعات قبلأ رجیستر شده است یا خیر و در صورتی که قبلآ رجیستر شده باشد پیامی را برای او ارسال می کند و تماس قطع می گردد . در غیر اینصورت پیامی مبنی بر اینکه اطلاعات بایستی توسط مدیر بررسی گردد ظاهر می شود و اطلاعات دریافتی در بانک اطلاعاتی سمت سرور ثبت شده ، سپس مدیر برنامه با مشاهده این تماس و رجیستر از طریق برنامه ثبت نام را تایید می نماید و همچنین پیامی برای او ارسال نماید و در آینده کاربر از طریق ورود کلمه کاربری و رمز عبور و سپس شماره گیری بتواند پیام متنی یا صوتی و یا فایل مورد نظر خود را به سرور ارسال نماید . همجنین این برنامه قابلیت این را داشته دارد که کلیه اعضاء توسط کلمه کاربری یا همان آی دی خود می توانند برای یکدیگر اطلاعات فوق را ارسال نمایند . امیدوارم که بتوانیم با کمک یکدیگر این برنامه را بنویسیم. باتشکر جواد نصیری

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان
    نقل قول نوشته شده توسط mehdi es مشاهده تاپیک
    با تشکر از آقا مهدی که با صبر و حوصله کار همه رو راه انداخت.وتشکر از hamid_386 که به
    نکته جالبی اشاره کرد . آقا فکر ما تازه کارها رو هم بکنید.
    من از آقا مهدی میخوام منبعی که(در مورد TAPI) خودش از اون استفاده میکنه رو برای ما هم بذاره تاهم ما بتونیم از برنامه ی خودش سر در بیاریم هم چیزایی که ما لازم داریم و ممکنه راست کار شما نباشه رو به برنامه اضافه کنیم. من توی هر سایتی مطلب آموزش tapi رو سرچ زدم فقط یک چیز پیدا کردم وهمه هم شبیه هم و با این وجه اشتراک که همه از یک جا
    (سایت شیدائیان) برداشته شده.
    با تشکر mehdi es
    جناب شیدائیان که دیگه اصلا انگار از دنیای آی تی رفتن از MSDN استفاده کردن.جناب فرهانی هم از منبع خاصی استفاده نکردن(نا اونجا که من می دونم) کافیه توی اینترنت یه کم جستجو کنین تا کلی کد گیر بیارین که البته اکثرشون خوب توضیح ندادن و اطلاعاتتون رو باید به صورت تیکه تیکه گیر بیارین.خود من هم برای پروژه پایانی دانشگاهم همین بدبختی ها رو داشتم و در کل یه مبحث خیلی جالب و در عین حال خیلی پیچیده اس.در ضمن با اجازه آقای فرهانی به اطلاع دوستان می رسونم که طبق آخرین تماسهایی که با ایشون داشتم دارن روی کنترلی به اسم TAPIEX کار میکنن و قید TAPI (به صورت مستقیم) رو زدن.

TAPI

باسلام
    کسی میتونه به من کمک کنه زمانی که صداراازداخل خط تلفن ضبط می کنم تا پایان طول ضبطی که مشخص کردم دیگه Digit نمی کنه وبعد ازپایان ضبط صدا Digit قبول می کنه باید چه کار کنم من از Tapi ویندوز استفاده می کنم؟

چطوری می شه حالت سکوت رادرتلفن گویا استفاده کرد
    من تازه عضو شدم لطفا من رو راهنمایی کنید.
    A_2505@yahoo.com

آقا بسیار متشکر
    البته سوروس ندیدم

ممنون عالی بود
    یه نگاهی هم به اینجا بندازین جالبه
    http://www.tapiex.com

داشتم دنبال کار کردن با TAPI می‌گشتم که با انجمن برنامه‌نویس و اینجا آشنا شدم. نیم ساعتی نوشته‌های دوستان را از آغاز تا اینجا خواندم و تصمیم گرفتم برای دریافت فایلها عضو شوم.
    به هر رو خواستم از همهء دوستان بویژه جناب فراهانی تشکر فراوان کنم. هرچند که این نوشته‌ها مربوط به پارسال است و نمی‌دانم که آیا ایشان هنوز به این انجمن سر می‌زنند یا نه. آخرین پیامی که فرستاده شده پیام جناب علی می‌باشد. من رفتم و tapiex را گرفتم و هنوز آزمایش نکرده‌ام.
    سپاس فراوان از همهء دوستانی که هنوز نمی‌شناسمشان.

