صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 58 از 58

نام تاپیک: قیمت یک وبسایت با طراحی ریسپانسیو

نقل قول: قیمت یک وبسایت با طراحی ریسپانسیو

نهاد حمایت از برنامه نویسان ایران

مشکل اینجاست که چون مکاتبه ای هست سوء تفاهم زیاد پیش میاد یکم باید رفع ابهام بشه/امادر اخر نتیجه ی یکسانی بدست پیدا میکنیم :)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط anarshia مشاهده تاپیک
    والا شما گفتید برای طراحی اون سایت من هم جواب دادم. خب در غیر این صورت باید مشخص باشه که شما قراره برای چه سیستمی طراحی کنید اگر مثل همون سایت برپایه جوملا باشه خب چه کاریه؟ به نظرم از همون قالب استفاده کنید و می تونید عیب و ایرادهای کار رو برطرف کنید. این رو هم بگم یک عده اینجا قیمتهای پرت دادن بدون در نظر گرفتن اینکه قالب آماده بوده و سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده شده... اومدن نوشتن برای طراحی از پایه همین کار با توجه به اینکه سایت قراره مداوم بروز رسانی محتوایی داشته باشه و قاعدتن نمی تونه استاتیک باشه قیمت 150 تومن دادن و صحبت از دو ساعت کار و این حرفها... بگذارید من خیالتون رو راحت کنم از نظر من این دوستان قصد مزاح دارند با توجه به اینکه من توی این انجمن و سایر انجمنها کارهای بچه ها رو می بینم و تا بحال کاری که در حد همین قالب باشه ندیدم از یه طراح ایرانی.. اگر هم بوده کپی برداری بوده بگذریم.

اگر بناست شما این کار رو بدون استفاده از سیستم مدیریت محتوای آماده مثل جوملا کار کنید از نظر من برای همچین طراحی با همچین امکاناتی باید قیمتی بین یک تا دو نیم میلیون تومن بگیرید.

در مورد قالب هم پرسیدید چطور اون قالب پیدا شد کافیه به سورس کد قالب نگاه کنید. بعد هم اسم تمپلت رو گوگل کنید.
    اگر بخوام خودم از پایه انجام بدم حتما باید خودم که طراح هستم روی cms پیاده سازیش کنم برای قسمت های داینامیکش و برنامه نویسی هاش؟مسلما قیمتی که شما فرمودید به همراه کد نویسی بوده.بدون کد چقدره قیمت؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط refugee مشاهده تاپیک
    تشکر از دوستمون anarshia ؛ من متوجه این نشدم که این قالب اماده بوده و شما راستچین کردین و ظاهرش را به سلیقه خودتون تغییر دادین .

فکر کردم میگید از پایه اینو طراحی کردید ( از صفر ) برای همین طبق قیمت دهی خودم برای قالب مدیریت محتوا قیمت دادم . ( در اون صورت واقعا 300 الی 500 ارزش داشت , البته با گرافیک بهتر )
    اما در اینصورت که شما فقط قالب اماده را راستچین و ریسپانسیو کردین منم اینجای کارو با اقا امید و این دوستمون موافقم 150 الی 200 ارزش داره . ( این نظر شخص بنده بود , شاید شما بیشتر یا کمتر بگیرید من فقط نظرمو اعلام کردم )

سوال : این که شما این تایپیک را زدین به خواست سفارش دهنده قالب بوده ؟ یا فقط میخواستید قیمت بگیرید ؟
    ای بابا.من این قالب رو طراحی نکردم.عرض کردم که گفتن مثل این برامون طراحی کن.کار من نبوده طراحیش.من خواستم از اول طراحی کنم و ایراداشو برطرف کنم.و هدف از ایجاد این تاپیک فقط اطلاع از قیمت بود برای آگاهی خودم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط anarshia مشاهده تاپیک
    فرض رو میگذاریم روی همون جوملا.. الان شما برای طراحی یک قالب از پایه یعنی مسیری که از ایده و خلاقیت شروع میشه تا طرح اولیه و پی اس دی تا برسه به کدزنی اچ تی ام ال و تبدیلش به جوملا و نقطه ای که پروژه مورد تایید مشتری واقع بشه و کار رو تحویل بگیره! شما 300 می گیرید ؟ واقعن این کار رو می کنید ؟ میشه بپرسم چند روز و حدودن چند ساعت برای این کار وقت میزارید و دستمزد خودتون رو ساعتی "اونم بدون در نظر گرفتن اینکه کل پروژه نیاز به چند تا تخصص جداگانه داره " چقدر در نظر میگیرید؟
    خواهش میکنم یه چیز رو واسه من مشخص کنید.پیاده سازی قالب روی cms برعهده ی برنامه نویسه یا طراح؟مثلا برای همین طرح.چون بعضی جاهاش مثل مقایسه موبایل ها کدنویسی داره به گمانم.

بعهده ی طراح هست برای تبدیل به cms.
    شما دقیق بگید چیو سفارش گرفیتید؟چون دوستا برداشت متفاوتی از صحبت هاتون داشتن.
    ایا قالب میخواید مثل همین HTML منتها
    ایا گفتن مثل این قالب رو برای جوملا طراحی کنید ؟؟
    دقیق بگید تا دقیق بررسی بشه.
    قیمتهایی که من دادم برای HTML و CSS بودن.بدون تبدیل

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

مسلما باید تبدیل شه به جوملا اما این کار از من خواسته نشده.فقط گفتن طراحی کن.البته امروز تصمیم گرفتم که دیگه این کار رو انجام ندم به دلیل بی انضباطی و بد قولی کارفرما.
    آیا باید از ابتدا که طراحی می کنیم در نظر داشته باشیم که قراره قالب به جوملا تبدیل شه و از تگ های خاصی استفاده کنیم؟

جوملا تخصص من نیست اما باید یه سری قواعد رو رعایت کنیم.
    مثلا تو وردپرس حتما باید توی قالب style.css و index.php باشه و چیزایی مثل این و از همه مهم تر توابع برای بکارگیری درون تمپلت مثل تابع نمایش عنوان....
    و ....
    جوملا رو خبر ندارم

برای تبدیل به جوملا خیر نیازی نیست از ابتدا کار خاصی بکنید. البته بایستی کارتون منظم باشه یعنی برای استایل شیت ها یک فولدر css و برای تصاویری که استفاده کردید یک فایل image درست کنید. بعد از اون فایل index.html رو به index.php تغییر نام بدید. یک فایل xml با عنوان templateDetails.xml درست کنید که این میشه فایل نصاب قالب شما و در اون اسم طراح و کپی رایت و اینها میاد و عنوان فایل ها و فولدرهایی که قالب شما رو تشکیل میده. در نهایت هم میرید سراغ اون فایل index.php و کدها رو به پی اچ پی تبدیل می کنید. این کلیات کار هست در مورد جزییات هم سرچ کنید آموزشهای تصویری و متنی به زبان انگلیسی و فارسی موجود هست.

کاربر دائمی آواتار refugee
    محل زندگی
    root@server

نقل قول نوشته شده توسط e_a_23 مشاهده تاپیک
    خواهش میکنم یه چیز رو واسه من مشخص کنید.پیاده سازی قالب روی cms برعهده ی برنامه نویسه یا طراح؟مثلا برای همین طرح.چون بعضی جاهاش مثل مقایسه موبایل ها کدنویسی داره به گمانم.
    من نمیدونم شما دارید گروهی کار میکنید یا تک نفره ؟
    معمولا افرادی که تک نفره کار میکنند همه موارد به عهده خودشان است . ولی افرادی که گروهی کار میکنند معمولا 3 تقسیم میشود .

1. طراحی خلق ایده و رابط گرافیکی ( طراحی )
    2. تبدیل پی اس دی به اچ تی ام ال ( کد نویسی )
    3. تبدیل اچ تی ام ال به مدیریت محتوا ( برنامه نویسی )

شما اگر تنهایی میخواهد پروژه بگیرید و انجام دهید هر 3 قسمت به عهده خودتان است و الا باید تقسیم بندی کنید .

در مورد قیمت هم من اینطور تقسیم بندی میکنم ( اگر مشکی در تقسیم بندی قیمت است کم یا زیاد دوستان بگن )
    1. طراحی : بین 70 تا 150 بستگی به کار دارد .
    2. تبدیل html : بین 100 تا 200 بستگی به کار دارد .
    3. تبدیل به cms : بین 150 تا 250 بستگی به کار دارد .

یعنی اگر رنج قیمت را محاسبه کنید یک قالب معمولی بدون زحمت زیاد برای سیستم مدیریت محتوا 150 + 100 + 70 = 320 هزار تومان .
    و قیمت یک پروژه پر کار و با زحمت زیاد برای سیستم مدیریت محتوا : 250 + 200 + 150 = 600 هزار تومان .

فکر کنم در حق هیچ کسی ( کارفرما و طراح ) اجحاف نشده باشد .

200

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Zirend.ir بازار کار آنلاین
    اگر پروژه ای در دست دارید که برای انجام آن نیاز به کمک دارید یا اگر مهارتی دارید و میخواهید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید
    پیشنهاد میکنم که به سایت Zirend بزرگترین سایت برون سپاری پروژه سر بزنید.
    www.zirend.ir

VIP آواتار mohamad_torabi
    محل زندگی
    تــــــهــــران

نمیخوام نه بحث کنم نه دعوا لطفا کسی به پست من جواب نده فقط نظر خودم رو میگم
    حیف چشم هایی نیست که از ساعت 6 بعد از ظهر تا 6 صبح به یک صفحه رنگی خیر شده و داره اذیت میشه ؟
    هزینه عمل چشم الان بین 2 تا 6 میلیون هست ! و ما برای اینکه بتونیم عوارض جسمی کارمون رو پرداخت کنیم فقط برای چشم باید 6 میلیون خرج کنیم ولی پروژه هایی که قبول میکنیم بین 100 تا 700 تومن هست
    برنامه نویس و طراح وب بعد از چند سال دیگه خسته میشه از کد زدن و باید طی همون چند سال باید بار خودش رو ببنده یعنی یه سرمایه ای برای خودش جمع کنه تا بعد از خستگی هزینه ای داشته باشه تا یه کار نسبتا ساده رو برا خودش جور کنه !
    این ها چکیده ای بود از مقاله زیر که طولانی هست گفتم کسی شاید حال نداشته باه با زبون روزه همش رو بخونه ولی پیشنهاد میکنم هم خودتون بخونید و اینکه قبل ار این که رو پروژه قیمت بزارید بدین دست مشتری
    مقاله

من در برخی از امتحاناتم مردود شدم اما دوستم تمام درسهایش را با موفقیت گذراند.

اکنون او یک مهندس در شرکت مایکروسافت است

و من فقط مالک مایکروسافت هستم ........ بیل گیتس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ssh

نقل قول نوشته شده توسط KinGover مشاهده تاپیک
    200

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Zirend.ir بازار کار آنلاین
    اگر پروژه ای در دست دارید که برای انجام آن نیاز به کمک دارید یا اگر مهارتی دارید و میخواهید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید
    پیشنهاد میکنم که به سایت Zirend بزرگترین سایت برون سپاری پروژه سر بزنید.
    www.zirend.ir
    عجب تکنیکی تاپیک زیرخاکیو واسه تبلیغ اوردی بالا
    من کفه دامنه هستم زیر عند!

دوستان واقعا ریسپانسیو با این قیمت ها کار میکنید ؟ من به بعضی دوستان برای همکاری ایمیل دادم .

ببخشید یه سوال
    ممنون مبشم اگه جواب بدید
    اگه یه ساینی قبلا طراحی شده باشه
    بهنرین روش برای ریسپانسیو کردنش چیه ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

سلام/
    به نظر من این کار فقط قالبش نمی شه زیاد واسش پول داد؟
    میشه به خاطر تعداد صفحاتش بهش نهایتا 300 داد.
    اما اگه کد نویسیش هم با خودتون بود با php و یا asp من اگه باشم با mvc و cms بسازم کمتر از 700 نمی گیرم.
    البته هرکی ارزش کار خودش رو خودش میدونه

واقعا قالب ریسپانسیو + cms میزیند 600 تومن ؟!
    ارزش کارتون چرا اینقدر میارید پایین ، فک میکنید حتما باید بیل بزنید ک پول بگیرید؟ سال ها عمری که تلف شده ساعت ها نابود شدن سلامتی که سر یک قالب میره خلاقیت و... جدا! 600 تومن؟

سلام
    دوستانی که کار ریسپانسیو انجام میدن لطفا با من تماس بگیرن من یه پروژه دارم

سلام
    دوستانی که کار ریسپانسیو انجام میدن لطفا با من تماس بگیرن من یه پروژه دارم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. سوال: قیمت یک وبسایت رو چطور حساب می کنند ؟
    نوشته شده توسط 012132 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 28 خرداد 1392, 07:19 صبح
  2. سوال: تغییر اندازه ی تصویر در طراحی ریسپانسیو
    نوشته شده توسط ravand در بخش طراحی وب (Web Design)
    آخرین پست: یک شنبه 05 خرداد 1392, 13:10 عصر
  3. سوال: چگونه طراحی ریسپانسیو داشته باشم؟
    نوشته شده توسط amin7x در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 18 فروردین 1392, 23:16 عصر
  4. سوالاتی در مورد طراحی ریسپانسیو
    نوشته شده توسط Mohsen. در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 08 آذر 1391, 10:53 صبح
  5. سوال: قیمت برای وبسایت
    نوشته شده توسط hamid_shrk در بخش ASP.NET Web Forms
    آخرین پست: جمعه 19 شهریور 1389, 00:06 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •