نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: INSTALL SHILD

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

INSTALL SHILD

سلام به دوستان

کسی می دونه یه برنامه روی سی دی رو چطوری میشه با شیلد اجرا کرد . یعنی فایلها رو همراه نصب برنامه روی سی دی کپی کنیم خودش خود به خود مسیر یعنی درایو سی دی رو روی هر کامپیوتر بفهمه و اجراش کنه . می خام NET. FRAMEWORK و غیره رو اینطوری قبل از نصب نصبشون کنم

یه نگاهی اینجا بکن
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=40704
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

محل زندگی
    اون سر دنیا
    رضوی جان من نوکرتم اون pdf خیلی اولیس سوال من بدبخت رو که همه توش موندن کلی هم در موردش بحث شده و پیدا نشده . هرسم نده تو را خدا برنامم تموم شده مثل ....... توی setup کردنش موندم اذیت نکن دیگه اینم از بدبختیهای frame work 2 نه هیچ قفلی درست توش کار میکنه نه راحت setup میشه براش ساخت نه .....

شما یک cd داری که اینستالر برنامه ات توش هست و همینطور اینستالر framwork درسته؟
    خوب وقتی هردو تو یک مسیر باشند دیگه نیاز به دونستن آدرس cd نیست!!!
    شاید من نفهمیدم چی میخوای! ;)

باسلام
    علی جان من چیزی که الان می تونم بهت بگم اینه که برای اینکه در پروژ ه ات مشکل ایجاد نشه فعلا با همان Net FrameWork1.1 کارت رو تحویل بده بعد سرفرصت درستش کن چون اعتبار مهمتر است.

در installshield شما می توانید با توجه به component هائی که استفاده کردید در آن انتخاب کنید خود installshield برای شما زمان نصب Netframework را نصب می کند و نیازی به نصب دستی ندارد. حتی sqlserver را هم شما نیاز به نصب دستی ندارید.

محل زندگی
    اون سر دنیا
    بابا جان من اونی که Install shild نصب می کنه 1.1 است من 2 رو باید نصب کنم

سلام
    1 - وقتی که پرو‍‍ژت بازه(پروژه ی اینستالر) به قسمت تنظیمات پروژت برو
    2 - روی دکمه ی Prerequisites کلیک کن
    3 - از لیست باز شده اونهایی رو که میخوای نصب بشن انتخاب کن مثل Dot NetFramework 2 , Report Viewer , ....
    4 - بعد گزینه ی Create Setup Program to install prerequisite components رو چک بزن
    5 - پایین فرم گزینه ی Download prerequisite from the same location as my application رو هم چک بزن
    6 - OK
    7 - برنامه رو بیلد کن

تموم شد

موفق باشی

اوه راستی در این مورد ُSQL Express استسناست باید دستی نصبش کنی البته میتونی براش راهانمای نصب ایجاد کنی و نصب اون رو به کاربر واگزار کنی البته شما وظیفه داری تمام تنظیمات لازم رو در ماشین مقصد انجام بدی

محل زندگی
    اون سر دنیا
    با install shild باید حتما باشه چون بعدش هم می خوام desktop engine رو نصب کنم بعدش هم دیتابیس رو attach کنم و ...

من فقط با Wise و windows installer کار کردم و کاملا هم هر دوشون حرفه ای بودم نیازی به Install Shield من نمیبینم.

محل زندگی
    اون سر دنیا
    باشه با اونها هم بشه فرقی نداره می شه این کار رو کرد ؟ خودمون نصب کنیم برنامه های روی cd رو

کامپوننت های ضروری رو که برای برنامه لازمه بله ولی بقیه ی برنامه ها مثلا Adobe Reader باید در حین نصب عملیات متفاوتی انجام بدی مثل انتخاب مسیر نصب و ... ولی اون کامپوننت ها به استسنا ی SQL Express هیچ تنضیمات در حین اجرایی ندارن.

محل زندگی
    اون سر دنیا
    من express نمی خوام من با 2000 کار کردم بیشتر مشگلم هم framework 2 هست اون رو چیکار کنم

همون 7 مرحله رو در ویندوز اینستالر دنبال کنید.

تاپیک های مشابه

1. مشگل اکثر ماها با INSTALL SHILD !
    نوشته شده توسط ali_kolahdoozan در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 16 دی 1387, 22:48 عصر
  2. طریقه اضافه کردن فونت در نسخه نصب Install Shild
    نوشته شده توسط BPROD_ASLANI در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 17 شهریور 1386, 13:21 عصر
  3. install shild
    نوشته شده توسط noviniran در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 12 مهر 1385, 10:27 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید