نمایش نتایج 1 تا 40 از 283

نام تاپیک: آخرین نسخه های Mono Android به همراه فعال ساز

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید آواتار nimar1
    محل زندگی
    گاهی مثل الان ایران

نقل قول: دانلود اخرین نسخه mono android به همراه فعال ساز

باگی وجود داشت که تحت ویندوز سون و استودیو 2013 برنامه نویسی برای رشته با پیغام خطا برای اجرا روبرو میشود این باگ را دنبال کردم و هنوز در سایت زامارین حل نشده متاسفانه و باییذ تا نسخه های بعدی صبر کنیم شاید حل بشود متاسفانه باگهای زامارین از حد خارج است و هر قدم که درش بر میداری میبینید که باید کارهای عجیبی برای راه اندازی آن قسمت بکنید که بسیار خسته کننده میباشد سرعت اجرا بسیار پایین با توجه به اینکه واقعا سی شارپ هم نمینویسید و بیشتر میشه گفت شبیه سی شارپ هست من هنوز دلیل استفاده از این برنامه را نمی فهمم توجه داشته باشین برنامه ای مثل unity هم با سی شارپ می شود نوشت و مشکلات عجیب زامارین را هم ندارد تازه در حد یک بازی سه بعدی با کمترین می شود نوشت تلاش زامارین از وقتی مونو شرکتش تغییر کرده و برنامه نویس هم کم داره برای نگهداری برنامش همه را دچار مشکل کرده من تصمیم جدی گرفتم که تا زمانی که خود ماکروسافت وِزال استودیو را برای اندرود اماده نکرده سراغ برنامه نویسی با سی شارپ برای اندروید نروم و شباهت کم برنامه نویسیش را رها کنم این در صورتی است که جاوا هم آنقدرها تفاوت برنامه نویسی ندارد به نسبت زامارین ندارد من یک ماه وقت برای زامارین گذاشتم و واقعا پشیمان شدم سریع به باگهای این برنامه بزنید و تعدادش را ببینید بعدا تصمیم بگیرید با زامارین کار بکنید یا خیر موفق باشید نظر من کاملا شخصی بود نه یک راهنمایی برای دوستان

نقل قول نوشته شده توسط nimar1 مشاهده تاپیک
    باگی وجود داشت که تحت ویندوز سون و استودیو 2013 برنامه نویسی برای رشته با پیغام خطا برای اجرا روبرو میشود این باگ را دنبال کردم و هنوز در سایت زامارین حل نشده متاسفانه و باییذ تا نسخه های بعدی صبر کنیم شاید حل بشود متاسفانه باگهای زامارین از حد خارج است و هر قدم که درش بر میداری میبینید که باید کارهای عجیبی برای راه اندازی آن قسمت بکنید که بسیار خسته کننده میباشد سرعت اجرا بسیار پایین با توجه به اینکه واقعا سی شارپ هم نمینویسید و بیشتر میشه گفت شبیه سی شارپ هست من هنوز دلیل استفاده از این برنامه را نمی فهمم توجه داشته باشین برنامه ای مثل unity هم با سی شارپ می شود نوشت و مشکلات عجیب زامارین را هم ندارد تازه در حد یک بازی سه بعدی با کمترین می شود نوشت تلاش زامارین از وقتی مونو شرکتش تغییر کرده و برنامه نویس هم کم داره برای نگهداری برنامش همه را دچار مشکل کرده من تصمیم جدی گرفتم که تا زمانی که خود ماکروسافت وِزال استودیو را برای اندرود اماده نکرده سراغ برنامه نویسی با سی شارپ برای اندروید نروم و شباهت کم برنامه نویسیش را رها کنم این در صورتی است که جاوا هم آنقدرها تفاوت برنامه نویسی ندارد به نسبت زامارین ندارد من یک ماه وقت برای زامارین گذاشتم و واقعا پشیمان شدم سریع به باگهای این برنامه بزنید و تعدادش را ببینید بعدا تصمیم بگیرید با زامارین کار بکنید یا خیر موفق باشید نظر من کاملا شخصی بود نه یک راهنمایی برای دوستان
    http://docs.xamarin.com/releases/android/xamarin.android_4/xamarin.android_4.10/

کاربر دائمی آواتار HadiVB
    محل زندگی
    مشهد الرضا دیگه نایب الزیاره ایم

نقل قول نوشته شده توسط nimar1 مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    حالا من بحث باگ ها شو در جریان نیستم زیاد ولی اینکه میگی شبیه C#‎ اولا بهر حال syntax اون مهم هست دوما این mono دقیقا شبیه استراتژی جدید ماکروسافت هست در مورد ویندوز فوق 8 و همین طور built-in ویندوز 8 یعنی همون xaml view و activityclass ها..
    پس یا باید ما که صرفا مصرف کننده این تکنولوژی ها مخصوصا تکنولوژی های تعریف شده از سوی ماکروسافت هستیم باید بریم به سمتش و یاد بگیریم.
    گرچه موافقم اگر روی جاوا سرمایه گذاری کنیم بهتره چون واقعا اینده دار هست
    ولی ببین بازار ایران چی میطلبه
    یه چیزی انتخاب کن سریع بتونه یک نرم افزار رو به عنوان خروجی بده
    کسی که تو ایران ارزش نرم افزار رو نمیدونه چون نمیتونه لمسش کنه واسش بی ارزش هست و قیمت نازل
    مخصوصا که بعضی ها واقعا مفت کار میکنن و توقع همه رو اوردن پایین
    متاسفم براشون
    موفق باشید.

کاربر جدید آواتار adel68
    محل زندگی
    https://t.me/pump_upp

نقل قول: آخرین نسخه های Mono Android به همراه فعال ساز

سلام:
    دوستان من ابتدا xamarin studio رو نصب کردم بعد همmono-android4.10 الان وقتی کرک رو اجرا میکنم این پیغام رو میده

وقتی ویژوال استدیو 2013 رو اجرا میکنم این خطا رو میده:

چجوری باید این برنامه رو کرک کرد اون دوتا فایل داخل پوشه رو باید کجا کپی کنم.

میشه کمکم کنید.

تاپیک های مشابه

1. دانلود اخرین نسخه 4.8.03015 Mono Android به همراه فعال ساز
    نوشته شده توسط goldpower در بخش Android Studio
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 28 دی 1394, 12:45 عصر
  2. دانلود اخرین نسخه Mono Touch 1.6.x به همراه فعال ساز ( هماهنگ با نسخه Visual Studio 2013 )
    نوشته شده توسط goldpower در بخش برنامه نویسی iOS با Objective C و Swift
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 28 بهمن 1393, 15:43 عصر
  3. دانلود اخرین نسخه 4.8.01013 Mono Android به همراه فعال ساز
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 11:26 صبح
  4. دانلود اخرین نسخه mono android به همراه فعال ساز
    پاسخ: 21
    آخرین پست: چهارشنبه 02 بهمن 1392, 20:56 عصر
  5. پاسخ: 0