نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: امکان ایجاد یک گزارش در crystal report با استفاده از Report generator(فوری)

Question امکان ایجاد یک گزارش در crystal report با استفاده از Report generator(فوری)

سلام
    من یک report generator ای طراحی کردم که امکان انتخاب هر فیلدی از هر جدولی با توجه به DataBase دلخواه انتخاب شده توسط کاربر با اعمال شرایط دلخواه فراهم می سازد.
    جواب نهایی دریک Grid با توجه به ستونهایی که کاربر انتخاب کرده نمایش داده می شود.
    می خواهم به جای Grid در Crystal report نمایش دهم.با توجه به اینکه در crystal report باید صفحه نمایش از قبل طراحی شود در حالیکه من اینجا از قبل نمی دونم که کاربر چی انتخاب می کنه.ممنون میشم یه نفر به من کمک کنه.

گزارش ساز بانکهای اطلاعاتی SQLServer -Oracle -Access

http://www.developercenter.ir/Forum/...read.php?t=164

بنده با کریستال کار نکردم ولی در اوراکل محصولی بنام discoverer جهت انواع گزارشگیریها (همانگونه که مد نظر شماست ) وجود دارد .
    معمولا گزارشات یک دیزاین ثابت دارند (فیلدهای خاصی از جداول مختلف بشکل دلخواه روی صفحه چیده میشوند) وبعد برای اجرای گزارش یک پارامتر فرمی طراحی مشود که مشخصات فیلدهای داخل گزارش را به صور مختلف از کاربر گرفته وبه select گزارش میدهد.
    ولی برای حالتی که مدنظر شماست که خود دیزاین هم متغیرالاحوال باشد نیاز به کدنویسی پیچیده ای میباشد که معمولا هم بنابه دلایل زیادی به نتیجه دلخواه نمیرسد و بهترآن باشد که از ابزارها و امکانات آماده شرکتها استفاده نمود که دربالا به نمونه ای اشاره شد.

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا
    کتابه دیگه نیست ورش داشتن باید همینجا آپلودش کنم . در ضمن من منتظر تشکر نیستم . من می گم چطور از حاصل نتیجه کار دیگران لذت می بریم (حالا چه ایرانی چه خارجی )‌ خوب پس ما هم یه کاری بکنیم بقیه فایدش رو ببرن کسی محلم نگذاشت منم دارم تنهایی ترجمه می کنم

در ضمن تصاویر رو ببین این مراحل اولیه کار بود
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.JPG‏ (20.4 کیلوبایت, 205 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 2.JPG‏ (33.8 کیلوبایت, 165 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله ali_kolahdoozan : سه شنبه 22 فروردین 1385 در 13:43 عصر

تاپیک های مشابه

1. Report Generator
    نوشته شده توسط Neda_Bagheri در بخش SQL Server
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 16 خرداد 1388, 11:13 صبح
  2. Report Generator در سی شارپ
    نوشته شده توسط nasimnastaran در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 04 بهمن 1387, 16:33 عصر
  3. Report generator
    نوشته شده توسط Mrs.Net در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6