صفحه 5 از 8 اولاول ... 34567 ... آخرآخر
نمایش نتایج 161 تا 200 از 283

نام تاپیک: آخرین نسخه های Mono Android به همراه فعال ساز

نقل قول: آخرین نسخه های Mono Android به همراه فعال ساز

نقل قول نوشته شده توسط jd.mn98 مشاهده تاپیک
    دوستان من تازه کارم.
    می خوام بدونم الآن بخوام با سی شارپ برای آندروید یا IOS برنامه بنویسم باید چه چیزی رو دان کنم. توی پست اول کلی لینک بود با ورژن های متفاوت من نمیدونم کدوم یکی بروز تره تا اونو دانلود کنم اگه میشه راهنمایی کنین.

سلام دوست عزیز . اگه جوابتو پیدا کردی به منم ی اطلاع بده . چون خودمم دنبالشم .

ممنون

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

سلام دوستان من نسخه 4.12.00028 مونو رو از دانشگاه دانلود کردم. البته قبلا هم گشته بودم که ببنم لینکی چیزی پیدا میکنم یا نه, که به این لینک خوردم هم رایگانه هم تمام چیزایی که لازم دارید رو داخل داره از جمله ndk و نسخه جدید monoTouch (نسخه 1.10.32)
    البته شما باید اون لینکی رو که همراه با پیش نیاز ها (monoDroid , monoTouch) هست رو دانلود کنید.

بعد از نصب , کرک رو فقط کپی کنید داخل فولدر مربوط و بدون درد سر کرک میشه و محیط برنامه نویسی مشکلی پیش نمیاد.

اما مهم ترین تفاوت به نسخه کرک شده قبلی (4.10) یا نسخه(4.12) این است که مشکل اجرای برنامه داخل در دیوایس های با api 8 رو حل کرده و دیگه ارور hendle رو نمیده. خیلی راحت روی اندروید 2.2 که من تست کردم برنامه بالا اومد(دستگاه تست genymotion api 2.3.3) همین طور روی api 4.4.2 هم تست کردم مشکلی نداشت.

تنها یک مشکل داره که layout desinger رو نشون نمیده و ارور میده (یکی از دوستان هم قبلا پرسیده بود که من چون تجربه نسخه جدید رو نداشتم دلیلش رو درست متوجه نشدم.) اما با نصب نسخه 22.0.1 android sdk این مشکل هم رفع می شود.

لینک دانلود نسخه android sdk 22.0.1 که لازمه برای این نسخه:
    http://s2.p30download.com/users/202/...wnload.com.exe
    پسوردشم : www.p30download.com

راستی اگر محیط eclipse هم دارید و به ارور adt بر خوردید کافیه که از این لینک دانلود کنید:
    http://dl.google.com/android/ADT-22.0.1.zip

پ.ن من آپلود سنترم پر بود نتوانستم آپلودش کنم چون نسخه قدیمه ممکنه زیاد روی نت نمونه پس سریع دانلودش کنید یا یا جای دیگه آپلودش کنید. لینکشو داشته باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله c0mmander : شنبه 01 آذر 1393 در 18:39 عصر

منتظر تایید آدرس ایمیل

با سلام و تشکر از شما آقایc0mmander
    یه سوال داشتم و اون اینکه با دانلود ورژن جدید میتونم از api 19 هم استفاده کنم ؟؟

محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول نوشته شده توسط aliaska1366 مشاهده تاپیک
    با سلام و تشکر از شما آقایc0mmander یه سوال داشتم و اون اینکه با دانلود ورژن جدید میتونم از api 19 هم استفاده کنم ؟؟
    سلام...

خیر متاسفانه زمانی که نسخه 4.12 ارایه شده بود هنوز api 19 عرضه نشده بود.

حد اکثر api این نسخه 4.12 همانند نسخه 4.10 , api 18 است. البته اگر از xamarin studio استفاده کنید داخل منوی تنظیماتش api 19 هم مشاهده می کنید که با توجه به با مشاهد این آدرس : C:\Program Files (x86)\MSBuild\Xamarin\Android\platforms بصورت قاطع میشه گفت که api 19 رو در این ورژن ساپروت نمی شود.