نکته‌ای که می‌خواستم بگویم و یادم رفت اینست که در نشانی زیر فایل کرک شدهء TAPIEx v3.4 آمده است:
    http://www.tapiex-activex-control-v3...k/download.php

هرگونه فعالیت Warez ممنوع

کاربر دائمی آواتار a_mohammadi_m
    محل زندگی
    زنجان
    با سلام،
    آقا من که سایت www.Kaed.com نتونستم برم
    کمک کنید

این TapiEX عجب چیز توپیه فقط رجیستر می خواد ،
    وقت بزارین رو کرک این اگه تموم بشه معرکه است امکاناتشم بگم:
    Recodrer , Key Detection , تلفن های سنترال و فکس و هر چیزی که در بر نامه نویسی به تلفن ربط داشته باشه
    برای دانلود اینجا کلیک کنید.

کرک

سلام
    فکر نکنم کرک بشه. ولی سعی خودتونو بکنید اگه بشه که محشره

سلام
    این برنامه برای من خیلی خوب کار کرد مودمم Rockwell 3chip hcf v92 هست.
    من توی ویژوال خیلی مبتدی هستم ( اول اینو بگم)
    حالا چه جوری به دیتابیسش مقدار بدیم مثلا شماره دانشجویی و نمره یک درس رو؟
    بعد یک سوال دیگه چه جوری تعیین کنیم با فشردن مثلا کلید 5 این فایل رو اجرا کن

در ضمن در مورد Tapiex من با یک کرکر قابل صحبت کردم حالا اگه قبول کنند برای همه میذارمش

تشکر و سوال

سلام آقا فرهاد
    متشکر از برنامه
    برنامه وقتی اجرا می شه در خط
    LngTokenReg = ObjTapi.RegisterCallNotifications(ObjAddress, True, True, Media_Type, LngCallBack)
    دچار مشکل میشه و error میده .
    چی کار کنم .

خط تلفن باید روی dial باشه یا روی line مودم ؟
    خواهش میکنم کمکم کنید

کاربر دائمی آواتار reza.palang
    محل زندگی
    میون یهک جفت کروشه
    دوستان برای ارتباط کامپیوتر با خط تلفن از مودم های ADSL میشه استفاده کرد؟ مال من D-Linkهست

سلام
    من توی تشخیص عدد زده شده توسط شماره گیر تلفن مشکل دارم
    کسی میتونه به من کمک کنه .ممنون میشم 10 نمره داره ها

بابا تلفن گویا را ولش کنید یکی به من بگه چیکار کنم که از کاربر شماره گرفته و زنگ بزند و صدای را پخش و بعد قطع کند PLEASE HELP ME

اگه مودمت مود ویس رو پشتیبانی میکنه از فرمان "AT+FCLASS=8" استفاده کنید من با این فرمان این کارو کردم جواب میده.

کاربر دائمی آواتار soheil_programmer
    محل زندگی
    تکه ای خاک از همین سرزمین
    نقل قول نوشته شده توسط Mr'Jamshidy مشاهده تاپیک
    کاش یک نگاه هم به تاریخ تاپیک مینداختی ماله آذر سال پیشه
    بحث تاریخ تاپیک نیست سطح علمی این انجمن VBپائین اومده (انجمن های دیگه سر نزدم البته) چون منم جدیدن هر سوالی میکنم و خودمو به در و دیوار میزنم کسی نیست راه حل ارائه کنه و همه مثلاً میگن سوالت چرا کجه سوالت چرا چپه؟!!؟!؟

نقل قول نوشته شده توسط soheil_programmer مشاهده تاپیک
    بحث تاریخ تاپیک نیست سطح علمی این انجمن VBپائین اومده (انجمن های دیگه سر نزدم البته) چون منم جدیدن هر سوالی میکنم و خودمو به در و دیوار میزنم کسی نیست راه حل ارائه کنه و همه مثلاً میگن سوالت چرا کجه سوالت چرا چپه؟!!؟!؟
    نه دوست عزیز.

دوستان با علم زیادی توی انجمن وجود دارن.
    البته دوستان جوان زیادی هم به جمعمون پیوستن که اونها هم کم کم با کمک شما دوستان باتجربه تر راه میفتن.

سوال های بی محتوا و سطح پایین زیاد شده و کسی به خودش زحمت جستجو کردن توی سایت خودمون یا سایت های دیگه رو نمیده.

قرار نیست همه فقط سوال بپرسن ، می تونین یه تاپیک بزنین و توش مباحث جدید رو مطرح کنید ، آموزش بدید و ...

در کل این مبحث مربوط به این تاپیک نمیشه.

این پست های بعد از مدتی پاک خواهند شد.

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •