نمایش نتایج 1 تا 40 از 117

نام تاپیک: شروع برنامه نویسی اندروید برای مبتدیان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: شروع برنامه نویسی اندروید برای مبتدیان

نقل قول نوشته شده توسط aliblk10 مشاهده تاپیک
    دوستان من با استفاده از کتاب و اینترنت و فروم های پرسش و پاسخ تونستم تا حدودی اندروید رو یاد بگیرم ولی احساس میکنم اندروید نکات ریزی داره که باید یاد گرفت. مثلا من نتونستم فرگمنت ها رو یاد بگیرم یا خیلی از کدها رو کپی کردم و متوجه نشدم چجوری نوشته شدن. حالا شما چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید که اندروید رو از پایه بصورت کامل یاد بگیریم؟
    کلاس آموزشی خوب تو تهران سراغ دارین؟
    من از سال 81 تا حالا C#‎‎ کار کردم و عاشق ویژوال استودیو هستم و اوایل حتی خواستم اندروید رو با مونو برنامه نویسی کنم ولی پس از خروجی hello world تصمیم عوض شد و ترجیح دادم یه زبان جدید (جاوا) یاد بگیرم و اندروید رو با زبان توصیه شدش بنویسم برا همین با ایکلیپس استارت زدم. اینم تجربه من نسبت به اندروید
    سلام،
    منم برنامه نویسی تو ویژوال رو به همه چی ترجیح میدم واقعا ادم لذت میبره جدا از این که چقدر این محیط قدرتمنده و سرعت و کیفیت کار رو بصورت فوق العاده زیادی افزایش میده.
    مونو زیاد جالب نیست البته الان تغییرات زیادی کرده ولی فک کنم باز سنگین و کند باشه برنامه هاش.
    من خودم تا یجاهایی با اکلیپس کار کردم اصلا خوشم نیومد به اجبار تحملش میکردم تا اینکه با Cordova آشنا شدم الان دارم با زبان TypeScript توی همون ویژوال استودیو کد میزنم خیلی عالیه!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    سلام،
    منم برنامه نویسی تو ویژوال رو به همه چی ترجیح میدم واقعا ادم لذت میبره جدا از این که چقدر این محیط قدرتمنده و سرعت و کیفیت کار رو بصورت فوق العاده زیادی افزایش میده.
    مونو زیاد جالب نیست البته الان تغییرات زیادی کرده ولی فک کنم باز سنگین و کند باشه برنامه هاش.
    من خودم تا یجاهایی با اکلیپس کار کردم اصلا خوشم نیومد به اجبار تحملش میکردم تا اینکه با Cordova آشنا شدم الان دارم با زبان TypeScript توی همون ویژوال استودیو کد میزنم خیلی عالیه!
    سلام دوست عزیز
    فکر میکنم تو پروژه های سنگین مانند بازی های دو بعدی و سه بعدی باز مشکل ساز بشن. فکر کنم جاوا بهترین زبان اندرویدی باشه که اگ هم برنامه به مشکل خورد حد اقل خیالمون از بابت محیط برنامه نویسی راحته که مشکل از اون نبوده

دوستان نظرتون راجع به اموزشگاه لایتک که زیر نظر دانشگاه صنعتی شریف برگزار میشه چیه؟
    کسی تجربه ای داره؟
    من میخواستم تو آموزشگاه برنامه نویس ثبت نام کنم که گویا کلاسهاش تشکیل شده و فعلا نمیشه شرکت کرد.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    صغاد

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    سلام،

میشه توضیح بدید Cordova و TypeScript چه جوریه؟ چه جوری گیرش بیارم؟ چه مزیتی داره؟
    ممنون داداش

کاربر تازه وارد آواتار delta7
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط MDSTmdst مشاهده تاپیک
    میشه توضیح بدید Cordova و TypeScript چه جوریه؟ چه جوری گیرش بیارم؟ چه مزیتی داره؟ممنون داداش
    1-

یه محیط هست که توش میتونید برنامه بنویسین و برای اندروید ، iOS و ویندوز فون خروجی بگیرین ، تایپ اسکریپت هم یه زبان برنامه نویسی هست از اسمش هم معلومه که یک زبان اسکریپتی هستمطالب بیشتر در http://en.wikipedia.org/wiki/TypeScript
    2- دانلود کنید از نت
    3- مزیتش اینه که آسونه و میتونید برای پلتفرم های مختلف خروجی بگیرین
    4-معایب هم داره؟! جواب: بله - مشکلش اینه که native نیستهیچی زبان اصلی نمیشه شما توی زبان اصلی به همه منابع دسترسی دارین ولی توی اینجور برنامه ها دسترسیتون محدود هست، زبان اصلی انعطاف بیشتری داره ، کندتر عمل میکنه و ...

نقل قول نوشته شده توسط MDSTmdst مشاهده تاپیک
    میشه توضیح بدید Cordova و TypeScript چه جوریه؟ چه جوری گیرش بیارم؟ چه مزیتی داره؟
    ممنون داداش
    پروژه PhoneGap قبلا توسط Adobe پشتیبانی میشد و میتونستیم باهاش برای 3 تا پلتفرم اندروید iOS , ویندوز فون برنامه بنویسیم زبان مورد استفاده هم زبان های تحت وب بود html ,css , jquery و... (البته هنوزم فک کنم پشتیبانی میشه) اخیرا شرکت بزرگ ماکروسافت این پروژه رو از Adobe خریداری کرده و به Cordova تغییر نام داده از طرفی این قابلیت رو فراهم کرده تا بتونیم توی IDE قدرتمند Visual Studio کد بزنیم، در مورد زبان TypeScript هم این زبان در واقع همون جاوا اسکریپت هستش اما با تغییراتی که خود ماکروسافت توش اعمال کرده و برنامه نویسی جاوااسکریپت رو راحتتر کرده ،در مورد محدودیت هم باید عرض کنم زیاد بچشم نمیاد بهترین برنامه نویس Native هم باشی آخر سر برنامه هات به کتاب و حدیث و فال و... ختم میشه ن بیشتر خودت کافه بازار رو بررسی کن 99 درصد کتابه!

تاپیک های مشابه

1. شروع برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط sonofsun در بخش Android Studio
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 24 بهمن 1392, 20:40 عصر
  2. شروع برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط alisajadid در بخش Android Studio
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 24 بهمن 1392, 20:30 عصر
  3. شروع برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط ashokri.nll در بخش Android Studio
    پاسخ: 2