پ.ن : البته زامارین کاملا با تکنولوژی جلو میره و نسخه 4.18 هم برای فروشش ارزه کرده ولی چون کرک این برنامه خیلی دیر به دیر انجام میشه نسخه 4.12 اخرین نسخه قابل استفاده برای افرادی که نمیتونن خریداری کنن (مثل من) تا این لحظه هست.

پ.ن 2 : منظورم من از تست روی api 4.4.2 این بود که می وقتی که نیومده باشه اولش رو درست کنه آخرش رو ناکار کرده باشه. چون زیاد خوش سابقه نیست زامارین که البته خدارو شکر برنامه مشکلی از نظر اجرا نداشت.

محل زندگی
    خونمون D:

دوستی پرسیده بود:
    بعد از نصب این نسخه جدید همه کار هایی که گفتید رو انجام دادم و برای خروجی گرفتن مشکلی ندارم اما فولدر رسورس برنامه همون جایی که میشه background ها رو آدرس داد وقتی باز میشه هیچی نمیاره. من چندتا عکس داخل فولدر دارویر گذاشتم اما نشون داده نمیشه.
    در جواب اول اینکه sdk 22.0.1 فولدر های ِDrawable , Layoutو Values که زیر مجموعه Resources هستند رو با حالت LowerCase یعنی با حروف کوچک میشناسه . شما بعد از ایجاد پروژه باید فولدر های بالارو به صورت حروف کوچیک داخل پروژه تغییر نام بدید که می شود: values ِdrawable و layout . و دوباره پروژه رو باز کنید.

دوم اینکه سوال هایی که جنبه عمومی دارن رو داخل فروم بپرسید تا هم جواب های بیشتر و کامل تر رو داشته باشید و هم اگر دوستان دیگه هم به مشکل مشابه ی بر خورد کردن بتونن مشکل خودشون رو رفع کنن.

سلام.
    من نسخه 4.10 رو نصب کردم با ویژوال استادیو 2013 اپدیت 1 ولی متاسفانه خطا Incompatible دارم و وقتی توی ویژوال استادیو یه پروژه برای اندروید جدید میسازم ویژوال استادیو کرش میده و خارج میشه.لطفاً راهنمایی کنید.,وقتی کرک میکنم این مشکل بوجود میاد.
    آخرین ویرایش به وسیله Hamishebahar : چهارشنبه 05 آذر 1393 در 11:01 صبح

سلام
    چگونه حجم فایل apk ایجاد شده توسط xamarin را کاهش دهم؟
    من از XamGuard استفاده کردم که بی فایده بود یعنی حجم apk را کاهش نداد.؟
    هر کسی در نصب و راه اندازی XamGuard مشکل داشت بگه تا راهنمایی کنم!

محل زندگی
    خونمون D:

سلام
    چگونه حجم فایل apk ایجاد شده توسط xamarin را کاهش دهم؟
    داخل قسمت تنظیمات پروژه درقسمت application فیلد supported architectures گزینه x86 رو غیر فعال کنید.(با این کار روی شبیه ساز ها با معملاری پردازینده x86 یا همون 32 بیتی اجرا نخواهد شد.) البته می تونید بازم بسته به نوع SDK مورد استفاده و پردازنده که معمولا روی اون گوشه ی ها هست گزینه armeabi-v7a (که معمولا در اندروید های بالای 4 وجود داره که معادلش میشه api14) و armeabi که پردازنده آرم معمولی هست را هم غیر فعلا یا فعال نگه دارید.

کاربر دائمی آواتار captain_black81
    محل زندگی
    تهران

من Xamarin 4.0.13 و مونو 4.10 دارم و visual studio 2010,2012. در هر دوتا ویژوال استدیو و هم در خود xamarin موقع باز کردن layout ارور connection to layout Renderer faild میده. سه روزه هرکاری کردم درست نشد.

البته android sdk 22 رو هم که دوستمون در پست 162 گفتند رو هم انجام دادم درست نشد.
    آخرین ویرایش به وسیله captain_black81 : دوشنبه 24 آذر 1393 در 10:45 صبح

محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول نوشته شده توسط captain_black81 مشاهده تاپیک
    من Xamarin 4.0.13 و مونو 4.10 دارم و visual studio 2010,2012. در هر دوتا ویژوال استدیو و هم در خود xamarin موقع باز کردن layout ارور connection to layout Renderer faild میده. سه روزه هرکاری کردم درست نشد.
    این ارور یا از کرک هست و یا از نسخه android sdk حتما برای نسخه monodroid 4.10.0.0 از android skd 22.6.2 استفاده کنید.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط c0mmander مشاهده تاپیک
    این ارور یا از کرک هست و یا از نسخه android sdk حتما برای نسخه monodroid 4.10.0.0 از android skd 22.6.2 استفاده کنید.
    همه اینایی که میگید انجام دادم. درست نشد.

سلام لطفا این دو سوال ساده منو یکی جواب بده :
    1 - ما xamarin رو که نصب کنیم قابلیت نوشتن برنامه IOS را نیز هست؟
    2 - چه تکنیکی برای نمایش فارسی در برنامه های اندروید وجود دارد؟

محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    سلام لطفا این دو سوال ساده منو یکی جواب بده :
    1 - ما xamarin رو که نصب کنیم قابلیت نوشتن برنامه IOS را نیز هست؟
    2 - چه تکنیکی برای نمایش فارسی در برنامه های اندروید وجود دارد؟
    1- بله هست اما هنوز کسی سمتش نرفته چون اول باید یک مک رو نصب کنی بعد زامارین رو روی همون مک نصب کنی و بعد بیای اتصال رو برقرار کنی...
    2- فعلا هیچ تکنیکی نیست .. باید منتظر کرک نسخه های جدید بود یا هم خودت بری نسخه جدید زامارین رو کرک کنی ببینی مشکل حلشده یا خیر :)

با تشکر از شما.

1- بله هست اما هنوز کسی سمتش نرفته چون اول باید یک مک رو نصب کنی بعد زامارین رو روی همون مک نصب کنی و بعد بیای اتصال رو برقرار کنی...
    خوشبختانه به نظر میرسه میتونید از محیط ویندوز برای سیستم عامل های IOS کد زد (واقعا یک خبر خوب و فوق العاده ست و نیازی به نصب مک نیست!!!) ببینید و اینم نمونه کد ببینید

2- فعلا هیچ تکنیکی نیست .. باید منتظر کرک نسخه های جدید بود یا هم خودت بری نسخه جدید زامارین رو کرک کنی ببینی مشکل حل شده یا خیر :)
    این یک مشکل بزرگ است ! طبیعتا برای گسترش خود باید زبان عربی رو پشتیبانی کند و در صورت پشتیبانی از زبان UTF عربی با فارسی هم سازگاری خواهد داشت.
    در حال حاضر اگر پشتیبانی نکند ما با مشکلات دیگه ای از قبیل rtl هم مواجه هستیم که برنامه نویسی به این زبان به صلاح برنامه نویس نیست.

محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    با تشکر از شما.

خوشبختانه به نظر میرسه میتونید از محیط ویندوز برای سیستم عامل های IOS کد زد (واقعا یک خبر خوب و فوق العاده ست و نیازی به نصب مک نیست!!!) ببینید و اینم نمونه کد ببینید

این یک مشکل بزرگ است ! طبیعتا برای گسترش خود باید زبان عربی رو پشتیبانی کند و در صورت پشتیبانی از زبان UTF عربی با فارسی هم سازگاری خواهد داشت.
    در حال حاضر اگر پشتیبانی نکند ما با مشکلات دیگه ای از قبیل rtl هم مواجه هستیم که برنامه نویسی به این زبان به صلاح برنامه نویس نیست.
    در مورد اول همون طور که گفتم بدون داشتن سیستم عامل مک(مجازی یا واقعی) کد زدن در داخل ویژوال استدیو محال است! درهمون لینک که گذاشته بودید به وضوح مشخصه و توضیحات کامل داده مطالعه کنید اما من خلاصه اون حرفایی که اون زده رو براتون میزارم:

