نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: مشکل در نصب Visual studio 2013

Question مشکل در نصب Visual studio 2013

سلام به همه
    من Microsoft.Visual.Studio.Ultimate.2013.RTM.VL.Final رو نصب کردم ولی sql server همراهش نصب نشده.
    زمانی که می خوام با دستور sqlexpress\. یه کانکشن جدید اضافه کنم پیغام زیر رو میده

http://upload7.ir/images/92827440872563707345.jpg

اما زمانی که آدرس کانکشنی که تو VS 2010 ساختم تو 2013 استفاده میکنم هیچ اروری نمیده و اجرا میشه
    اما این روند زیاد جالب نیست که هی برم تو 2010 کانکشن رو ویرایش کنم هی تو 2013 استفاده کنم

دوستان میشه راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم؟
    راستی تو سایتی که دانلود کردم نوشته بود msdn هم داره این پکیج اما نصب نشده میشه راهنمایی کنین چطور نصبش کنم؟

کاربر دائمی آواتار mohsen22
    محل زندگی
    ??????

نقل قول: مشکل در نصب Visual studio 2013

سلام من این نسخه VS2013_RC_ULT_ENU رو نصب کردم اما الان رجیستر می خواد ... نمی تونم وارد منوی help ]م بشم برای وارد کردن سریال.... ممکنه کمک کنید چی کار کنم ؟

سلام
    دوست عزیز بالای بالای VS- سمت راست ویژوال استادیو از شما می خواد که بروی توی سایت مایکروسافت عضو بشی و User و Pass را وارد کنی. بعد از اینکه وارد کردی دیگه مشکلی نست و کار می کنه.
    موفق باشید

محل زندگی
    ??????

نقل قول نوشته شده توسط Mousavmousab مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست عزیز بالای بالای VS- سمت راست ویژوال استادیو از شما می خواد که بروی توی سایت مایکروسافت عضو بشی و User و Pass را وارد کنی. بعد از اینکه وارد کردی دیگه مشکلی نست و کار می کنه.
    موفق باشید
    مرسی .. مدتی رو هم با این سر کردیم اما این هم دوباره اکسپایر شد !! چه باید کرد؟مرسی

محل زندگی
    ??????

اقا تو رو خدا نحوه رجیستر کردن رو به نفر کمک کنه

سلام
    من ویژال استدیوpremium 2013 نصب کردم ولی زمان اتچ با دیتا بیس این ارر میده اول sql2014 نصب کردم ولی در زمان اتچ ارر داد با sql2008 امتحان کردم باز همون ارر بهم میده
    لطفا کسی هست کمک کنه 2.jpg

سلام دوستان بنده تازه کارم تو نصب خود ویژال استدیو روی سیستمم به یه مشکلی بر خوردم که نصب نمیشه اگه امکانش هست لطفا راهنماییم کنید.

موقع نصب ویژآل استدیو اول از همه ستاپش رو که اجرا میکردم میگفت ورژن ویندوزت قدیمیه مرور گر اینترنت اکسپلوررت هم ورژنش پایینه 10 رو نصب کن من برداشتم رفتم یه ویندوز 2014 خریدم ونصبش کردم مرور گر اینترنت اکسپلورر هم دانلود کردم ورژ 10 رو و نصب کردم اون مشکلش حل شدش حالا موقع نصب وقتی که داره نصبش میکنه یه هو نصب قطع میشه و این اخطار زیر رو میده عکس رو ببینید لطفا

http://upload7.ir/imgs/2014-07/10873403020963204909.png

بی زحمت کسی اگه این مشکل مارو میدونه راه حلش چیه ممنون میشم راهنماییم کنه تشکر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

من که اصلا هرکار کردم اکسپلولر 10 نصب نشد که بخوام 2013 نصب کنم!!! حالا باید چه کنننننم؟؟؟

کاربر دائمی آواتار شرلوک هلمز
    محل زندگی
    تهران

من ویژوال 2013 را نصب کردم برروی win8.1 32bit کامل نصب شد و درخواست ریست کامپیوتر را کرد ولی بعد ریست دیگه ویندوز بالا نیامد از repair و restor در زمان لود استفاده کردم بی فایده بود مجبور شدم ویندوز عوض کنم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

کاربر دائمی آواتار شرلوک هلمز
    محل زندگی
    تهران

من مشکل را با تعویض ویندوز حل کردم. بار اول ویژوال استودیو را در درایو C نصب نکرده بودم اینبار در درایو C نصب کردم مشکلی پیش نیامد.

همش گیر میده به ویندوز که sp1 نیس چطور باید نصبش کرد

با سلام
    اينجانب نرم‌افزار Visual Studio 2012 Ulimate را از روي سيستم داراي Windows 7 Ultimate 64bit SP1 حذف كردم. سپس كليه Updateهاي لازم را نصب كردم. در نهايت نرم‌افزار Visual Studio 2013 Update 4 را از طريق DVD آن نصب كردم. تمامي اجزاء نرم‌افزار بدرستي نصب شد اما در انتهاي مسير نصب با پيام زير روبرو شدم:
    SQL Server 2012 Native Client
    The timestamp signature and/or certificate could not be verified or is malformed

SQL server 2012 Command Line Utilities
    The timestamp signature and/or certificate could not be verified or is malformed

در زمان اجراي برنامه نيز با پيام زير روبرو شدم:
    Package 'Microsoft SQL server Data Tools' failed to load

عدم وجود امكانات فوق، امكان استفاده از بانكهاي اطلاعاتي را از اينجانب گرفته است. دز خصوص رفع اين مشكل روشهاي متفاوتي را امتحان كردم كه هيچكدام نتيجه ندادند.
    آيا بايد SQL Server را نصب كنم؟ مگر SQL Server توسط Visual Studio نصب نميشود؟
    لطفاً در زمينه رفع اين مشكل اينجانب را راهنمائي فرمائيد.

با تشكر

سلام برای نصب visual studio 2013 باید sql server را نصب کرده باشیم؟

کاربر دائمی آواتار momimomi
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط نووشین مشاهده تاپیک
    همش گیر میده به ویندوز که sp1 نیس چطور باید نصبش کرد
    با سلام
    از طریق رجیستری ورژن ویندوز را به سرویس پک 1 تغییر دهید، آموزش اینکار در نت هست

سلام
    من مشکل با نصب visual studio 2013 RTM VL FINAL دارم من اول اومدم داخل win xp 32bit نصب کنم که پیغام خطا داد و نوشته شده بود که برای این ورژن از ین ویندوز نیست بعد رفتم روی wn 7 نصب کنم رفت برای نصب ولی باز پیغام خطا داد و گفت که باید اینترنت اکسپلرور 10 نصب کنی مال من 8 هستش بعد رفتم ورژن 10 رو دانلود کردن اومدم نصب کنم گزینه install رو زدم یه loading اومد زده بود در حال دانلود آپدیت برای برنامه و تا یه چند درصدی رفت و یه پیغام داد گفت باید ویندوز رو آپدیت کنی و با این روش آپدیت 10 رو بگیری این کار رو کردم اما انجام نشد رفتم بصورت دستی تمام آپدیت های نیاز رو از سایت Microsoft دریافت کردم و نصب کردم یعنی موقعی که نصب میکردم پیغام میداد از قبل این آپدیت ها نصب شده هس و من سیستم رو ریستارت کردم و دوباره زدم برای نصب اینترنت 10 و همینطور 11 باز هم همون مشکل رو داشت اگه میشه راهنمایی کنید.

اضافه کنم که Win 7 SP1 64bit

کسی پیدا نشد کمک ما کنه؟

تاپیک های مشابه

1. مشکل در نصب Visual Studio 2008
    نوشته شده توسط Mohsen_IS در بخش VB.NET
    پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 05 اسفند 1390, 21:09 عصر
  2. مشکل در نصب visual studio 2008
    نوشته شده توسط jalaladdin در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 21 خرداد 1390, 23:47 عصر