چون هیچ وقت اپل نمیاد xcode خودش رو برای ویندوز بسازه..
    نصب مک روی Vmware در سر های خودش رو داره.. بر فرض که مک نسخه شیر کوهی یا ماواریکس به بالا هم نصب شد اما باز هم کافی نیست همون جور که خود زامارین هم گفته باید xcode بروی مک نصب باشه. خوب xcode هم نصب کردیم بعدش ؟! حالا باید برید macXam رو برای مک دانلود کنید و نصب کنید .. داخل Xamarin ios که داخل mac نصب میکردید داخل application برنامه به اسم xamarin ios host هست که باید قبلش کرکش کنید و اجراش کنید حالا باید تنظیمات شبکه رو به هر طریق ممکن تنظیم کنید ... حالا چی

حالا باید خدا خدا کنید که در هنگام وارد کرد ای پی و جفت شدن باگ معروف اکسس دنای پیش نیاد!(که 100 در 100 مشکل کرک هست) خوب تمام این مراحل زامارین گفته رو انجام دادید و موفق شدید که با زامارین هاست pair بشید خوب اپل ای دی رو چیکارش میکنید؟!!!!

خوب بعد حل همه این مشکلات (که بیشترش بخاطر اینکه از نسخه اصلی استفاده نمیکنید) متوجه می شی که ای دل غافل خود زامارین گفته اول سیستم مک رو باید داشته باشید بعد روی مک ویندوز رو مجازی نصب کنید!!! چرا چون که در حالتی که روی ویندوز اپل مجازی نصب کنید فقط 128 مگ از رم به گرافیک اختصاص داده میشه و سرعت استفاده به قدری کند هست که عملا ادم پیر میشه تا روی شبیه ساز بیاد بالا..

البته خود سیمولاتور اپل هم داستان داره و قبلش باید برید دانلودش کنید از این حرفا..

من پیشنهاد میکنم که نه حجم تو هدر بده به وقتت رو... اگر میخوای اپل کار کنی برو یک مک بوک بخر مستقیم زامارین رو نصب کن داخلش حالش رو ببر.. یا هم با همون زبان اپل یعنی ابجکت سی و یا از swift استفاده کن.

اما در مورد دوم..
    نه مشکلی زامارین نداره درسته فارسی رو داخل layout viewer درست نشون نمیده اما نه در خروجی برنامه ها و نه در راست به چپ کردن مشکلی نداره .. کد نویسی داخل مونودرید خیلی شبیه به جاواست اما با قوانین C#‎‎‎ در خیلی از موارد هم ساده تره اما فقط یک مشکل داره اونم باگ های اونه که باید منتظر نسخه های کرک شده جدید تری باشیم...

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط captain_black81 مشاهده تاپیک

البته android sdk 22 رو هم که دوستمون در پست 162 گفتند رو هم انجام دادم درست نشد.
    مشکل با ورژن 4.0.13 بود . دانگرید کردم درست شد

سلام
    آخرين ورژن که فکر کنم 4.20 باشه کرک نشده؟
    چجوري ميشه از متريال ديزاين استفاده کنم؟

محل زندگی
    خونمون D:

چجوري ميشه از متريال ديزاين استفاده کنم؟
    http://blog.xamarin.com/introduction...terial-design/
    آخرين ورژن که فکر کنم 4.20 باشه کرک نشده؟
    من این نسخه رو کرکش کردم.
    آخرین ویرایش به وسیله c0mmander : پنج شنبه 04 دی 1393 در 11:51 صبح

خوب اگه میشه لینک دانلود قرار بدین

کاربر دائمی آواتار haghft
    محل زندگی
    https://t.me/pump_upp

xamarin android 5 هم اومده اگه کسی تونست کرکش کنه لطفا کرکشو به ما هم بده

کاربر دائمی آواتار haghft
    محل زندگی
    https://t.me/pump_upp

اگه کرک 4.20 هم دارید لطف کنید سریعا بزارید نیاز داریم شدید

محل زندگی
    خونمون D:

کرک نسخه 4.20

کرک آخرین نسخه از زامارین 4.20

خوب بعد دوستان من آخرین کرک نسخه زامارین که براتون میزارم.

اول از همه لینک دانلود http://www.mediafire.com/download/5j...amarin4.20.rar

اما برای این نسخه شما باید اول خود نسخه 4.20 رو از این لینک دانلود کنید:

http://download.xamarin.com/Xamarinf...up-3.8.150.msi

داخل این فایل هم xamarin for android و هم monotouch دارد.

البته نیاز به دانلود نسخه Android SDK 24.0.2 دارید.

من یک سری عکس از موارد مورد نیاز و تغییر نام فایل ها اندروید sdk میزارم که خودتون تغییرش بدین.

به نوع نام گذاری فولدرهای پلتفرم توجه کنید:
    Capture1.jpg
    همین طور به فولدر build-tools :
    Capture2.jpgتمام موارد رو دانلود داخل کنید.
    نهایتا این میشه:
    Capture.jpg
    اینم از عکس های بعد از کرک:
    image.png
    image1.png
    در اخر هم تنها کاری که شما باید بکنید اینکه دکمه تشکر رو بزنید
    اگر نزنید خیلی بی انصافید

نقل قول: کرک نسخه 4.20

دمت گگگگگگگگگگگگگرم
    ویژوالت ۲۰۱۵ ه؟
    SDK ۲۴ لینک غیر از گوگل هم داری؟
    چجوری از این appcompat استفاده کنم؟

محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول نوشته شده توسط mammal22 مشاهده تاپیک
    دمت گگگگگگگگگگگگگرم
    ویژوالت ۲۰۱۵ ه؟
    SDK ۲۴ لینک غیر از گوگل هم داری؟
    چجوری از این appcompat استفاده کنم؟
    مرسی.
    نه ویژوال 2012 هست فقط روی تم dark هست. نسخه پرویو رو دیدم .. داخل نسخه2015 امکان برای ویندوز فون 8.1 داره و نیاز به نصب چیزی نیست .
    انگار یک شعار جدید هم داره که Mobile-First, Cloud First .. خلاصه هنوز دقیقا بررسیش نکردم اگر کسی از دوستان بتونه نسخه ای رو نصب کنن و کامل ارزیابی که حتما بیاد بگه که قضیه این که میگن مدیر عامل جدید داره به سمت کراس پلتفرم میره چیه راسته یا فقط تبلیغه..

والا خواستم لینکشو بزارم اما گفتم یک وقت تبلغ باشه پست رو حذف کنن برای همین بی خیال شدم! من خودم از این ادرس دانلود کردم:
    http://soft98.ir/mobile/android/13883-android-sdk.html
    نوشته 90 مگ بایت.
    من app compat رو نمیدونم چیه ... اما اگر منظورت mixed platforms هست باید زامارین فرم رو نصب کنی. تا بتونی استفاده کنی.

کاربر دائمی آواتار HamidNch
    محل زندگی
    قزوین

کرک آخرین نسخه از زامارین 4.20
    خوب بعد دوستان من آخرین کرک نسخه زامارین که براتون میزارم.

اول از همه لینک دانلود http://www.mediafire.com/download/5j...amarin4.20.rar

اما برای این نسخه شما باید اول خود نسخه 4.20 رو از این لینک دانلود کنید:

http://download.xamarin.com/Xamarinf...up-3.8.150.msi

داخل این فایل هم xamarin for android و هم monotouch دارد.

البته نیاز به دانلود نسخه Android SDK 24.0.2 دارید.

من یک سری عکس از موارد مورد نیاز و تغییر نام فایل ها اندروید sdk میزارم که خودتون تغییرش بدین.

به نوع نام گذاری فولدرهای پلتفرم توجه کنید:
    Capture1.jpg
    همین طور به فولدر build-tools :
    Capture2.jpgتمام موارد رو دانلود داخل کنید.
    نهایتا این میشه:
    Capture.jpg
    اینم از عکس های بعد از کرک:
    image.png
    image1.png
    در اخر هم تنها کاری که شما باید بکنید اینکه دکمه تشکر رو بزنید
    اگر نزنید خیلی بی انصافید
    سلام.ممنون از زحمتتون.
    کرک میشه اما موقع ران کردن برنامه در امولاتور این ارور رو میده و برنامه متوقف میشه:
    The program 'Mono' has exited with code 0 (0x0)
    ممکنه کرکش مشکل داشته باشه!؟
    منتظر پاسخ شما هستم.

محل زندگی
    خونمون D:

خیر فعلا به نظر نمیرسه مشکل از کرک باشه :)

من حتی روی جنی موشن با اندروید 2.3 گرفته تا اخرین نسخه اندروید 5 با sdk تست کردم ..

هم روی پردازنده اینتل و هم روی پردازنده amd ..

حتی روی wmware با سیستم عامل ویندوز 7 32 بیت هم تست کردم باز هم مشکلی نداشت..

یا مشکل از خود زامارین هست که باگ داره: مخصوصا داخل سیستم تسک وتایمر.
    یا مشکل از خود برنامه شماست..
    و یا هم ملزومات انجام کار رو رعایت نکردید...
    یا میخواهید روی شبیه سازی با ساختار X86 بدون فعال کردن این ساختار در ویژوال استدیو خروجی بگیرید...
    و یا میخواید روی شبیه ساز از حالت Debug استفاده کنید...

,
    آخرین ویرایش به وسیله c0mmander : جمعه 12 دی 1393 در 09:09 صبح

من تو کرک کردن به مشکل خوردم
    بعد اين که mandroid رو کپي ميکنم بازم ميگه log in کنين بعد که لاگين ميکني ارور invalid license ميده

آقا مشکل کرک درس شد ولی الان یه مشکل دیگه دارم
    میگه فایل aapt رو پیدا نمیکنه

محل زندگی
    خونمون D:

باید بری داخل محل نصب sdk بعد مثل دوتا عکسی که گذاشتم باید نام گذاری فولدر paltform و bulit-tools رو انجام بدی ... بعد در ضمن حتما باید هر 3 تا built-tools رو داشته باشی.

محل زندگی
    قزوین

خیر فعلا به نظر نمیرسه مشکل از کرک باشه :)

من حتی روی جنی موشن با اندروید 2.3 گرفته تا اخرین نسخه اندروید 5 با sdk تست کردم ..

هم روی پردازنده اینتل و هم روی پردازنده amd ..

حتی روی wmware با سیستم عامل ویندوز 7 32 بیت هم تست کردم باز هم مشکلی نداشت..

یا مشکل از خود زامارین هست که باگ داره: مخصوصا داخل سیستم تسک وتایمر.
    یا مشکل از خود برنامه شماست..
    و یا هم ملزومات انجام کار رو رعایت نکردید...
    یا میخواهید روی شبیه سازی با ساختار X86 بدون فعال کردن این ساختار در ویژوال استدیو خروجی بگیرید...
    و یا میخواید روی شبیه ساز از حالت Debug استفاده کنید...

,
    سلام.ممنون از جوابتون.من هرچی که به زامارین ربط داشت رو پاک کردم و دوباره نصبش کردم.الان فایلهای کرک رو تو مسیرش کپی می کنم.هرکاری میکنم. دیگه کرک نمیشه و مدام ازم لاگین می خواد! لطفا راهنمایی بفرمایید.
    باتشکر.

سلام دوست عزيز
    من هم مشکل شما رو داشتيم
    بعد از اينکه کرک رو کپي کردي به اين لينک برو و کارايي که گفته رو انجام بده
    http://www.programering.com/a/MjM2gTMwATM.html
    يک کد cmd داره بايد اونو بزني تا درس شه

باید بری داخل محل نصب sdk بعد مثل دوتا عکسی که گذاشتم باید نام گذاری فولدر paltform و bulit-tools رو انجام بدی ... بعد در ضمن حتما باید هر 3 تا built-tools رو داشته باشی.
    من platform-tools 19.0.1 رو با build-tools 19.0.3 رو دارم ولي نميتونم به سروراي گوگل (حتي با قند شکن) هم وصل شم تا دانلود کنم
    اگه ميتونين يه لينک براي دانلودشون بزارين

اونم درس ببخشيد

محل زندگی
    خونمون D:

سلام.ممنون از جوابتون.من هرچی که به زامارین ربط داشت رو پاک کردم و دوباره نصبش کردم.الان فایلهای کرک رو تو مسیرش کپی می کنم.هرکاری میکنم. دیگه کرک نمیشه و مدام ازم لاگین می خواد! لطفا راهنمایی بفرمایید.
    باتشکر.
    بعد از نصب مجددا و انتقال کرک کل فولدر رو به readonly تغییر بده.

اونم درس ببخشيد
    درست شد یا نه؟ :|
    به هر حال مراقب استفاده از پردازش چند ریسمانی باش... چون این زاغارتین خاک تو سر این دفعه به این قسمت گند زده.. + اینکه سیستم تایمیر هم کار نمیده باید از جاوا تایمر استفاده کنید.
    برای پردازش زیر لایه هم از task هستفاده کنید که به نوعی پردازش چند ریسمانی(چند نخی) رو دور میزنه. البته منظور از اینکه سیستم ترد خرابه این نیست که به کل نشه ازش استفاده کرد اما واقعا بعضی جاها برنامه هایی که قبلا با یک همون ترد کار میکردن بعد از ریکامپایل کردن به مشکل خوردن.(تحربه شخصی.) اما هنوز برای استفاده در رابط کاربری خوب عمل میکنن.

الان من مشکلي که دارم اينه که به محض اين که برنامه کامپايل ميشه ميپره بيرون

محل زندگی
    قزوین

الان من مشکلي که دارم اينه که به محض اين که برنامه کامپايل ميشه ميپره بيرون
    مشکل کرک با راهنمایی شما دوشت عزیز(mammal22)حل شد الان منم دقیقا همین مشکل رو دارم و این پیام تو Output نمایش داده میشه:
    In mgmain JNI_OnLoad
    The program 'Mono' has exited with code 0 (0x0
    ).

دوستان لطفا کمک کنن.ممنون.

محل زندگی
    قزوین

فکر کنم این جواب مناسبی باشه. روی Solution کلیک راست و گزینه Properties رو انتخاب کنید.
    بعدش Configuration رو بذاریدش روی Release.
    امیدوارم مشکلش فقط همین باشه!
    واسه من جواب داد...

متاسفانه بازم نشد

محل زندگی
    قزوین

متاسفانه بازم نشد
    تو زیرمنو Configuration Properties و زیر اون Configuration رو انتخاب و بعد تو لیست ویو سمت راستی گزینه Configuration رو هم به Release تغییر بده.باید بشه.

باز هم نشد ولی ممنون

صفحه 5 از 8 اولاول ... 34567 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. دانلود اخرین نسخه 4.8.03015 Mono Android به همراه فعال ساز
    نوشته شده توسط goldpower در بخش Android Studio
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 28 دی 1394, 12:45 عصر
  2. دانلود اخرین نسخه Mono Touch 1.6.x به همراه فعال ساز ( هماهنگ با نسخه Visual Studio 2013 )
    نوشته شده توسط goldpower در بخش برنامه نویسی iOS با Objective C و Swift
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 28 بهمن 1393, 15:43 عصر
  3. دانلود اخرین نسخه 4.8.01013 Mono Android به همراه فعال ساز
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 11:26 صبح
  4. دانلود اخرین نسخه mono android به همراه فعال ساز
    پاسخ: 21
    آخرین پست: چهارشنبه 02 بهمن 1392, 20:56 عصر
  5. پاسخ: 0